List generálnemu prokurátorovi vec: Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné)

Vec: . Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné)

Vážený generálny prokurátor  Dr. h. c. JUDr. Maroš Žilinka, PhD.obraciam sa na Vás s pochvalou, pretože vidím, ako sa snažia do Vás útočiť a nedovolia Vám , aby Ste svoju funkciu vykonával spravodlivo a čestne, a to bez vydierania a mediálnych útokov na Vašu osobu.

Nie je to tak dávno, čo som sa zameral na sledovanie dnešnej demokracie a zistil, ako a kto si pod pojmom demokracia aj demokraciu vysvetľuje! A čo občania, tí tam už nepatria?

Útoky na politickú stranu ĽSNS, aby bola zrušená, ale z iného dôvodu ako zákonného – odsudzujem. Pretože právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán, ktoré okupujú parlament a vládu Slovenska ,sú v rozpore so zákonom a mali by byť okamžite zrušené a brané na zodpovednosť!

https://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-85#cast2

Zákon č. 85/2005 Z. z.Zákon o politických stranách a politických hnutiach

§6Vznik strany

 

(6) Orgánmi strany sú najmä najvyšší, výkonný, rozhodcovský a revízny orgán. Každý orgán strany okrem štatutárneho orgánu musí mať najmenej troch členov, výkonný orgán strany musí mať najmenej deväť členov a najvyšší orgán strany musí mať najmenej 27 členov.

§ 7

Konanie o registrácii strany

 

(1) Konanie o registrácii strany sa začína dňom, keď bol ministerstvu doručený návrh podľa § 6.

…………………………………………………….

Dúfam, že to nemusím vysvetľovať dopodrobna, ak áno trvám na osobnom stretnutí s Vami pán generálny prokurátor JUDr. Maroš Žilinka.

S pozdravom Juraj Ch. za Inštitút ochrany ústavných práv.

Negramotní politici a negramotní voliči z negramotnej základne

Poďme voliť tých, ktorých nikto nechce

Stopäťdesiat trestných činov na jednom mieste

O čom ,, cenzúra“ mlčí?

Politický zlepenec OĽaNO, KÚ, ZMENA ZDOLA, NOVA sa už do parlamentu nedostane

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

Nikdy nemargíroval,až na to doplatil

Ja si chcem nakradnúť svojim spôsobom a nechcem, aby niekto vedel koľko som si nakradol

Nikdy nemargíroval,až na to doplatil

Akcia na doručiteľa

Dám Vám minimálne desaťkrát viac, ako Vám Igor Matovič dokáže sľúbiť

5 minút pred rozpadom vlády a pred zánikom parlamentu

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Prečo máme kupovať zlato, keď nám môžu platiť zlatom?

21.08.2025

Presne toto už poznali naši predkovia a dokonca to prebrali aj iné historické kmene, ktoré to naučili svoje generácie. Na základe tohto učenia sa chráni, zveľaďuje a rozvíja ekonomika štátu a rastie životná úroveň. Prečo riadiaca skupina štátu volá odborníkov poradcov zo zahraničia, aby nás obrali o to, čo naši predkovia, nech je to z akéhokoľvek obdobia z našej [...]

Tí , čo chodia do kostolov, všetci veria, a kvôli nim, sú prázdne nemocnice !

21.08.2025

Nedokážu dodržiavať 10 Božích prikázaní, tak ako môžu dodržiavať Ústavu Slovenska! Faloš z akou sa vracajú domov z cirkevného podujatia ( z omše) , je tak viditeľná ako ukončená vojna na Ukrajine či v Gaze! Eduard Heger (EH): Je dôležité pochopiť, že kresťan je človek, ktorý má vzťah s Bohom. Hodnoty, ktoré v sebe nesie a podľa ktorých žije, sú zároveň tie, [...]

Ak chceš piť z prameňa pravdy, musíš ísť proti prúdu !

20.08.2025

Je načase, aby Ste všetci pochopili, ako sa dá odstrániť príčina nedôstojného života občanov, príčina nenaplnených občianskych potrieb a to je korupcia so svojimi pomocníčkami závisťou a chamtivosťou. Najskôr pár otázok: – Trápi Vás nedostatok finančných prostriedkov na život ? – Trápi Vás nedostatok pracovných príležitostí? – Trápi Vás finančný dlh? [...]

SR polícia PZ Maškarová prezidentka vymenovanie BAX

Policajná prezidentka Maškarová skolabovala na tlačovej konferencii

21.08.2025 14:48

Stalo sa tak, keď mala slovo na tému podvodov zmeraných na dôchodcov.

Juraj Blanár / Richard Raši /

57 rokov od invázie: politici varujú pred stratou demokracie, Blanár poslal odkaz veľmociam

21.08.2025 14:45

Invázia vojsk Varšavskej zmluvy, s výnimkou Rumunska, si vyžiadala desiatky mŕtvych a stovky zranených.

Igor Dušenka

Novým poslancom po úmrtí Záborskej má byť právnik Dušenka. Na kandidátke koalície OĽaNO bol veľmi vysoko

21.08.2025 14:04

Poslaneckého mandátu by sa mal ujať v úvode najbližšej schôdze parlamentu.

Charkov po ruskom útoku 26. 7. 2025

Ruské strely poškodili v Mukačeve závod americkej spoločnosti Flex

21.08.2025 13:44

Mukačevo leží v Zakarpatskej oblasti a nachádza sa len niekoľko desiatok kilometrov vzdušnou čiarou od hraníc s Maďarskom a Slovenskom.