Kto spôsobil príčinu, ten je povinný aj riešiť následky a rozhodujúcou mierou prispieť k odstráneniu súčasných problémov v zbedačených krajinách!

Čo to znamená – stretnúť sa s iným názorom, s inou témou, ale do podrobna vypracovaným postupom o tom, čo chceme a ako to chceme, ale aj ako to chceme urobiť, aby sme to mohli dosiahnuť?
To znamená učiť sa a poučiť v záujme vyvarovania chýb, aby sme mohli rozvážne postupovať v plnení svojho programu.
Veľká časť občanov si neuvedomuje dôsledky takéhoto správania, že nato, aby zvíťazilo zlo, stačí , aby slušní ľudia nespravili nič.
Občania pred zákonom si musia byť rovní! Preto je v zákone toľko výnimiek? ( Nezákonne politicke strany /zákon 85z.z.z r.2005/)
Náš návrh.
Zároveň je za predchádzanie kriminalite, predovšetkým odstraňovaním jej sociálno-ekonomických koreňov. Je za sprísnenie trestov za zvlášť nebezpečné a brutálne kriminálne trestné činy.

Ako spravodlivo prerozdelovať eurofondy ?

Ako sa tvoria reformy

 

 

 

Dá sa , , utopiť človeka v lyžičke vody“ ?

 

Opozícia, média alebo voliči nemajú záujem o. . .

 

Slovenská rozvojová digitálna banka

Oznam vo verejnom záujme!

 

 

Slovenskí janičiari

Hodinová vojna ?

 

 

Slovenskí politici nevedia gazdovať s financiami a riadiť ekonomiku v štáte !

 

Mazurek, Uhlík, Kotleba, Kollár, chcete sa vrátiť do parlamentu?

 

Prečo slovenský národ volil tých, čo nemôžu byť volení?

 

Budú predčasné parlamentné voľby platné, ak výsledky previerky politických strán prídu včas na Ústavný súd Sr. ?

 

Čo nám volebný prieskum neprezradil?

 

Budeme voliť neplatné politické strany

 

 

Taktika politických strán

 

video:

Vedia v parlamente , kto navštívil, (ktorý poslanec z opozície ) Černáka alebo Čurilovcov vo väzbe ?

28.11.2025

Pozor Ko…ti,čo čítate len nadpisy ! Myslím si , že nemajú o tom ani potuchy alebo to úmyselne taja lebo je to z opozičnej strany poslanec ! Keby to bol niekto z koalície ,už by kričali , že sa stretávajú so zločincami a treba okamžite niekoho odvolať ! Našťastie v tej base – väzbe nebol pozrieť žiadny poslanec ani z opozície a a ani z koalície , ale ako [...]

Hrdinovia – vyzývatelia k zmene , nebojte sa spájať , keď spoločné veci chceme !

27.11.2025

Pozor Ko…ti,čo čítate len nadpisy ! Najskôr odpíšem na otázku : ,, Čo je toto za diagnózu?“ To ste vy občania pasivisti alebo egomani ! ( Pasivita je nečinnosť, trpnosť, opak aktivity. Neschopnosť jasne oznámiť svoje priania a potreby a zároveň rovnaká „bezbrannosť“ voči požiadavkám druhých. „egoman”: zdôrazňujúci vlastné ja, sebecký, [...]

Hlboká orba alebo kto, koho a prečo sa musí báť ?

26.11.2025

Motto budúcej vlády : , , Hlavne je , že máme MOC“ (všetkú ! ) Najhoršie riziko pre štát sú budúce kariérne postupy dnešných politických predstaviteľov , ktoré si rozdeľujú za odmenu , po odchode z politiky ako kariérny postup a dôchodkovú istotu ! Pozor Ko…ti,čo čítate len nadpisy ! Ma vari niektorá politická strana v [...]

huliak

Odvolanie po čínskej kauze: Generálny tajomník rezortu cestovného ruchu končí deň po kritike státisícovej zákazky

28.11.2025 13:18

Vláda odvolala Júliusa Erneka z postu generálneho tajomníka služobného úradu Ministerstva cestovného ruchu a športu.

Peter Janků

Slovenský rozhlas má nového šéfa, Peter Janků bol doteraz poslaneckým asistentom, chcel viesť aj celú STVR

28.11.2025 12:44, aktualizované: 12:58

Tento rok a aj v roku 2022 sa Janků neúspešne uchádzal o post riaditeľa RTVS resp. STVR.

DOPRAVA: Prvá letecká linka Bratislava - Košice

Po vlakoch meškajú už aj „štátne“ aerolinky. Lietadlo sa zrazilo s vtákom

28.11.2025 12:19

Lietadlo malo z Košíc vzlietnuť pôvodne o 8.05 h. Napokon odletelo o 11.37 h.