Založ si blog

Spojme sa a vyhráme všetci 26. diel

Môžeme predbehnúť o 50 rokov myslenie všetkých politikov EU a zaistiť dôstojný život občanom. Možno si poviete, že je to utopia. Kto z vás túži po miliónoch? Kto z vás túži po bohatstve a majetku? Kto z vás túži po vojne na území, kde vyrastajú vaše deti ? Kto teda váha a neprizná sa , že nerozumie? Kto sa chce viac dozvedieť a opýtať alebo vzdelávať sa, aby sa vedel pýtať?

Problém občanov je strach, ale zároveň aj závisť. Ak vidíme my ako občania, okolo seba, že niekto neúmerne rýchlo bohatne a zároveň odhalené trestné činy daných boháčov sú neriešiteľné alebo ,, vždy sa z toho vyzujú“, dáva ľuďom pocit bezmocnosti a vnucuje im dojem strachu, ale zároveň aj závisť. Na Slovensku ľudia za 30 rokov ,,demokracie“ rozmýšľajú takto: ,, ak môže iný, chcem aj ja“! Ale môžem aj ja?

Práve preto je potrebné občanom vysvetliť, ako sa dajú všetci zločinci a ich zločinecké siete pochytať a pozatvárať do väzby, ale aj do 48 hodín odsúdiť a potom ešte súdiť jednotlivo za všetky napáchané trestné činy, o ktorých si mysleli, že im ich nikto nedokáže a že ich vplyv ich ochráni!

Už zatkli na základe zatykača pána Matoviča ?

video:

 

https://plus7dni.pluska.sk/kauzy/americki-milionari?fbclid=IwAR2NSu7ubu9MV-DgAwRvgZwhl3GBjQ_wDACScdLNiU7qV_bc0TP8Shaji-U

 

Mečiarov syn má v Spojených štátoch impérium s nehnuteľnosťami. Nitky vedú až k financovaniu Elektry

Spojme sa a vyhráme všetci 20. diel

video:

video:

Video:

video:

Pred uradom vlády

Uverejnil používateľ Igor Jurečka Streda 5. augusta 2020

video:

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10219822325201987&id=1035589593&sfnsn=mo&d=n&vh=i

video:

prostá žena vie viac ako vyšetrované orgány ?

 

video: je úplne dole 

( Čo ak bol utajený svedok ,, režisérom“ celého prípadu s Kuciakom a premyslene vie , ako odpovedať, aby chránil ,,veľké ryby“ , ktoré obetujú slabších jedincov skorumpovaného systému ,,našej“ demokracie ? )

 

Práve preto je potrebné , aby voľby do parlamentu boli pre občanov o poctivosti a o odborných , čestných ľuďoch na kandidátke!

Pridáme video o tom ako sa to dá a ako ukázať občanom, aby bez pouličných tribúnových pokrikoch, sa zamerať na poctivú prípravu slobodných volieb.

K čomu je dobre sa stretávať na pódiách  a nechať sa manipulovať rôznymi heslami, ktoré chcú rečníci z tribún, aby ich národ pred tribúnov pokrikoval v davovom tóne? Kto je z vás tak poctivý, uvedomelý, že viete dopredu určiť cieľ takejto manipulačnej davovej psychózy?

Chcete potichučky legálne pozbierať poctivých občanov a stretnúť sa na tajnom stretnutí s ľuďmi, ktorí sa netaja a vedia zabezpečiť všetkým bezpečnú ochranu a poctivú zmenu degradovaného postkomunisticko – socialisticko -skorumpovaného demokratizovaného systému na Novú spoločnosť na slušnej, odbornej a poctivej úrovni na morálnych , ale prísnych základoch, ktoré sú s mocou ľudí a kontrolou ľudí, pre ľudí ?

Voľby do parlamentu 2020 bol konšpiračný podvod proti nespokojným občanom !

Video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Štvrtok 1. augusta 2019

A tu je to video, ktoré Vás aj vyzýva , pridajte sa a neseďte doma alebo po krčmách s mediálnymi informáciami , ktoré Vás manipulujú, ale staňte sa súčasťou potrebnej zmeny !!!!

