Infodémia ? ? ? ? ? ? ?

Už sa vám stalo, že cítite a rozoznáte spravodlivosť od neprávosti a nemôžete sa dovolať víťazstva, pretože verdikt na súde znie ,, to je váš názor“ , hoci citujete konkrétny zákon, paragraf?

Pán Jahnátek, nepomôže Vám ani Lipšic

Pani ministerka spravodlivosti, prečo si sudcovia ukladajú prípady obetí do šuflíka?

Už našli vyšetrovatelia konkrétny ventil na poschodí alebo v byte, keď prebiehajú už búracie práce po výbuchu plynu v Prešove ?

Vedeli ste , že . . . . . . . . . . . . . . . .

Trestné činy najvyšších štátnych predstaviteľov na Slovensku a nikto nič nevidí ?

tu je video:

 

Jozef Varga

Zuzana Čaputova VY rozdeľujete a KLAMETE aj s Matovičom, Kolárom, Pelegrinim, Ficom týrate Slovákov -!! PREČO -? – Po vašom prejave o NEEXISTUJUCEJ pandémii zločinu a trestného činu podvodu vo svete s nedozernými následkami pre ľudstvo z Corana krízy sa pripájate k zločincom sveta z WHO, politikom všetkých krajín sveta, ktorí ste by ste mali byť súdení a potrestaní ako zločinci z II svetovej vojny v Norimberskom procese, aj keby vás bolo desiatky miliónov -!

PREDLOŽTE dôkazy, že bola vo svete a ešte je nákaza Coronavír COVID 19 v roku 2020, dôkazy, že na túto nákazu zomierali DETI, MLADÍ, DOSPELÍ -!!! – Starší ľudia zomierali na choroby staroby a niektorí, aj na sezónne vírusové ochorenia a nie na COVID 19. VY HYENY, je potrebné zmeniť diktatúru, aby sme vás za klamstvo a podvod mohli trestať – odvolávať a zavierať do basy-!

tu je video:

Poďme si pripraviť hlupákov, ktorých tam zvolíme na nasledujúce 4 roky do parlamentu

Na Slovensku máme človeka, ktorý vidí do všetkých problémov a chce riešiť asi všetko sám.

………………ak o tom rozhodne jednotlivec a jeho konanie presadzovať len svoju pravdu je vyhrážanie sa tým, ktorí ho nepodporia, ide o

  1. vydieranie?
  2. bossing ? – ktorý vyvoláva u ostatných strach a tak je vo Vláde mobbing?
  3. absolutizmus a diktátor ohrozuje  nielen  Vládu , ale celý štát.

tu je video:

tu je video:

Na verejnosť unikla TAJNÁ Matovičova nahrávka: Musíme sa cielene dohodnúť!

tu je video:

 

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

 

Kedy premiér Matovič zaplatíš dlžobu, ktorú máš voči bojovníkom a odvážnym občanom, pomocou ktorých si sa vyšplhal do parlamentu?

tu je video:

Poznáte príčinu ? ALE. . . !

25.02.2026

Mám svoju hrdosť a počkám si na spravodlivosť súdov, ktoré sú na Slovensku aj s celou jústíciou v riadnom hnoji a potom ,, Fúrik“, Ti to rozhodnutie prídem otrepať o hlavu ! JUDr. Štefan Harabin prijal pozvanie do Moskvy prednášať na Právnickú fakultu Moskovskej štátnej univerzity Rusko predalo Aljašku Spojeným štátom v roku 1867 za 7,2 milióna dolárov [...]

Riešenia a súhrn 3

24.02.2026

Porazíme západnú, vyspelú, skorumpovanú, demokratickú, ideológiu na slovenský spôsob, po SLOVENSKY ? ( t.j. 1000 rokov nevoľník alebo otrok a potom sa nanovo vyvíjať ! ) Alebo porazíme západnú, vyspelú, skorumpovanú, demokratickú, ideológiu jej ,, vlastnými zbraňami „ ( je idiomatický výraz, ktorý znamená použiť proti protivníkovi jeho vlastné metódy, [...]

Slovensko je schopné spojiť Ameriku a Rusko, ALE. . . !

23.02.2026

Predsedom Eú sa stane Slovensko aspoň s takým kandidátom ako je Fico a zabráni sa porušovaniu zákonov, ktoré si v Eú zmluvne schválili ! ALE, to už nebude premiérom Slovenska a treba opatrne vybrať, kto bude namiesto Fica ! Prečo? Ako jediný dokáže zmeniť skorumpovanú Eu a napraviť ju podľa 11.bodov vízie IOUP ! video: video po 18.minúte : [...]

Migrants Florida

Kubánska pobrežná stráž pri prestrelke zabila štyroch ľudí na americkom člne, šiestich zranila

25.02.2026 22:08

osádka amerického člna začala na blížiacu sa pobrežnú stráž strieľať, pričom poranili kapitána kubánskej lode.

lavína, hory, lyžiari, lyžovčka, sneh, zima

Pád lavíny vo Vysokých Tatrách pochoval dvoch poľských turistov

25.02.2026 20:40, aktualizované: 22:56

Podľa svedkov, ktorí lavínu nahlásili, išlo o dvoch lyžiarov. Jedného z mužov sa podarilo spod snehu vykopať, no bez prítomnosti životných funkcií.

gašpar, bodor

Megaproces, aký Slovensko ešte nezažilo. Je známe, kedy sa pred súd postavia Gašpar, Bödör či Kováčik

25.02.2026 20:22

V kauze Očistec je vytýčených 37 termínov hlavného pojednávania až do februára 2027.

Cuba Daily Life

USA povolia predaj venezuelskej ropy na Kubu, avšak nie tamojšej vláde či armáde

25.02.2026 20:08

Kuba tento rok prišla o svojich dvoch hlavných dodávateľov ropy.