Založ si blog

Všetko je v poriadku, nič sa nedeje, ekonomická reforma a dane po . . .

Pandémia skončí, prídu voľby a z červenej bude modrá, ale všetko bude pokračovať ďalej v zabehnutom systéme medializovaných politikov a nič sa tu nezmení.

Ale ak by sa doplnili členovia do novovznikajúcej strany Únia Štátnej Starostlivosti, tak môžeme všetci spoločne obnoviť dobré vzťahy s občanmi susedných krajín, ale aj s najzaostalejšími krajinami vo svete a zabezpečiť :

  1. Dôstojný život , bez potrieb zakladať politické strany a občianske združenia alebo mimovládne organizácie, ale aj bez falošných pracovných ponúk ako sú MLM systémy                                                                                                                                                                      video:                                                                                                                                                                                      https://youtu.be/zSeH5no8Oyk                                                                                                                                                                                      (,, Ja sam si nájdem svoje ovce a ujmem sa ich“ – YouTube)
  2. Vlastnú (spoločnú) menu- digitálnu, bez daní ( len jedna daň z prevodu peňazí, bez odvodových povinností) a pre každého občana podiel na zisku štátu, ktorý sa bude vyplácať mesačne ( Základný nepodmienený príjem = štátna dividenda) + sociálne benefity

Akcia na doručiteľa – pomoc – Blog.Pravda.sk

Každý občan dostane podielový list štátu a . . . . . . – pomoc – Blog.Pravda.sk

3. Ochrana ľudských životov, prevencia zdravia, starostlivosť a liečba ( voda, vzduch, pôda, lesy, podnebie)

Keďže sú na Slovensku skoro všetky štandardné politické strany neplatné a porušujú naďalej zákon o politických stranách a zároveň aj porušujú zákon o voľbách a tak ich rozhodnutia nemajú  pre nás nádej na lepšiu budúcnosť!

Je na nás občanoch, založiť politickú stranu, ktorá politiku odstráni a zameria sa na potreby občanov. Systém nedovolí normálne zmýšľajúcim občanom vytvoriť politickú stranu zbieraním podpisov, ale prostredníctvom nízkej životnej úrovne a médií, zabraňuje zviditeľňovať reálne myšlienky .

  1. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov – pomoc – Blog.Pravda.sk

Platy sa majú vyšplhať do . . . – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

Matovič ponížil slovenskú diplomaciu ako nik iný, napísali exdiplomati – Domáce – Správy – Pravda.sk

Kukan v Ide o pravdu: O čom hovoril Matovič s Orbánom? Len o Sputniku to asi nebolo – Domáce – Správy – Pravda.sk

Bývalá poslankyňa OĽaNO nazvala Matoviča psychopatom, teraz na jeho hnutie udrela právne (infovojna.sk)

Video:

(Ako funguje Matovičova strana OĽaNO (Maria Ritomská) – YouTube)

Igor Matovič „zasadil“ do politiky stopy zločinu – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

Vláda Matoviča – drezúra úradníckeho koňa – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

 

Video:

(Matovičova bizarná tlačovka – YouTube)

Takí výpalníci, poniektorí ešte sedia v parlamente a dokonca už aj ich pokolenie a chcú riadiť tento štát? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Video:

(Príhovor k zodpovedným za protipandemické opatrenia – YouTube)

Poslankyňa Anna Záborská sa stala spolupáchateľkou zla – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Video:

(Vytrvať! – YouTube)

O akej spravodlivosti to rozprávajú na MSSr ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Video:

(Prečo sme odmietli médiá? – YouTube)

, , Čierny týždeň“ alebo už viete, prečo to má byť inak? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Video:

(Posledná šanca !!! – YouTube)

Odbornosť na , , najvyššej“ úrovni – pomoc – Blog.Pravda.sk

Pochvala od odborníka a nie od puppušššsska .

,,Považujem Váš počin za osožný pre všetky generácie skutočných vlastencov, charakterných, objektívne a odborne uvažujúcich ľudí na Slovensku, ale aj mimo neho. Spoluúčasť na tejto záslužnej práci neodmietam, avšak pri zreteli na moje zdravie a vek.

( Reformy vo verejných financiách).Možno by tato krásna myšlienka chcela väčšiu propagandu …..v každom prípade to je premakané ako ľudsky tak aj ekonomicky….už to len zrealizovať do praxe……máte moju 100 percentnú podporu….ak treba som s Vami.

S pozdravom doc. Ing. Jozef Troják, CSc….

POR – pomoc – Blog.Pravda.sk

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 5. diel

06.05.2021

Ak sa necháme na Slovensku denne okrádať korporáciami cca o 100 miliónov eur, čo je za rok 36.500.000.000,-eur, potom budeme na tom do budúcnosti stále horšie až celkom Slovensko zanikne a dopadne horšie ako otrocká kolónia ! veľmi sa mi páči článok od blogéra Fera, škoda, že nespolupracuje: Matovičov prostredník novinárom, Šeligov prostredník občanom SR! – [...]

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 4. diel

04.05.2021

Nestačí niekoho chcieť zachrániť, napríklad slovenský národ, ale treba mať aj súhlas od toho, koho chceme zachrániť! Ale ak sa jedná o opak, národ mlčí a súhlasí. Hlavne pred politikmi treba občanov chrániť! Politik je špekulant, ktorý nemyslí na nikoho, len na seba. Metaforou môžeme nazvať , ak médiá hlásia, že štát o niečom rozhodol a Vy (my všetci) [...]

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 3. diel

04.05.2021

Pravdivý príbeh o tom, čo za divní ľudia sa nachádzajú okolo exposlankyni JUDr. Márií Ritomskej …. Video: (Predseda Kr súdu nemá kompetenciu, a načo potom je? – YouTube) Video: (17) Facebook Video: Za svoj názor už dnes nie je vo funkcií! Zaskočená odbornosť – Mojevideo Video: (,, Ja sám si nájdem svoje ovce a ujmem sa ich“ – YouTube)

Portugalsko EÚ summit sociálny ciele účastníci

Poliakom a Maďarom prekážal výraz „gender“ vo vyhlásení po samite EÚ

07.05.2021 20:48

Premiéri protestovali proti zmienke o rodovej rovnosti preto, lebo podľa nich vytvárala priestor pre presadzovanie práv LGBTI osôb.

Hotel Bôrik

Vláda chystá rekonštrukciu hotela Bôrika za takmer 4 milióny

07.05.2021 19:44

Obnova by mala ušetriť 55-tisíc eur ročne.

Boris Kollár

Kollár v kauze Čistý deň vypovedal na NAKA

07.05.2021 19:19

Šéf Sme rodina si s jednou z neplnoletých zverenkýň resocializačného zariadenia dohadoval sexuálne stretnutie.

pocasie-8-5-2021

Divoký máj. Ráno zmrzneme, poobede zhoríme. Teploty pôjdu k tridsiatke

07.05.2021 18:42

Slovensko čaká obrovský teplotný skok. Počas víkendu môže byť prízemný mráz, v budúcom týždni teploty blízke tridsiatkam.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 427
Celková čítanosť: 4261368x
Priemerná čítanosť článkov: 9980x

Autor blogu

Kategórie