Založ si blog

Daň z vojny a z nezamestnanosti

 

Poďme zrušiť systém a našepkať politikom, aby najskôr mysleli na občanov a potom špekulovali nad hlúpymi nápadmi, ktoré sú zamerané proti občanom.

Porušovanie európskeho priestoru bez hraníc (Schengenská dohoda) ohrozuje v dnešnej dobe občanov Európskej únie a najviac škodí Slovensku.

Preto, by sa mali politici, ktorí už sú dlhodobo v parlamente bez akéhokoľvek výkonu a plnenia volebného programu alebo sľubov, zamerať na zmenu článku 7 ods.2 Ústavy slovenskej republiky a príkaz podriaďovať sa nariadeniam Eú, zmeniť na garanciu mzdy a pracovnej doby pre občanov Slovenska. Dôraz, by mal byť na zákaz zamestnávať v domácej krajine, ktorá patrí do Eú, aby sa v prisťahovaných firmách zamestnávali prisťahovaní zamestnanci, aj keď je pozemok, na ktorom firma stojí, majetkom zahraničného vlastníka. Ak, by  zamestnával prisťahovaného zamestnanca, jeho zárobok, by mal byť v tej istej výške, ako je mzda domáceho – slovenského zamestnanca. Takto, by sa občania Slovenska priblížili k platom občanov v Eú.

Ak naša vláda pristúpi na hlúpu daň z vojny, mala by ju opozícia schváliť iba v tom prípade, že daň bude podľa výšky nezamestnanosti v danej krajine Eú! A to tak, že ak je nezamestnanosť v danej krajine 20%, tak daň z vojny bude znížená o zostatok do výšky 100%. Čiže, tak daň z vojny bude znížená na Slovensku o 80%, preto že nám Ústava Slovenska garantuje prácu!

Akcia na doručiteľa

Dám Vám minimálne desaťkrát viac, ako Vám Igor Matovič dokáže sľúbiť

Zákulisie parlamentu je ďalší dôvod, prečo sa občania, resp. voliči majú zle

Vláda prispeje mesačne na domácnosť

Ako OĽaNO obchádza zákon

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Nikdy nemargíroval,až na to doplatil

Riešenie

Ani billboardy za Bratislavou nepomôžu, aby zatkli páchateľov

Koho nám novinári pošlú do parlamentu

, , Zleteli orly z Tatry“ a otočili sa bruchom nahor, keď videli kto nás dolu kántri!

16.04.2024

Za čo môžeme ďakovať aj ich predchodcom! Investície kapitál a digitálna mena: Inštitút ochrany ústavných práv schváli výšku finančného kapitálu v podobe digitálnej meny na účet Úradu štátnej starostlivosti! Prevod z účtu Úradu štátnej starostlivosti sa posiela na účty starostom ( richtárom) a primátorom ( starostom) a z účtu Úradu štátnej [...]

Len svoj názor . . . !

14.04.2024

video: Bezúročný úver s ročným odkladom na začiatok splácania ! Arendy na domy, byty, pozemky a makroekonomické, sociálne, rodinné, vzdelanostné, politické reformy! Kauza (ex)poslankyne sa dostane na volebnú kampaň našich europoslancov ? Nikdy nemargíroval,až na to doplatil Moje video pod názvom Juraj, ktoré bolo na youtube kanáli ,,Igor [...]

Bezúročný úver s ročným odkladom na začiatok splácania ! Arendy na domy, byty, pozemky a makroekonomické, sociálne, rodinné, vzdelanostné, politické reformy!

11.04.2024

Pri referende o vstupe do európskej únie, si občania Slovenska mysleli, že sa budeme rovnať, a to hlavne platovo, ako v Nemecku! Ako ste si stačili všimnúť, digitalizácií sa nevyhneme, ale o všetkom môžeme rozhodovať my občania – voliči, a preto, by ste sa mali oboznámiť s našími reformami lebo inak naletíte na tie reformy, čo nám pripravili skorumpovaní politici [...]

nôž, krv, zranenie

Veľká tragédia v Hlohovci: V byte našli dobodaného 19-ročného mladíka. Polícia zadržala podozrivého

20.04.2024 21:44, aktualizované: 22:26

Privolaní záchranári mu už nedokázali pomôcť.

Taiwan, vojaci

USA odklepli spojencom pomoc za 95 miliárd dolárov. Biden: Jasná správa o našej sile

20.04.2024 19:51, aktualizované: 22:34

Rad kongresmanov ocenil, že šéf Snemovne Mike Johnson zákony na hlasovanie predložil. Johnson kvôli tomu podľa médií riskuje vlastný post.

nehody

Nešťastný deň pre Brezovú pod Bradlom: Dve nehody a päť zranených. Zasahoval aj vrtuľník

20.04.2024 19:29

Polícia vyšetruje okolnosti dvoch dopravných nehôd, ku ktorým došlo v sobotu v Brezovej pod Bradlom.

loď, trajekt, potopený

V Stredoafrickej republike zahynulo pri potopení sa lode 58 ľudí, smerovali na pohreb

20.04.2024 18:56, aktualizované: 21:33

Podľa svedkov viezla rybárska loď na rieke Mpoko v Bangui viac ako 300 osôb. Pomoc prišla až po 40 minútach.