Založ si blog

. . . Vadí mi TOTO alebo, ak chceme urobiť krok dopredu, musíme urobiť úkrok doľava alebo doprava a obzrieť sa dozadu !

Už zrušili bitúnky v Amerike alebo v Eú? Už zastavili ťažbu dreva vo svete? Už zastavili korporácie čerpanie ropy ? Už pochopili v OSN a v Eú, že Slovensko tvorí len 0,07 % populácie obyvateľstva sveta a ešte menej na celosvetovej účasti na likvidácií planéty? Slováci nevedia samostatne uvažovať a potrebujú príkazy?

Advokát je dôležitý v každom súdnom konaní, ale pozor. . .

 

Nikto v parlamente, kto teraz tam z politikov sedí, nevie počúvať verejnosť ( občanov, voličov), ale stále používajú slovné spojenie ( pre nich neznámy pojem) ,, zákon platí pre každého“ alebo ,,Slovensko potrebuje víziu„.

Myslím si, že ak by strana Národná koalícia mala splnené podmienky podľa zákona o politických stranách a hnutiach ( zákon 85/2005 §6) , tak by sa v parlamentných voľbách umiestnila na veľmi dobrej pozícií, ale to ešte môže dokázať, ak podľa stanov strany si zvolia nového predsedu a prediskutujú riešenia s Inštitútom ochrany ústavných práv. Potom sa môžu uskutočniť možno nové predčasné voľby. Táto vládna koalícia bude inak celé obdobie len tápať a peniaze presúvať z bodu A do bodu B – Z, len aby si udržala zábudlivých voličov!

Prečo, by sme sa mali mať dobre až na druhom svete, keď sa môžeme mať dobre už za života – teraz?

 

Politici získali moc a národ sa „zabáva“

video:

Stabilita? Poriadok? Sociálne istoty? Prosím vás a kde?

Opozícia, média alebo voliči nemajú záujem o. . .

Taktika politických strán

 

Ďakujeme za finančnú podporu a vaše dary či 2% z vaších daní.

Inštitút ochrany ústavných práv : SK 8365 0000 0000 0020 560 144
Teraz vás chcem upozorniť na ďalšie podvody,ktoré sa šíria už aj cez sms. Opis sms, kde hacker nevedel, že nemám internet v mobile: ,, Musíme ti oznámiť, že si vyhral naše prvé miesto Jackpot.

Prevezmi ho tu:

 

zlw5.info/BHUHGHK    

Keďže som nereágoval, tak o tri dni prišla ďalšia sms. Opis: ,,Zlyhali sme v oznámení, že ti chceme dať významnú sumu bónusu. Prosím, príjmi ju tu.

jn3.top/XefAcjc1S       

Prosím , aby ste tie linky neotvárali. Myslíte si, že môj operátor bude vedieť zistiť odosielateľa sms alebo , že to budú vedieť na kriminálke?

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Peter Biroš

Zomrel bývalý politik a špičkový lekár Peter Biroš

21.07.2024 15:43

Okrem dlhoročnej medicínskej praxe sa výrazne angažoval vo verejno-spoločenskej činnosti ako funkcionár telovýchovy a športu.

hasiči česko zlínsky kraj

Rozsiahly požiar pneumatík v Česku: Oheň ničí okolité budovy, hasiči kolabujú

21.07.2024 15:29

K štyrom hasičským jednotkám povolali ďalšie posily.

Kmec, Hajko

Kmec: Okrúhly stôl by mohol byť začiatkom septembra. KDH je za, no nevidí to reálne

21.07.2024 15:00

Peter Kmec pre Pravdu uviedol, že sa o okrúhlom stole intenzívne rokuje a konať by sa mohol začiatkom septembra.

vojna na Ukrajine, Vitalij Kličko

Kličko: Bojovať či rokovať? Zelenskyj riskuje politickú samovraždu, nech urobí hocičo. Bude treba referendum

21.07.2024 14:55

Pokračovanie vo vojne alebo kompromis s Putinom? Starosta Kyjeva Kličko hovorí, že Ukrajina musí vojnu vyhrať, ale bojovať ďalšie dva roky by bola nočná mora.