Matovičova vláda uvažuje XXI. diel . . . . . . . . . . . . . . . . . Testy na covid-19 za 1-2 dni pre celé Slovensko?

Pred voľbami do parlamentu, ktoré boli nedávno, sa Matovič chválil, že má v zálohe 800 riešení. Zatiaľ ,,strieľa od boku“ , aby zachránil prvé dni svojej vlády. Ak by mal riešenia alebo tím odborníkov, ako tvrdí každá politická strana , ktorá chce vyhrať vo voľbách, mal si pripraviť riešenie aj na situáciu s koronavírusom.

Stačilo, aby oslovil volebnú komisiu , nech znova osloví všetkých, ktorí sa podieľali na voľbách vo volebných miestnostiach a znova všetkých ľudí vyzval, aby do týchto volebných miestností prišli, ale povinne s rúžkami na tvári ( aj keď doma vyrobenými).

Zároveň osloviť hlavného hygienika a odborníka na vírusy pána Prof. MUDr. Vladimíra Krčméryho DrSc,, s ktorými by do každej volebnej miestnosti zabezpečili cca po štyroch zdravotníkov, aby vykonali rýchlotesty na pozitívny covid-19.

Potom by hneď bolo jasné, kto je a kto nie je nakazený a z volebnej miestnosti , by ho hneď odviezli do karantény.

Takto by to zvládol rýchlejšie a zároveň by možno ušetril do štátnej kasy viac peňazí.

Alebo budeme vymýšľať témy a nehospodárne rozhadzovať peniaze ?

 http://campaign.pp.sk/vaw.asp?riid=14411&id=673BF096881748A4F21D4E6EECFD7ED7

fotto archív pomoc

https://www.facebook.com/michal.d.babela/videos/10219252404559412/

Ak si slepý (Igor Matovič ), poď so mnou a ukážem Ti cestu!

https://www.facebook.com/UltraRKC/videos/886581578468607/,

fotoarchív IOUP

 

Máme aj takých, čo tomu vôbec nerozumejú ! – pravda Marek ?

17.09.2025

Pripadá mi to,akoby tu niekto chcel vyprovokovať ,, Gorilu 2″ ! video: Vysvetlenie ! Obchod a hospodárstvo: Slovensko má HDP na obyvateľa vo výške 27 400 EUR, čo je pod priemerom EÚ (37 600 EUR). Predstavuje 0,7 % celkového HDP EÚ. https://sk.wikipedia.org/wiki/Zoznam_%C5%A1t%C3%A1tov_pod%C4%BEa_hrub%C3%A9ho_dom%C3%A1ceho_produktu HDP (hrubý domáci produkt) [...]

Peter Kažimír dobre povedal : , , ECB ostáva ostražitá“ !

16.09.2025

A pritom stačí tak málo! Dať ECB ako aj EÚ najavo, že vieme okamžite samostatne jednať a vyrovnať dlh EÚ voči nám a nie my voči ním! AKO ? Ak by voľby v nasledujúcom období vyhrali myšlienky a vízia IOUP s vlastnou stranou alebo v inej strane na kandidátkach,tak aj on by mohol vývoj Slovenska sledovať len z poza mreží ! Európska centrálna banka je centrálna banka [...]

Mons. ICDr. Stanislav Zvolenský PhD a cirkevné zastúpenie po parlamentných voľbách na Slovensku !

15.09.2025

Záleží na tom, kto vyhrá parlamentné voľby ! Ak nevidí ,, pán Boh“, čo sa na Slovensku deje, mal by to vidieť najvyšší cirkevný predstaviteľ a sprostredkovateľ medzi ,, pánom Bohom“, ale aj sprostredkovateľ cirkvi na Slovensku ! ( Pojem „sprostredkovateľ cirkvi“ nie je štandardný ani všeobecne známy termín a jeho význam závisí od konkrétneho [...]

európska komisia, eú, brusel

Brusel pritvrdzuje: EÚ navrhla clá a sankcie voči Izraelu aj Hamasu

17.09.2025 13:08

Európska komisia navrhla balík opatrení proti Izraelu kvôli vojne v Pásme Gazy aj dianiu na okupovanom Západnom brehu Jordánu.

Donald Trump, Volodymyr Zelenskyj, Vladimir Putin

Zelenskyj: Som pripravený rokovať s Trumpom aj Putinom – bez podmienok

17.09.2025 12:35

Na otázku, či je pripravený prísť na takéto stretnutie do Moskvy, ukrajinský prezident odpovedal, že nie.

Hrad Krasna Horka

SNM odstúpilo od zmluvy so zhotoviteľom rekonštrukcie Krásnej Hôrky

17.09.2025 12:11

Firma rekonštruujúca Krásnu Hôrku považuje odstúpenie za neplatné a zásadne s ním nesúhlasí.