Založ si blog

Daň z vojny a z nezamestnanosti

 

Poďme zrušiť systém a našepkať politikom, aby najskôr mysleli na občanov a potom špekulovali nad hlúpymi nápadmi, ktoré sú zamerané proti občanom.

Porušovanie európskeho priestoru bez hraníc (Schengenská dohoda) ohrozuje v dnešnej dobe občanov Európskej únie a najviac škodí Slovensku.

Preto, by sa mali politici, ktorí už sú dlhodobo v parlamente bez akéhokoľvek výkonu a plnenia volebného programu alebo sľubov, zamerať na zmenu článku 7 ods.2 Ústavy slovenskej republiky a príkaz podriaďovať sa nariadeniam Eú, zmeniť na garanciu mzdy a pracovnej doby pre občanov Slovenska. Dôraz, by mal byť na zákaz zamestnávať v domácej krajine, ktorá patrí do Eú, aby sa v prisťahovaných firmách zamestnávali prisťahovaní zamestnanci, aj keď je pozemok, na ktorom firma stojí, majetkom zahraničného vlastníka. Ak, by  zamestnával prisťahovaného zamestnanca, jeho zárobok, by mal byť v tej istej výške, ako je mzda domáceho – slovenského zamestnanca. Takto, by sa občania Slovenska priblížili k platom občanov v Eú.

Ak naša vláda pristúpi na hlúpu daň z vojny, mala by ju opozícia schváliť iba v tom prípade, že daň bude podľa výšky nezamestnanosti v danej krajine Eú! A to tak, že ak je nezamestnanosť v danej krajine 20%, tak daň z vojny bude znížená o zostatok do výšky 100%. Čiže, tak daň z vojny bude znížená na Slovensku o 80%, preto že nám Ústava Slovenska garantuje prácu!

Akcia na doručiteľa

Dám Vám minimálne desaťkrát viac, ako Vám Igor Matovič dokáže sľúbiť

Zákulisie parlamentu je ďalší dôvod, prečo sa občania, resp. voliči majú zle

Vláda prispeje mesačne na domácnosť

Ako OĽaNO obchádza zákon

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Nikdy nemargíroval,až na to doplatil

Riešenie

Ani billboardy za Bratislavou nepomôžu, aby zatkli páchateľov

Koho nám novinári pošlú do parlamentu

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž !

09.06.2024

Ak ste sa nestali europoslancami ako ste plánovali , ostala vám chuť pokračovať v tom, čo ste nasľubovali občanom alebo vás to už prešlo? Projekt , , Život v Novom Slovensku“ ? Zmena spoločenského zriadenia na Slovensku na základoch poučenia sa z minulosti a slovenskej , národnej histórie ! Na Slovensko môžeme prijať až 10 miliónov utečencov, ale iba z Afriky! A čo [...]

Na Slovensko môžeme prijať až 10 miliónov utečencov, ale iba z Afriky! A čo s nimi?

05.06.2024

Tretina by boli policajti, tretina by bolo vojsko a tretina by boli stavební robotníci, aby to malo osoh aj pre Slovensko a aj pre bývalé socialistické štáty! Možno by sa vrátili aj naši občania, ktorí odišli poznávať do sveta to, čo nemáme doma a zistia, že už vedia ako to napodobniť a mať tiež. Základ je sa nebáť a konať! [...]

vojna na Ukrajine, Donecká oblasť

ONLINE: USA majú recept na víťazstvo Ukrajiny. Hovoria o troch krokoch

25.06.2024 06:24

Definíciou úspechu Ukrajiny podľa Washingtonu je, aby nakoniec mohla kontrolovať celé svoje medzinárodne uznané územie.

Grécko Počasie Horúčavy

Gréci budú od júla dlhšie pracovať. Až šesť dní do týždňa

25.06.2024 06:00

V Grécku začne platiť zákon, ktorý zamestnávateľom umožní, aby pracovníkom nariadili odrobiť aj šiesty deň v týždni.

Bratislava, mestská nájomná bytovka, byty, Muchovo námestie

Hlad po bývaní rastie, nájomný byt chce skoro 20-tisíc ľudí. Stovky majú pribudnúť v Bratislave, lídrom je mesto na Považí

25.06.2024 06:00

Záujem o mestské nájomné bývanie dlhodobo prevyšuje dostupnú ponuku.

Netradičná, svadba, Liptov, mReportér

VIDEO: Netradičná svadba na Liptove. Pozrite si, v akom duchu sa niesla

25.06.2024 05:00

Zábery z netradičnej svadby zachytil mReportér Marián Hrnčiar.