Založ si blog

Históriu píšu tí, čo hrdinov vešali

Politická pandémia je vďaka médiám šírená po celom svete. Jej cieľom je v nespokojných občanoch vyvolať odvahu sa zhromažďovať a verejne poukazovať na vládne nedostatky. Pocit davovej psychózy vytvára uspokojenie, že niečo občania dokážu, ale práve pri takýchto aktivitách si nestačia všimnúť, kto sa stane ich vodcom, ktorého úlohou je nenápadne sa do skupiny nespokojných občanov so systémom vtesnať a ovplyvniť ich tak, aby ho nasledovali. Je to zaužívaná taktika rôznych tajných služieb, ktoré v dave analyzujú vodcov- budúcich vinníkov.

tu je video:

https://www.youtube.com/watch?v=8iOZtNqLTGI&feature=share&fbclid=IwAR3VfZGnZsU8GzPwnc0k0noCLMZ5W_J8A3vKxjJmZg6UlfPsHRY2AsHNqgQ

Občan môže alebo nemôže za to, že nevidí takéto riziko a naletí práve tím, proti komu bojuje otvoreným dialógom s davom nespokojných.

tu je video:

https://hnonline.sk/svet/2159149-robil-to-husajn-aj-kaddafi-deje-sa-to-v-statoch-pred-kolapsom-tvrdia-o-nepokojoch-v-usa-analytici

 

Ach 1. – Ten včerajší protest. ..

tu je video:

Ach 2. – Tlieskali, až dotlieskali. . .

 

 

Určite poznáte výraz : ,, vizionárov sú plné blázince“ , lebo každý kto zažil na vlastnej koži útlak a tyraniu, chce nápravu a túži po lepšom živote. No nie každý vie predložiť projekt na dokonalú zmenu zla na dobro. Prečo to tak je ? môže to byť preto, že aj nespokojný a nešťastný občan môže byť závistlivý a chamtivý?

Znamená to, že ubiedený národ nedokáže tak predvídavo myslieť alebo do budúcnosti ďalej pozerať, pretože chce svoj problém vyriešiť , čo najskôr.

tu je video:

Problém je však v riadiacej štátnej moci, ktorá vizionárov nepotrebuje. Chráni sa pred vizionármi práve korupciou a podplácaním. Podplácanie nasadených úbožiakov – udavačov alebo provokatérov, ktorí majú splynúť s davom. Preplácanie na odmenách u veliteľov silových zložiek, aby tých, čo im to myslí vedeli vyprovokovať a stíhať na obmedzenej slobode za následok a nevideli príčinu ich nespokojnosti.

tu je video:

Otvorené oči ešte neznamená víťazstvo nad zlom. Otvorené srdcia oslabujú odvahu. Jasná myseľ vytvára taktiku a zmysel protestov k celkovému víťazstvu. Na to treba program – projekt – víziu , aby ten pocit z víťazstva , hneď po pád hodinách nezanikol a nepremenil sa na väzobné odpočívanie.

tu je video:

2. diel : Uplatnia si občania 10% zľavu na všetkých štátnych poplatkoch a ako na to ?

tu je video:

🇸🇰🇸🇰🇸🇰🇸🇰

Uverejnil používateľ Peter Peter Štvrtok 4. júna 2020

 

https://www.pravnenoviny.sk/pravny-stat-v-europe-ccbe-bije-na-poplach

 

tu je video:

Spravodajstvo z ,,Banánovej republiky" 7.dielhttps://volajte112.blog.pravda.sk/2020/03/10/2-diel-uplatnia-si-obcania-10-zlavu-na-vsetkych-statnych-poplatkoch-a-ako-na-to/

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Utorok 10. marca 2020

tu je video :

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Štvrtok 4. júna 2020

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?