Prečo Pavol Paška neprezradil . . .

(video: )

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 9. augusta 2020

 

ioup.riesenia@gmail.com

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/

https://www.mobbing-bossing.eu/inpage/nazov/

 

https://cz24.news/byvaly-sudca-ustavneho-sudu-judr-jan-drgonec-povinnym-ockovanim-je-protiustavne-a-moze-niekomu-sposobit-skodu-na-cely-zivot/?fbclid=IwAR2qCH0B4w8Ntr84tJzJP3Y4jtjb6IYRbOxq2Lp3XOvdG-Lg-QdMIHkLLj8

Spojme sa a vyhráme všetci 22. diel

Spojme sa a vyhráme všetci 23. diel

Spojme sa a vyhráme všetci 25. diel

Kto z blogerov sa chce pridať ?

video:

 

tu je :

( Čo ak bol utajený svedok ,, režisérom“ celého prípadu s Kuciakom a premyslene vie , ako odpovedať, aby chránil ,,veľké ryby“ , ktoré obetujú slabších jedincov skorumpovaného systému ,,našej“ demokracie ? )

Víťazstvo treba pripraviť!

27.09.2020

Treba počítať so všetkými možnosťami. Jedna z nich je aj známe ,, dvakrát a dosť“, a preto to netreba podceňovať. Aj zakázané veci sa často objavujú a nikto nenesie za ne zodpovednosť. Vylákať ľudí na protesty je jedna možnosť, ale ochrániť následky zo zneužitia davu, to už je vedľajšie. Priebežne aktualizované: Protestné pochody za práva všetkých [...]

História z budúcnosti

26.09.2020

Matovičová vláda uvažovala o odkúpení vzorca na odstránenie chudoby, ale ÚŠS odmietla tento vzorec predať. O tom kto sme, nerozhoduje vzdelanie, bohatstvo, vzhľad alebo talent……., ale spôsob , ako sa chováme k ostatným. Nie je možné obchodovať so životmi občanov – voličov. Je na rozhodnutí občanov, či chcú alebo nechcú vymanenie sa z blížiaceho sa [...]

Niekde si možno občania chránia, čo spoločne v štáte dosiahli, ale na Slovensku Slovák ukradne, čo vidí.

26.09.2020

Niekedy som presvedčený o tom, že ľudia na Slovensku darovali myslenie médiám. Keď sa potrebujú rozhodnúť , pozrú si večerné spravodajstvo pod heslom, ktoré média propagujú ( dnes vám prinášame správy, ktorým chceme , aby ste uverili) a urobia rozhodnutie, ktoré si potom od hanby voči sebe nepriznajú alebo, čo je horšie , krvopotne trvajú na svojom , mediálne [...]

Švajčiarsko, hrad

Švajčiari v referende odmietli zrušiť voľný pohyb s EÚ, odsúhlasili nákup stíhačiek

27.09.2020 20:32

Švajčiari v nedeľu v referende odmietli návrh zrušiť zmluvu s Európskou úniou o voľnom pohybe osôb.

Arménsko, Azerbajdžan, Náhorný Karabach

Arméni a Azerbajdžanci vedú proti sebe boje

27.09.2020 19:34

Susedia sa ostreľujú, každý hádže zodpovednosť na druhého. Medzi Arménskom a Azerbajdžanom vypukli boje v oblasti Náhorného Karabachu,

Marian Kotleba, odber vzorky, koronavírus

Šeliga chce nechať potrestať Kotlebu, nemal rúško v televízii

27.09.2020 16:29

Podľa Šeligu je Kotlebov prístup typom arogantného a sebeckého správania, ktoré odrádza ľudí od zodpovednosti.

Igor Matovič

NÁZOR: Keď sa snažíš starať o ovečky - a on ti niekto mydlí barana

27.09.2020 15:20

Predstavte si, že ste pastier, ktorý sa starostlivo stará o svoje stádo ovečiek. Len trochu poľavíte - a už vám niekto mydlí barana. No nenahnevalo by vás to?

volajte112

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 227
Celková čítanosť: 2743289x
Priemerná čítanosť článkov: 12085x

Autor blogu

Kategórie