Založ si blog

Poďakovanie všetkým ženám a zároveň výzva na

záchranu spoločnosti , ktorej základom je rodina a základom rodiny je žena, matka!

Sú chvíle, kedy si človek pomyslí, na čo je to všetko. Lopotíme sa každý deň do úmoru a výsledku nikde… Nie je to tak, vtedy len strácame odvahu, ktorú je potrebné nadobudnúť znovu. Prekážky, ktoré sú pred vami, sa dajú určite zdolať. Hlavu hore! Nenechajte si kradnúť energiu zbytočným strachom.

Hádky typu kto z koho, sú veru časté. Človek by mal nájsť odvahu podstúpiť riziko, v boji s prekážkami. Postavením sa obidvoma nohami na zem, zvládnete boj s možnou opozíciou. V tomto období môžete mať síce navrch aj v partnerstve, ale je tu to ale… Netreba zabúdať, že v láske má víťaziť porozumenie a pochopenie, hoci nemáme zakaždým spoločný názor na vec!

Kto je opozícia ?  Muži a ich ego ?  Konzervatívne myslenie ?

Dôchodkyne, invalidné, slobodné ženy – matky, vydaté, rozvedené, mnohodetné, bezdetné, ženy národnostnej menšiny, ale aj opačne sexuálne orientované, uväznene ženy vo väzbe alebo v manželstve, feministky a iné. Uvedomte si, že len ženy môžu ukázať mužom, že sú základom rodiny, spoločnosti a môžu vychovávať vo fungujúcej spravodlivej a čestnej spoločnosti zdravých jedincov, ktorí dokážu brániť spoločenské hodnoty!

Podmienka je žiadosť do IOUP, lebo len tak dokážete skutočne potvrdiť naplnenie všetkých spoločensky dôležitých potrieb ak budete veriť vo víťazstvo Lásky, ktorá sa vytratila z našich duší.

Je treba pochopiť, že nechceme a nepotrebujeme ani politikov a ani politiku, ale ak chceme toto špekulatívne zlo odstrániť a všetky problémy občanov začať okamžite riešiť, treba sa spojiť a všetko Vám vysvetlíme v Inštitúte ochrany ústavných práv. Dvere sú otvorené pre každého aj pre aktivistov, aj pre poslancov, ktorí doteraz nedokázali priznať, že v parlamente neznamenajú nič viac ako kus exkrementu! Kde sú teraz, keď už dávno mali odpovedať a ukázať ako chcú občanom, národu pomáhať?

Občan je najväčšia autorita v štáte a štát je zoskupenie občanov, ktorých spája spoločná zmluva a tou je Ústava Slovenskej republiky.  Kto chce slobodu, poctivú prácu a za ňu veľmi slušný zárobok, aby mohol dôstojne žiť a nie živoriť ? Nebojte sa a registrujte sa ioup.riesenia@gmail.com, nie je ľahké si priznať chyby, ale ťažšie je nerobiť NIČ!

. . . a práve preto, nie je vhodný čas na predčasné voľby !

Prečo dávate starých príbuzných do starobincov, keď majú rodiny ?

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Spojme sa a vyhráme všetci 25. diel

04.08.2020

Získate väčšinu a vyhráte voľby ? Ale nič nezmeníte a nedokážete , lebo sú veci, ktoré ešte nikto neprezradil a nepovedal. Politika podvodníckej vlády sa bude uberať k náprave životného prostredia a dôstojného života rómskej menšiny. To nie je na škodu, ale horšie je, že menšina nevie, čo je to zneužitie moci a tak pritaká všetkému, čo im trochu pomôže, [...]

Spojme sa a vyhráme všetci 24. diel

01.08.2020

Ponúkame informácie, ktorým chceme , aby ste uverili! video: https://www.facebook.com/miro.milo.3/videos/3262509203816614 Tu je to dôležité z videa ! Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Utorok 28. júla 2020 Tak my všetci robíme toto : ….Vyberám jednu správu z dnešný mailov: ,, Nedokážem sa postaviť pred žiakov ani pred kolegov. Keď ich náhodou niekde stretnem [...]

Spojme sa a vyhráme všetci 23. diel

28.07.2020

Vodu a prírodu na Slovensku je treba chrániť, zveľaďovať. To všetko sa dá, ale nepotrebujeme sa kvôli tomu zadlžovať alebo ÁNO? video: Voda ČO BUDEME ROBIŤ BEZ VODY? Čo by sme robili, keby nám spolu s ďalšími 30 000 ľuďmi hrozilo, že prídeme o vodu? 😐To je realita, ktorá čaká obyvateľov Libereckého kraja, pokiaľ budú Poliaci pokračovať v ťažbe hnedého [...]

Lebanon

Bomba? Libanonský prezident pripúšťa zásah zvonka

07.08.2020 18:18

Krátko po tom, čo polícia rozohnala demonštrantov, obviňujúcich úrady z nedbalosti, ktorá viedla k ničivej explózii v Bejrúte, libanonský prezident varoval pred predčasnými závermi.

LIETADLO havária india

Pri havárii lietadla zahynulo najmenej 14 ľudí, 123 utrpelo zranenia

07.08.2020 18:02, aktualizované: 19:15

Lietadlo spoločnosti Air India Express v juhoindickom štáte Kérala skĺzlo z dráhy a rozlomilo sa.

pocasie-8-8-2020

Slnko nás cez víkend upraží, kedy príde úľava?

07.08.2020 16:45

Kto má rád teplo, môže si cez víkend vychutnať trópy, kto nie túžobne čaká, kedy sa ďalšia vlna horúčav skončí. Je aspoň nejaká nádej?

bratislava, magistrat

Bratislave pomáha vyhodnocovať situáciu COVID semafor

07.08.2020 16:43

Situáciu a riziká súvisiace s pandémiou koronavírusu pomáha na území hlavného mesta SR vyhodnocovať tzv. COVID semafor.

volajte112

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 195
Celková čítanosť: 2140214x
Priemerná čítanosť článkov: 10975x

Autor blogu

Kategórie