Založ si blog

Tretina na hypotéku, tretina na sporenie, tretina na domácnosť, rodinu, zdravie, stravu, deti, koníčky a potom . . .

Netreba diskriminovať fajčiarov, keď chce vláda získať peniaze pre dôchodcov a ľudí naučiť šetriť! Len to chce s existujúcou politickou stranou vyhrať parlamentné voľby alebo získať od vás občanov 10000 podpisov na súhlas a vznik novej politickej strany, v ktorej budete tí, čo sympatizujú s našimi myšlienkami!

video:

 

Prečo Danko stále hovorí o dani z odvodov, keď ideálna , by bola daň z prevodu, ale pozor!: iba, ak by to bola jediná daň a ostatné, by sa zrušili!!!
Príklad:
Idete si do banky požičať, dajme tomu 200 eur. To sa dá aj bez osobného kontaktu, a dnes už aj cez mobil. Ale, čo sa deje v banke, aby vám ich mohli požičať a neprerobili?
Z bankového trezoru musia prejsť peniaze cez rôzne kontrolné účty, ktoré zaistia poistenie straty, poistenie vysokého zisku alebo opačne vysokej straty, preto musia vychádzať z optimálneho zisku. Aby mohli takýto optimálny zisk získať, vytvoriť, musia požičané peniaze ( v tomto prípade 200 eur pre vás s podmienkou 20 euro mesačne na 20 mesiacov ) kryť vlastnými prostriedkami. Dajme tomu vlastný investičný fond alebo domáca burza s komoditami. Investovať sumu ,ktorou kryjú pôžičku nákupom akcií, opcií, dlhopisov.
Zaujímavé komodity: hliník, sklo, plást, plyn, chmel, pivo, tv spotrebiče, emisie, elektrická energia, letecký benzín, úžitková voda, zdravotnícke zariadenia, palivové drevo, seno, slama, obilie, lesné pozemky, lesné porasty, ale aj nevýrobné investície či produkty ako je reklama a televízne prenosy… cca stačí a vysvetlím.
Koľko účtov navštívila suma, ktorá kryje vašu pôžičku, aby banka mala optimálny zisk a neprerobila alebo veľa nezarobila ( aspoň viditeľne)? A teraz, čo keby z každého tohoto prevodu išlo vždy 0,5%, čo je 1/200 na štátny účet-kassa = z každého prevodu 1,-euro ?


Doma popíjate dobre vychladené pivo a pozeráte televízor a v tom vás rozčúlia s dajákou hlúpou reklamov alebo mimoriadnou správou. Niekde v cudzine sa niekto potkol na kameni a zrovna si chcel zapáliť cigaretu. Bum a je to tu! príčinu neprezradia, ale vedia, že horí niekoľko tisíc hektárov porastov a vietor to ženie k lesom.
Reakcia , dnes ľahko vytočiteľného -nasraného občana Slovenska? Tresk do televízora fľašu s pivom alebo plechovku s pivom. Televízor je v čudu. Infarkt zapríčinil, že vás preberajú v nemocnici po dovoze sanitkou . Už v sanitke vyskúšali defibrilátor. V nemocnici znova museli za pomoci elektrickej energie naštartovať tento prístroj, aby vás prebrali.
No a toto všetko bolo treba, aby ste si z banky mohli požičať 200 euro?

Ako ľahko pochopiť nadpis článku?
video:

 

 

 

 

Choďte už niekam do . . preč s bankovými odvodmi a . . .

 

 

Sociopatia médií oslabuje silu pravdy alebo päť P pre Madam Justíciu

 

, , Spodina a horných desať tisíc“

Darujte na dobrú činnosť !
Inštitút ochrany ústavných práv : SK 8365 0000 0000 0020 560 144

Prišli slúžiť občanom, ale chcú len vládnuť!

 

Čo nám volebný prieskum neprezradil?

 

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

 

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

 

Zápisky z parlamentu zo dňa 16. 12. 2013 alebo pán Holjenčík na ÚRSE

 

Navrhujú kandidáti do Euro parlamentu vystúpenie z EU a prečo ?

24.05.2024

Už sa mi nechce znova opakovať, aké je zbytočné voliť si europoslancov, keď sa nezmenilo to najdôležitejšie na Slovensku a to je myslenie občanov a zodpovednosť za skutky! No všetci kandidáti sa snažia zaujať práve takýchto občanov, aby sa pokúsili o niečo, čo aj tak nedokážu! A. Prečo vystúpil jeden zo zakladateľov EU? Netreba pokračovať a trpieť, ale byť [...]

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

Belgium Ukraine

ONLINE: Biely dom nevyslyšal Zelenského, nedovolí používať zbrane od USA na ruskom území

29.05.2024 06:25

Spojené štáty americké stále nedovoľujú použitie zbraní, ktoré dodali Ukrajine, na ruskom území.

Taiwan, Laj Čching-te

Bránili by Taiwanci svoju krajinu pred Čínou? Expert vysvetlil aj to, či by to urobili USA

29.05.2024 06:00

Politológ Lev Nachman z National Chengchi University v Tchaj-peji hovorí aj o tom, či Čína už v určitom zmysle Taiwan stratila.

Bolívia, koronavírus, festival

Štát zlyhal pri riadení pandémie, tvrdia kontrolóri: vakcín bolo priveľa, rúška drahé. Čo na to WHO?

29.05.2024 06:00

Pandemické zmluva, ktorá by mala predchádzať chaosu znie ako dobrý nápad, z radov kritikov sa ozývajú hlasy, ktoré hovoria o farmakologickej lobby.

Rod Stewart

Nestarnúca legenda Rod Stewart spravil v Bratislave veľkú šou. Pozrite si zábery z jeho vystúpenia

29.05.2024 05:00

Zábery z koncertu zachytil mReportér Marián Hrnčiar.