Založ si blog

Prečo, by sme sa mali mať dobre až na druhom svete, keď sa môžeme mať dobre už za života – teraz?

Oslovili sme ešte pred parlamentnými voľbami niekoľko politických strán, aby odpovedali na 2 otázky:
1. Prečo porušujete zákon o politických stranách a hnutiach ( zákon 85/2005 §6) ?
2. Ako chcete splniť Váš program?
Odpovede si môžete prečítať v článkoch, ktoré som skôr napísal, ale zhrniem to. Všetci členovia sú hlupáci, ktorí o ničom nevedia!
Program nemala žiadna politická strana, ale zato dokonale popisujú situáciu na Slovensku, čo by mala byť skôr práca UPN. Keď sme na IOÚP zistili, že všetky ,,demokraticky zmýšľajúce politické strany“sú podvodnícke a zákon 85/2005 §6 porušujú a volebným programom popisujú situáciu na Slovensku a žiadne riešenie na zlepšenie situácie na Slovensku neponúkajú, oslovili sme aj politickú stranu, o ktorej v pozadí občania rozprávajú slovami ,, zlatí komunisti“!
Čo sme zistili?
Predseda KSS mal záujem len dovtedy, pokiaľ nezistil, že nestačí mať názov politickej strany, nestačí byť na kanditátke politickej strany, nestačí mať 81 členov na kandidátke politickej strany a ani nestačí mať na miesto volebného programu popisovanie situácie na Slovensku!

Inštitút ochrany ústavných práv preto oslovil aj

 

Už asi trikrát sme sa snažili ako Inštitút ochrany ústavných práv presadiť a prihlásením sa na dôležité stretnutia mimovládnych organizácií uplatniť prezentovanie našich myšlienok alebo ,, Víziu pre Slovensko podľa potrieb občanov“!

Preto neviem posúdiť z akého dôvodu sa to stalo a trvám na osobnom stretnutí s Vami, aby sme preanalyzovali všetko,čo Vám posielam!
video:

video:

 

Trvám na skorej odpovedi, inak sa môžete zaradiť do skupiny nepriateľov národa slovenských občanov!

 

Pomôžeme liečiť nevyliečiteľné choroby alebo ukážeme svetu, že ich vieme vyliečiť ?

 

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné

 

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

 

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Dnes je dôležité stretnutie Národnej koalície

30.11.2023

Čo by sa tu odvážni, čestní a poctiví členovia strany mali dozvedieť od klamárov z vedenia politickej strany Národná koalícia? Ako je možné, že všetky politické strany, aj tá naša, nespĺňajú podmienky zákona (85/2005 Z. §6a) a prečo ešte NBU, SIS, NAKA a polícia nikoho z lídrov nezatvorila? Prečo nemôžeme ako členovia strany Národná koalícia ísť príkladom a [...]

Prišli slúžiť občanom, ale chcú len vládnuť!

27.11.2023

,,Zákon platí pre každého!“ Túto vetu často používajú . Vlastné chyby si nepriznajú, len si ich v televíznych reláciách vykričia. nikto ich nevie zaistiť , obviniť, odsúdiť a zatvoriť ( na doživotie) ! Musíme ísť na to inak! Už sme dali prostredníctvom Inštitútu ochrany ústavných práv dostatok informácií a dôkazov občanom aj štátnym úradom, ale aj [...]

. . . Vadí mi TOTO alebo, ak chceme urobiť krok dopredu, musíme urobiť úkrok doľava alebo doprava a obzrieť sa dozadu !

20.11.2023

Už zrušili bitúnky v Amerike alebo v Eú? Už zastavili ťažbu dreva vo svete? Už zastavili korporácie čerpanie ropy ? Už pochopili v OSN a v Eú, že Slovensko tvorí len 0,07 % populácie obyvateľstva sveta a ešte menej na celosvetovej účasti na likvidácií planéty? Slováci nevedia samostatne uvažovať a potrebujú príkazy? Advokát je dôležitý v každom súdnom konaní, ale [...]

Progresívne Slovensko, michal sabo

PS: Pol milióna ľudí nemá bezpečný prístup k pitnej vode, Ficova vláda však rieši vlastnú beztrestnosť

08.12.2023 16:41

Na verejný vodovod nie je pripojených 447 obcí, upozornil poslanec Michal Sabo.

NAKA

NAKA obvinila trinásť osôb z drogových zločinov a kupliarstva

08.12.2023 16:20

NAKA vykonala v Trenčianskom kraji policajnú akciu zameranú na rozloženie organizovanej skupiny.

protest, špeciálna prokuratúra

PS, SaS a KDH pripravujú ďalšie protesty, najbližší bude v utorok v Bratislave

08.12.2023 15:54

Pred Úradom vlády SR sa vo štvrtok konal protest proti rušeniu špeciálnej prokuratúry a ďalším krokom kabinetu Roberta Fica.

šimkovičová

Kotlár deklaruje, že rozviazal pracovnoprávny vzťah so Šimkovičovou

08.12.2023 15:33

Poslanec Kotlár odkazuje Progresívnemu Slovensku, ktoré avizovalo podnet na ministerku kultúry za jej vystupovanie v TV Slovan, aby prestalo robiť reklamu tomuto subjektu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 547
Celková čítanosť: 8616420x
Priemerná čítanosť článkov: 15752x

Autor blogu

Kategórie