Založ si blog

Potrebujeme reformu na odstránenie chudoby alebo , ,chudobných“?

Len tak som na rýchlo nazrel do predajne s kancelárskymi potrebami a spýtal sa predavačky ,, Máte prosím chemoprén?“. Ale tvrdé podmienky, ktoré na sebe teraz majú sa odzrkadlili v jej reakcií : ,, rúško!“.

Tak som nasadil rúško a vošiel do predajne. Téma sa na chvíľu otočila k politike. ,, dúfam, že ste toho hlupáka, čo každú chvíľu mení pravidlá na vymyslené nebezpečenstvo pandémie, nevolili? Mňa politika nezaujíma, ani voliť som nebola, všetci , čo tam sú, ale tí, čo tam prídu sú rovnakí “, odpovedala mi predavačka.

Téma 6.Medzinárodnej konferencie IOÚP, je ,, Mňa politika nezaujíma

Na Slovensku máme veľa ľudí nespokojných a hlavne lenivých, ktorí sú duchovne chudobní, ale aby sa od bezmocnej neprávosti, nespravodlivosti a nevedomosti mohli zrelaxovať, chodia aspoň do kostola.

Dnes ich chce ,, vládca“ obmedzovať aj v návštevách na bohoslužbách?

Za akú sumu nás predal , , kulak z Trnavy“?

. . . . . . . . . . . . . . okradli dôchodcov a občanov a chcú v tom pokračovať ďalej?

Video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 9. augusta 2020

Video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 25. júla 2020

Citujem názor verejnosti :

,,……………….novinárom na Slovensku ako takom na jeho občanoch vôbec nezáleží, oni totiž všetci svojich chlebodárcov majú za hranicami, takže taká potom vyzerá ich objektivita aj spravodajstvo.

A pamätám si veľmi dobre, keď Smer dával do parlamentu návrh, aby všetci sudcovia museli mať bezpečnostnú previerku najvyššieho stupňa, ako celá vtedajšia opozícia / dnes koalícia/ začala vyskakovať a brániť sa tomu a mali plné ústav porušovania demokratických princípov a podali dokonca podanie na ústavný sud a ten to zamietol, v ktorom poslancov zastupoval Lišpic.

To musí byť prvé, až sa dostane k moci nová vláda, aby zlikvidovali finančne médiá a mimovládky. Nedať im ani cent a kto prijme peniaze zo zahraničia, súdiť ho za vlastizradu presne ako v USA. Bez peňazí darmožráči neprežijú ani deň.“

Video:

https://www.mojevideo.sk/video/28746/vizia_pre_slovensko_alebo_vsetko_sa_da_ak_sa_chce.html

Oprava demokracie na Slovensku alebo prečo sú občania nespokojní?

Pán premiér, Igor Matovič, neskrývaj sa za rúško

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?