23.06.2026
video: Je zbytočná ak nie je jediná ! ! ! ( odpovede sú v článkoch s názvom Súhrn a riešenia 1 -6 ) fúrik mi zas dal vedieť aké je to jeblé hovädo , ALE príde aj na neho ! Ja nestojím štát 12 rokov ani cent, prečo ? To si ten kokot nevie zistiť , ALE stále ho baví len tá jeho téma !: ,, Jurko Chľebík, prečo sa ty neustále rýpeš do riadenia nášho [...]
22.06.2026
Všetci , čo čítate tieto články ( aj ten vy…nec fúrik) viete veľmi dobre, že prechod na tento druh vyspelej západnej demokracie na slovenský spôsob je nám na HOVNO , ALE všetkým Vám je to jedno, myslíte si, že keď budeme mať nové ,, Rakúsko – Uhorsko , už to bude tak ako všetci chceli ? Podľa vízie IOUP v bode 6. Obnova nefunkčných Jednotných [...]
22.06.2026
Ako sa dá odborne rozobrať bod 8.( Zabezpečiť vyriešiť odstránenie článku 7.odst.2 z Ústavy Slovenska – vieme zrealizovať) s víziou IOUP ? ( vo videu ) Už na základných školách , by sa mali deti učiť, čo je to na Slovensku za bordel, humus, anarchia a hlavne ako sa dá niečo takéto zmeniť a čo je jednoduchšie, ALE hlavne bezpečnejšie na ochranu REPUBLIKY !!! [...]
Celá debata | RSS tejto debaty