Založ si blog

Veľké prekvapenie. . . . . . . . . . . . . . . . . .

Ministerka Koliková odporúča novovytvorený odbor (dohľad na súdnictvom), o ktorom (ne)vie, že tento odbor nemá kompetenciu vás riešiť…………….———-

Vie ona, že ak sa tento novovytvorený odbor vyhovára na článok z Ústavy Sr., že aj jej riadenie vo funkcií ministerky spravodlivosti, je podľa Ústavy Sr.neplatné, lebo vychádza z neplatnej zostavenej vlády a z neplatného rozhodnutia neplatne zvolenej prezidentky?

Ešte šťastie, že všetko, čo Matovičova vláda prijíma, je neplatné – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

Pretože ľudí nezaujíma vykrikovanie, urážanie, či populistické reči a EGO, ale riešenia, činy a odvaha ich naplňovať a riešiť. Ľudia dávno pochopili, že celoživotná príprava na niečo a sľuby na desaťročia ich neuživia a tak sa rozhodli podľa najdokonalejšieho plánu.

Vláda a Brusel sa nám postarajú o nové a vyššie dane | TREND

 

Plánu, ktorý je z ich hláv, z ich života a v ich moci, kde sami môžu určovať cestu, cieľ a stratégiu, aby riešenia mohli aj sami zažiť a skúsenosti odovzdať aj svojim deťom.

. . . a čipovať! – pomoc – Blog.Pravda.sk

Touto cestou pre nich  Inštitút Ochrany Ústavných Práv ( pre provokatérov Inštitút ochrany ústavných práv IOÚP) pripravuje tridsaťdňovú konferenciu s cieľom, každý deň vybrať na základe regionálnej voľby občanov, päť ľudí na kandidátku Únie Štátnej Starostlivosti a každému prideliť  dvoch náhradníkov. To je spolu denne pätnásť ľudí.

Čím viac nezmyselných lockdownov vláda robí, tým viac sa nám v tomto pretváraní a náprave zo systému na ,,Novú spoločnosť“ darí.

TV IOÚP – YouTube

Zhrnutie , aby ste to nehľadali , ( pre členov IOÚP a ÚŠS ) – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

Akcia na doručiteľa – pomoc – Blog.Pravda.sk

fotomateriál blogéra:

Chceme len to, čo si ľudia v minulosti s kľúčmi vyštrngali , ale nie to, čo tu je teraz?

20.06.2021

Všetkým, ktorí nadávajú na socializmus alebo obhajujú tento stav na Slovensku, by im okamžite mali odobrať dôchodky, výsluhové dôchodky, invalidné dôchodky, sociálne dávky, materské príspevky, prežitky socializmu vás robia v tejto dobe nerozhodnými. Čo si predstavujete pod slovami: ,, Bojovať za národ“? , , Čierny týždeň“ alebo už viete, prečo to má byť [...]

Dobrovoľne na smrť na príkaz vládnych , , vlnotvorcov“

18.06.2021

Rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie, ale ak sa rodič neinformuje a nezaujíma o skutočné odborné štúdia odborníkov a doma sa o tom s dieťaťom nerozpráva, ohrozuje život vlastného dieťaťa. Deti, ktoré sa na internete dnes dozvedia viac ako ich rodičia, potrebujú byť vypočuté , a to hlavne v období puberty. Ako ste sa vy ako rodič v tomto veku správali? Samovraždy [...]

Čo nám dala EÚ?

16.06.2021

Už ste sa skúšali zamyslieť, čo nám dala EÚ? Okrem toho, čo nám vzala, máme konečne vytúženú a nádhernú demokraciu, ktorá robí občanov Slovenska zo dňa na deň spokojnejších a šťastnejších. Najvzácnejšie dary EÚ: Stres ( strach, napätie, vzrušenie) reklama ( asociácie, houxy) progresivitu (porno, pedofília, incest, LGBT, potraty) témy ( program, dohoda, [...]

Lengvarský

Kontroly na hraniciach by sa mali spustiť budúci týždeň, tvrdí Lengvarský

22.06.2021 23:17

Ako povedal minister zdravotníctva, hranice majú byť kontrolované tak, že sa bez splnenia určených podmienok nebude vedieť na Slovensko dostať nikto.

Mikuláš Černák

Kauza vraždy Szymaneka: Rozsudok u Kána zrušili, Černák je vinný

22.06.2021 21:20

Ide o prípad vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka z roku 1997.

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 440
Celková čítanosť: 4330818x
Priemerná čítanosť článkov: 9843x

Autor blogu

Kategórie