Najcennejšie sú informácie , ale pre slovenské médiá sú to skôr dezinformácie a klamstvá

Občanov zaujíma, kedy budú odhalení mafiáni z najvyšších štátnych funkcií a z mediálnych kruhov, ale aj to, kto z lobistov a vyšetrovateľov s voľnými rukami má s nimi kontakt a hlavne , kedy budú potrestaní! Zatiaľ počas odhalenia najzavážnejších zločinov na Slovensku po smrti Kuciaka a Lučanského, ale hlavne podvodné parlamentné voľby a výmena skorumpovanej bývalej vlády so súčasnou vládnou čvargou nikoho z mediálnych zločincov nezaujíma.

Občania, ktorí sa hrajú prostredníctvom facebookovej aktivity na spravodlivých a zavádzajú ľudí s programami svojich politických strán o spravodlivosti, ako sú Harabin, Pellegríni, ale aj im podobní, veľmi dobre poznajú pravdu, ale čušia. Veľmi dobre to nazval pán Bukovský, ktorý bohužiaľ tiež patrí do tej skupiny , ktorá akože ľuďom ide pomáhať, ale  všetci tu na občanov s prepáčením serú, ale to len preto, že samotný občan je ako pozerajúci  ,,vôl na nové vráta“ hlúpy a ničomu nerozumie.

Pán pupuško priestor pre teba( raz za kolaboráciu skončíš v base, ale či s doživotným trestom alebo šibenicou, to rozhodnú ľudia v referende  po verdikte súdu)! Viac nebudem písať , veď všetko máte Vy občania v článkoch, ktoré Vám odporúčam a tím vás nemanipulujem, ale len vzdelávam pred politickou čvargou!!!!

Nový register lobistov v EÚ: občania majú právo na transparentnosť | Spravodajstvo | Európsky parlament (europa.eu)

Informovalo sa v klamlivých médiách, že poslušný pes z neplatnej politickej strany a podvodne zloženej vládnej koalície, prebral zodpovednosť za kulaka z Trnavy? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Zhrnutie , aby ste to nehľadali , ( pre členov IOÚP a ÚŠS ) – pomoc – Blog.Pravda.sk

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

Občania Slovenska milujú slovenskú morálku a , , Slovensko“ !

15.05.2025

Nesloboda,cenzúra, ohováranie,podvody, nepríčetnosť, vulgarizmus a akákoľvek zloba,to je na Slovensku nová doba ! Stretnutia, protesty, mítingy a účasť občanov či veľká alebo malá, nemá význam lebo všetci ,ktorí tam chodia ,sú tam len zo zvedavosti a vôbec nerozumejú, ako sebe škodia ak mítingu nerozumejú ! video: Riešenia a súhrn

Justičná vražda alebo , , Kto si bez hriechu, hoď po nej prvý kameňom, poradil Ježiš farizejom, keď k nemu priviedli cudzoložnicu, ktorú chceli za previnenie ukameňovať. „!

14.05.2025

Ako krásne sa približujeme k časom, keď smrť mohla prinášať aj radosť verejnosti ! Justičná vražda je vykonanie trestu smrti udelenému nevinnej osobe prostredníctvom zinscenovaného súdneho procesu, teda de facto vražda spáchaná prostredníctvom súdneho systému. Justičné vraždy sú spojené najmä s diktatúrami. [...]

IQ vrany !

13.05.2025

Umelá inteligencia zistila, že voliči Slovenska chcú byť cool , ale pritom ich IQ nesiaha ani po kolená vranám . Všetci rozprávajú o totalite aká tam bola cenzúra, ale kto nezažil alebo sa aspoň do roku 1971 nenarodil, nemá právo o niečom takom hovoriť! Preto , že dnes je väčšia cenzúra ako za socializmu! https://www.sme.sk/c/1958050/aj-vtakom-meraju-iq.html [...]

portugalsko voľby

Vo voľbách v Portugalsku podľa odhadov vyhrala vládnuca koalícia. Zrejme však nezíska väčšinu v parlamente

18.05.2025 21:37

Po posledných voľbách vlani v marci stredopravá Demokratická aliancia vytvorila menšinovú vládu, ktorá sa o rok neskôr rozpadla.

babiš

V Česku stúpla podpora opozičného hnutia ANO aj vládnej koalície Spolu

18.05.2025 19:27

Na treťom mieste by podľa prieskumu skončila nacionalistická strana SPD Tomia Okamuru.

Macko, Duleba, Wlachovský

VIDEO: Duleba a Macko o vojne na Ukrajine

18.05.2025 19:00

Alexander Duleba a Pavel Macko o vojne na Ukrajine, mierových pokusoch USA, vzťahu Ruska k Európe či hybridnej vojne.

Pápež Lev XIV., pellegrini

Pellegrini sa stretol s novým pápežom. Lev XIV. dúfa, že niekedy ešte zavíta na Slovensko

18.05.2025 16:52

Pápež si podľa prezidenta pamätá, že na Slovensku niekoľkokrát bol, a evidoval aj to, že nasledujúce mesiace mal k nám niekoľkokrát prísť.