Založ si blog

Prečo smeráci Fico, Pellegríni, Kaliňák nezaútočia s pravdivou informáciou do . . . .

….. všetkých opozičných poslancov, do vlády, do parlamentu a do prezidentky , ale aj do Ústavného súdu a nezavolajú z okien (pred vlastnou popravou), pochybili sme , lebo sme boli tak skorumpovaní túžbou po moci a po peniazoch, že sme súhlasili podľa programu udržateľného rozvoja s výmenou koaličných strán za opozičné strany, aby sa zachoval tento prehnitý systém a tak sme neskontrolovali zamestnancov parlamentného inštitútu, ktorý kontroluje každé kancelárie ministerstiev a riadiacich predstaviteľov štátu, a preto sme ani nezbadali, či nechceli vidieť, kto podplatil a koho na ministerstve vnútra, aby nevidel, že všetci okrem strany Smer porušujú zákon o politických stranách a nemôžu ísť k parlamentným , ale ani k žiadnym iným voľbám a mali by byť tieto strany zrušené, prečo sme tak ako strana Smer neurobili?

Lebo tiež sme boli ako strana, ktorá bola jediná na Slovensku, čo tento zákon spĺňa, vyzvaná neplatne zvoleným prezidentom Kiskom , na zostavenie vlády, a tak sme to pri súčasnej chamtivosti vydržali tajiť.

Niet divu, že dnes aj advokáti a sudcovia, univerzity práva a právnici taja, čo je skutočný problém a nepovedia tieto príčiny, ale špekulatívne ponúkajú len vymenované následky, aby sa mediálne zviditeľňovali a v týchto podvodoch pokračovali ďalej, nech sa deje, čo sa má stať!

Prečo sa 5000 blogerov nespojí, keď všetci vedia ako systém zmeniť, položiť, aby svoju nespokojnosť napravili? Možno nie sú nespokojní.

Veľké prekvapenie. . . . . . . . . . . . . . . . . .

Srdce Európy a pýcha sveta – Slovensko

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 5. diel

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 4. diel

„TAK UŽ DOSŤ“

 

 

TV IOÚP – YouTube

Krčma, pohostinstvo a obdivovatelia

03.02.2023

Nech je jasno v židovskej otázke! Naša verejnosť v týchto mesiacoch zaujíma sa najmä o otázku židovstva a žiada si vedieť, aké má byť stanovisko katolíka pri riešení tejto otázky. Považujeme preto za užitočné označiť niektoré zásady, ktoré sa vzťahujú na nastolenú otázku. I. Vznešené poslanie určil Boh národu židovskému v Starom zákone. Vyvolil si ho zo [...]

Je polovica sveta dlžná Rusku za svoju existenciu?

30.01.2023

Fínsky bloger šokoval Facebook, keď zverejnil tento článok: Pýtate sa na výsledky ruskej „agresie“? Sú nasledovné: polovica Európy a časť Ázie získala svoju štátnosť z rúk tohto konkrétneho štátu. Pripomeňme si, kto presne: – Fínsko v rokoch 1802 a 1918 .. (do roku 1802 nikdy nemalo vlastný štát). – Lotyšsko v roku 1918 (do roku 1918 nikdy nemalo [...]

Daň z vojny a z nezamestnanosti

01.10.2022

Poďme zrušiť systém a našepkať politikom, aby najskôr mysleli na občanov a potom špekulovali nad hlúpymi nápadmi, ktoré sú zamerané proti občanom. Porušovanie európskeho priestoru bez hraníc (Schengenská dohoda) ohrozuje v dnešnej dobe občanov Európskej únie a najviac škodí Slovensku. Preto, by sa mali politici, ktorí už sú dlhodobo v parlamente bez [...]

Turecko  Zemetrasenie ruiny

Počty obetí po zemetrasení neustále pribúdajú, záchranári pracujú v mrazoch deň noc

08.02.2023 07:30, aktualizované: 08:01

Zemetrasenie v Turecku a Sýrii si vyžiadalo už viac ako 8 700 obetí a ďalšie desaťtisíce zranených.

State of the Union, správa o stave únie, Joe Biden

Biden o stave únie: Sme jediná krajina, ktorá z každej krízy vyšla silnejšia

08.02.2023 06:19

Americký prezident: "Tu je moja správa o stave únie: Pretože duch tohto národa je silný, pretože občania tohto štátu sú silní, aj Únia je silná".

SR NRSR 79. schôdza vláda nedôvera rokovanie BAX

Blázon Matovič či psychiatria v parlamente? Politici svojimi výrokmi ubližujú ľuďom s duševnými chorobami

08.02.2023 06:05

Predsudky, hanba a znevažovanie spojené s psychickými chorobami sú u nás silno zakorenené a prispievajú k tomu aj politici.

State of the Union What to Watch

ONLINE: Biden: Zjednotili sme NATO a postavili sa Putinovej agresii

08.02.2023 06:00, aktualizované: 08:15

Joe Biden sa v posolstve o stave únie dotkol aj situácie na Ukrajine: Viedli sme, zjednotli sme NATO, vytvorili globálnu koalíciu a postavili sa Putinovi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 476
Celková čítanosť: 6929800x
Priemerná čítanosť článkov: 14558x

Autor blogu

Kategórie