Chcú , , zlodeji“ mobilizovať?

Všetci poslanci, ktorí tvrdia, že treba podporiť Ukrajinu zbraňami, by mali okamžite narukovať a ísť si vyskúšať obranu štátu so zbraňou na miesto činu a nie byť hrdinom za stolom!

 

Mobilizácia (z lat. rozhýbanie) je príprava armády, obyvateľstva alebo celého štátu (najmä ekonomiky) na vojnový konflikt príp. inú mimoriadnu udalosť, teda ich uvedenie do vojenskej pohotovosti.

 

 

 

Najčastejšie zahŕňa najmä hromadné povolávanie veľkej časti (čiastočná mobilizácia) alebo všetkých vojakov (všeobecná mobilizácia) v zálohe do armády.

 

 

 

Mobilizuje sa armádalogistika a ekonomika na zaistenie potrieb a zdrojov pre vedenie ozbrojeného boja.

 

 

 

video:

Môžme mať aj profesionálnu armádu, ale všetko má jedného spoločného menovateľa !

Petr Pavel, Vy nie ste sklamaním, Vy ste obrovskou hanbou Európy pre všetkých rozumne zmýšľajúcich Európanov!

 

Viac napovie video :

Čo prinesie pre Slovensko vlastný jackpot? 5. 000. 000. 000. 000. 000

Akcia na doručiteľa

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

 

 

Darujte na dobrú činnosť !
Inštitút ochrany ústavných práv : SK 8365 0000 0000 0020 560 144

Jediná opozícia, ktorú Slovensko potrebuje, sú občania = voliči !

 

 

Slovensko sa musí mať výborne a nie len dobre!

Do parlamentu si občania zvolili starých „mazákov“, ktorí ale pravdu nepovedia

 

Hrozby s novými názvami, ale so starou podstatou alebo Slovák sa naučí aj s vlkmi vyť.

 

Blogéri! Fero, pavolsokol, dfafrnok, milant, rojko, veget, zeleznik52 a ďalší…

 

Ak máme spoločný názor na to, že zákon platí pre každého, urobme to tak, že nás nikto nebude kritizovať !

Podporí minister poľnohospodárstva svojou účasťou štrajk poľnohospodárov a nájde finančné prostriedky na ich záchranu?

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

„Drahé poslankyne a drahí poslanci“ – hanbite sa!

 

 

 

 

 

 

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) v spolupráci s Gatesovou nadáciou predstavila technokratický plán, ktorý bude v prípade ďalšej „pandémie“ doslova nočnou morou.

11.12.2025

Necelé dva roky po tom, čo Nadácia Gatesovcov kúpila akcie (pred IPO) za 18 dolárov za akciu, dosiahla ich hodnota vrchol 6. augusta 2021 na úrovni 389 dolárov . Pri tejto cene mala investícia Nadácie vo výške 55 miliónov dolárov hodnotu 1 182 044 186,00 dolárov (1,182 miliardy dolárov). WHO: Agentúra pre Gatesovu nadáciu? [...]

Sú proti hotovosti a napriek tomu ju pýtajú! ! ! ! !

10.12.2025

V posledných dňoch ma prekvapili veľkí obchodníci – každý z nich chcel hotovosť. Jeden mal ceduľu pri kase „uprednostníme hotovosť“ ďalší sa vyhovoril na výpadok terminálu a iný napriek oznámeniu, že platím kartou odťukol na kase hotovosť. Týrala som ho trpezlivosťou – musel vystornovať platbu hotovosťou a nahodiť kartu. [...]

Opozícia stále tvrdí, že štát by mal šetriť , ale . . . . . . . . . !

10.12.2025

Štát je forma organizácie ľudskej spoločnosti na určitom území, ktorá má suverénnu moc nad svojím obyvateľstvom a územím. K jeho základným prvkom patrí obyvateľstvo, územie, štátna moc (organizovaná cez orgány) a suverenita (nezávislosť). Je to politický útvar, ktorý spravuje spoločnosť, chráni občanov a zabezpečuje poriadok prostredníctvom zákonov a [...]

vojna na Ukrajine, Siversk

Padá ďalšia ukrajinská bašta? Rusi: Dobyli sme Siversk. Ukrajinci: Mesto je stále v našich rukách

11.12.2025 20:22

Ďalšia dôležitá ozbrojená bašta ukrajinských síl, mesto Siversk, je v ruských rukách, tvrdí Moskva. Kyjev to odmieta.

rubeľ, Rusko, Moskva

Štáty EÚ našli cestu, ako siahnuť na ruské aktíva, obídu právo veta a Orbána. Začnú s neobmedzeným zmrazením ruských peňazí

11.12.2025 18:25

Nemecko a ďalšie štáty EÚ sa dohodli, že väčšinovým hlasovaním vytvoria právny základ pre využitie ruských štátnych aktív na podporu Ukrajiny.

budova, parlament, bratislava, politika

Českí opoziční poslanci sa stretli len so slovenskou opozíciou, Raši ich odmietol. Hovorili aj o Benešových dekrétoch

11.12.2025 17:52

Českí poslanci počas stretnutia so slovenskou opozíciou otvorili aj otázku Benešových dekrétov.