Založ si blog

Prečo smeráci Fico, Pellegríni, Kaliňák nezaútočia s pravdivou informáciou do . . . .

….. všetkých opozičných poslancov, do vlády, do parlamentu a do prezidentky , ale aj do Ústavného súdu a nezavolajú z okien (pred vlastnou popravou), pochybili sme , lebo sme boli tak skorumpovaní túžbou po moci a po peniazoch, že sme súhlasili podľa programu udržateľného rozvoja s výmenou koaličných strán za opozičné strany, aby sa zachoval tento prehnitý systém a tak sme neskontrolovali zamestnancov parlamentného inštitútu, ktorý kontroluje každé kancelárie ministerstiev a riadiacich predstaviteľov štátu, a preto sme ani nezbadali, či nechceli vidieť, kto podplatil a koho na ministerstve vnútra, aby nevidel, že všetci okrem strany Smer porušujú zákon o politických stranách a nemôžu ísť k parlamentným , ale ani k žiadnym iným voľbám a mali by byť tieto strany zrušené, prečo sme tak ako strana Smer neurobili?

Lebo tiež sme boli ako strana, ktorá bola jediná na Slovensku, čo tento zákon spĺňa, vyzvaná neplatne zvoleným prezidentom Kiskom , na zostavenie vlády, a tak sme to pri súčasnej chamtivosti vydržali tajiť.

Niet divu, že dnes aj advokáti a sudcovia, univerzity práva a právnici taja, čo je skutočný problém a nepovedia tieto príčiny, ale špekulatívne ponúkajú len vymenované následky, aby sa mediálne zviditeľňovali a v týchto podvodoch pokračovali ďalej, nech sa deje, čo sa má stať!

Prečo sa 5000 blogerov nespojí, keď všetci vedia ako systém zmeniť, položiť, aby svoju nespokojnosť napravili? Možno nie sú nespokojní.

Veľké prekvapenie. . . . . . . . . . . . . . . . . .

Srdce Európy a pýcha sveta – Slovensko

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 5. diel

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 4. diel

„TAK UŽ DOSŤ“

 

 

TV IOÚP – YouTube

Navrhujú kandidáti do Euro parlamentu vystúpenie z EU a prečo ?

24.05.2024

Už sa mi nechce znova opakovať, aké je zbytočné voliť si europoslancov, keď sa nezmenilo to najdôležitejšie na Slovensku a to je myslenie občanov a zodpovednosť za skutky! No všetci kandidáti sa snažia zaujať práve takýchto občanov, aby sa pokúsili o niečo, čo aj tak nedokážu! A. Prečo vystúpil jeden zo zakladateľov EU? Netreba pokračovať a trpieť, ale byť [...]

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

fico, handlová, atentát

Prieskum SANEP: Čo najviac prispelo k atentátu na premiéra Fica? Slováci v tom majú jasno

29.05.2024 07:00

Prieskum spoločnosti SANEP skúmal nálady spoločnosti po atentáte na premiéra Roberta Fica.

Belgium Ukraine

ONLINE: Biely dom nevyslyšal Zelenského, nedovolí používať zbrane od USA na ruskom území

29.05.2024 06:25, aktualizované: 06:57

Spojené štáty americké stále nedovoľujú použitie zbraní, ktoré dodali Ukrajine, na ruskom území.

Taiwan, Laj Čching-te

Bránili by Taiwanci svoju krajinu pred Čínou? Expert vysvetlil aj to, či by to urobili USA

29.05.2024 06:00

Politológ Lev Nachman z National Chengchi University v Tchaj-peji hovorí aj o tom, či Čína už v určitom zmysle Taiwan stratila.

Bolívia, koronavírus, festival

Štát zlyhal pri riadení pandémie, tvrdia kontrolóri: vakcín bolo priveľa, rúška drahé. Čo na to WHO?

29.05.2024 06:00

Pandemické zmluva, ktorá by mala predchádzať chaosu znie ako dobrý nápad, z radov kritikov sa ozývajú hlasy, ktoré hovoria o farmakologickej lobby.