Matovičova vláda uvažuje VIII. diel. . . . Spojí sa ČR so SR alebo vystúpime z EU ?

Myslím, že  táto téma je ľahšie pochopiteľná, ak sa najskôr dostaneme na začiatok. Treba si prečítať najskôr článok s nadpisom, ktorého sa nielen že boja štandardné politické strany, ale aj administrátori portálov, blogov, mediálni pracovníci – redaktori, novinári. Prečo asi ? Všetci sa boja o prácu, za ktorú majú príjem, ktorý je dôležitý pre rodinný alebo osobný život a so životom spojené finančné náklady.

https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/03/24/matovicova-vlada-uvazuje-o-retribucnom-zakone/

Ako sa ,,objavuje Amerika“ ( alebo , až teraz na to prišiel ) ?

https://www.youtube.com/watch?v=iuitjV1zQ_c,

Mladí ľudia tiež vedia rozmýšľať, ale potrebujú príležitosť.

https://www.youtube.com/watch?v=cvGc9oCsVcc

Odpoveď 1. ČR a SR sa nespoja, ale môžu spoločne ako konfederácia krajín spolupracovať a na tom princípe to môže fungovať aj s inými krajinami.  Z EU netreba vystúpiť, ale ukázať jej, že občania v každom štáte EU sú na tom rovnako a vďaka politike aj na H…o.

https://jankratky.blog.pravda.sk/2020/03/28/rozpad-europskej-unie-na-obzore/

preto ak chceme politiku odstrániť, musíme jej rozumieť a cez politiku ju aj poraziť.

https://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/17014/1/2/zakon-c-33-1948-sb-ktorym-sa-obnovuje-ucinnost-retribucneho-dekretu-a-nariadenia-o-ludovom-sudnictve-a-menia-niektere-ich-ustanovenia/zakon-c-33-1948-sb-ktorym-sa-obnovuje-ucinnost-retribucneho-dekretu-a-nariadenia-o-ludovom-sudnictve-a-menia-niektere-ich-ustanovenia?fbclid=IwAR3XrzACUSPqTHzi65miHW8ACzlPMblmKd6CbVHFLh4wlQmqVvYRVRMYajU

Odpoveď 1. ČR a SR sa nespoja, samostatne a to len vďaka politikom, im to ide lepšie. Egomanov rozdelilo , ale osobnosti sa spájajú , aj keď sú v odlišných republikách.

Dlhová amnestia a refundácia s Eú !

19.05.2025

Viete si predstaviť, že všetky pôžičky, úvery a hypotéky, ktoré máte sa Vám vynulujú ? Nie ? Doc. JUDr. Robert Fico, CSc., predseda vlády Slovenskej republiky a predseda ľavicovej politickej strany Smer – sociálna demokracia POVEDAL : ,,Prijmen každého, kto povie“: ,, Mám riešenie, ako získať minimálne 700.000.000,-eur a nahradiť transakčnú daň! “ IOUP sa [...]

Občania Slovenska milujú slovenskú morálku a , , Slovensko“ !

15.05.2025

Nesloboda,cenzúra, ohováranie,podvody, nepríčetnosť, vulgarizmus a akákoľvek zloba,to je na Slovensku nová doba ! Stretnutia, protesty, mítingy a účasť občanov či veľká alebo malá, nemá význam lebo všetci ,ktorí tam chodia ,sú tam len zo zvedavosti a vôbec nerozumejú, ako sebe škodia ak mítingu nerozumejú ! video: Riešenia a súhrn

Justičná vražda alebo , , Kto si bez hriechu, hoď po nej prvý kameňom, poradil Ježiš farizejom, keď k nemu priviedli cudzoložnicu, ktorú chceli za previnenie ukameňovať. „!

14.05.2025

Ako krásne sa približujeme k časom, keď smrť mohla prinášať aj radosť verejnosti ! Justičná vražda je vykonanie trestu smrti udelenému nevinnej osobe prostredníctvom zinscenovaného súdneho procesu, teda de facto vražda spáchaná prostredníctvom súdneho systému. Justičné vraždy sú spojené najmä s diktatúrami. [...]

nôž, agresia

Polícia pátra po Sýrčanovi, ktorý zranil piatich miestnych chuligánov v nemeckom Belfielde

19.05.2025 08:39

Nemecká polícia pátra po mužovi, ktorý v nedeľu pred barom v meste Bielefeld napadol a zranil päť ľudí.

Robert Fico a Kamil Šaško, kybernetický útok na VšZP

Rozkol vo vláde: Šaško a Hlas sa postavili proti Ficovi. Premiér: Nervozita u partnerov je pomerne vysoká

19.05.2025 08:00

Nezhody pri pandemickej dohode sa vynorili cez víkend, v pondelok o nej bude rokovať vláda

George Simion

Proruský kandidát prezidentských volieb v Rumunsku uznal svoju porážku

19.05.2025 07:52

Zablahoželal víťazovi, primátorovi hlavného mesta Bukurešť, centristovi Nicušorovi Danovi.

Britain Brexit Five Years On

V Británii sa koná prvý summit medzi Londýnom a EÚ od brexitu

19.05.2025 07:37

Cieľom je nadviazať bližšie vzťahy päť rokov po brexite.