Založ si blog

Matovičova vláda uvažuje o XVIII. diel . . . . Domobrana alebo vojenská služba?

Domobrana ? …alebo,, Tupé ovce naženieme do prvej línie“

Asi pred šiestimi rokmi sa cez Slovensko prehrnula správa, že cez internet mladých mužov volali narukovať. Všetci občania poučení už z rôznych oblastí o ústavnosti a zákonoch vedeli, že ak právne štát neexistuje , nemôže ich nikto nútiť na vojnu.

archív : Pomoc blog Pravda

Lenže moc oligarchov a vládcov sveta má svoje plány a tiež číta a vidí, čo dokážu ľudia ak sa zaujímajú o spoločné riešenie chrániť si krajinu ( ako len myslieť sám na seba), preto tiež dokáže vždy pripraviť proti ťah ako ,,zbraň na obranu moci “.

archív : Pomoc blog Pravda

Kto z poslancov NRSR ( ktorí sa pred voľbami 2020 potrebovali presadiť so svojim volebným programom, aby tam dnes mohli sedieť a brať za to slušné platy) rozprával o potrebe vytvoriť  domobranu, ktorá vzniká priamym výberom a voľbou ľudí, (kde okolie, či na pracovisku, v obci , v meste občania dôverujú), aby sa mohli spoločne organizovať a chrániť si vlastné životy, rodiny a krajinu, pred zneužívateľmi moci a vonkajším nepriateľom.

https://domov.sme.sk/c/20119752/kotleba-chce-za-statne-vlastnu-domobranu.html

archív : Pomoc blog Pravda

Aké sú myšlienky nepriateľa , aby mohol zneužiť to , čo je v každej krajine prirodzené? Nechceli, isť do armády, ale majú vlasteneckú hrdosť, tak sa popravia sami ako vlastenci. Dáme im do čela skúseného veliteľa, kde zavedie vojenskú morálku, podľa ktorej sa musia riadiť a budú za neuposlúchnutie rozkazu potrestaní.

Matovičova vláda uvažuje o XVI. diel. . . . . ochrana života a životného prostredia.

 

Dnes sa deje niečo podobné. Nepripravení štátni predstavitelia, aby zakryli svoju neschopnosť, vytvoria zákonom ,,musíš a pokutou nás zastrašia“, lebo čo už občanovi zostane , aká voľba, aké rozhodnutie? Jednoducho musí ! ( povinne sa dať očkovať proti covid-19, ale čo podobné nás ešte čaká?)

Potom, keďže už vedia občania dosť pravdy( čím menej občan vie, tým lepšie ), pošleme túto hordu hlupákov do prvej línie bojovať proti moslimskej tlupe( všetci v politike, pokiaľ nie sú pri moci, tvrdia A a ak sa tam dostanú tvrdia B). Aby nám skôr uverili, verbujte ich proti NATO ( príkladom obyčajné komunálne voľby v Bratislave, kde primátor alebo župan, tvrdil, že odstránia plot pred americkou ambasádou – už je preč alebo tam ten plot stále stojí ?)a EU ( rôzne témy o vystúpení z EU , ale predtým sa rozprávalo, že budeme rovnocennými partnermi )a až potom proti moslimskej kultúre( najskôr reči od významných politikov o ich nebezpečnej viere a presvedčení a potom reči od významných ochrancov ľudských práv o vzájomnej tolerancií) .

archív : Pomoc blog Pravda

Prečo sa zaoberajú len témami a nie riešeniami? Lebo ak nevedomí občania prostredníctvom volieb dostanú do kresiel svojich štátnych predstaviteľov moci, aby ich vo verejnom záujme zastupovali, po pár hodinách od sčítania hlasov, to už nie je pravda. Občan si tak zvolil svojho otrokára a dovolil otrokárovi, aby občana bičoval!( téma prenasledovaní kresťania a zjednocovanie cirkví- uvažujete?)

 

Na Slovensku občania pochopili, že zmluvy, ktoré boli v bezprávnom štáte podpísané s inými mocnosťami sú neplatné, ale aj iné mocnosti to vedia, preto ak je na našom území NATO, ktoré by nás malo podľa platných zmlúv chrániť a to už na vonkajších hraniciach Schengenu, nerobí to. ( táto zmluva je tiež neplatná)

Matovičova vláda uvažuje o retribučnom zákone ?

Schengenský priestor (slangovo Schengen) je územie časti Európy a niekoľkých zámorských území. V rámci neho môžu osoby a tovar voľne prekračovať hranice na ktoromkoľvek mieste zmluvných štátov bez hraničnej kontroly. Voľný pohyb osôb je v záujme dokonalejšej hospodárskej spolupráce. Členmi Schengenského priestoru sú prevažne štáty Európskej únie.

 

Lebo je ľahšie vyhubiť zrelých mužov a ženy vlastnou hlúposťou, ako domobrancov, ktorí chcú chrániť čo je ich, ale nepochopili aký je skutočný rozdiel využiť prirodzené právo a byť zneužitý vojenskou stratégiou a silou z vonku. ( preto ani český veliteľ nemôže riadiť slovenský odboj, lebo zatiaľ systém uznáva dva samostatné štáty, aj keď to bol podvod – preto musí byť obnovený a legislatívne upravený retribučný zákon!)

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Poslankyňa Anna Záborská sa stala spolupáchateľkou zla

 

 Preto ak takúto masu ľudí postavia do prvej línie, akože dobrovoľne, ostanú tam na voľnom území len starci a deti a tak tých pobijú aj čapicami a ľahšie získajú vytúžené územie. Všetci , aj občania, ale aj vlády ČR a SR už vedia, že rozdelenie ČSSR bol podvod, ale aby sa vyhli trestom za vlastizradu a medzinárodný podvod, ktorý napáchali, musia sa brániť.

Je to domobrana, verbovať ľudí proti NATO a EU na FB? Alebo si naozaj títo šialenci neuvedomujú, že zobú z ruky práve NATO a EU ?

Preto ak chceme na vlastnom území chrániť to, čo je naše, chráňme to s našimi ľuďmi a nenechajme si diktovať inou krajinou !!!!!!!

téma: čo štátne rezervy ? https://davdva.sk/lekar-ctirad-musil-koronavirus-proveril-efektivitu-kapitalismu/

Tento link je tiež pre tento článok dôležitý!

Kto nás zradil ešte pred tým, ako začala II.sv vojna… Odtajnené dokumenty SSSR

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

Prečo, by každý občan Slovenska mal dostať, na platobný účet v slovenskej banke , odmenu 300. 000 euro ?

13.05.2024

Matovič nedokázal ani 500,- euro vyplatiť, nie to ešte sľúbené Fiat -ky darovať voličom! Lebo ak niečo, niekde obkukal,chýbal mu už len detail, a to prísť nato, ako to dosiahnuť! Každý občan Slovenska, by mal dostať, na platobný účet v slovenskej banke , odmenu 300.000 euro preto, aby si mohol z nej zaplatiť a zaobstarať tak vlastnú elektrickú energiu a nemusel platiť [...]

Čína, Peking, Si Ťin-pching, Vladimir Putin

Čína dodáva Rusku zbrane, máme dôkazy. NATO sa musí zobudiť, vyhlásil britský minister obrany

23.05.2024 13:30

Čínsky líder povedal, že konflikt na Ukrajine by mal mať politické riešenie, podrobnosti však neposkytol.

dušan kováčik

Súd prerušil konanie v druhom procese s Dušanom Kováčikom

23.05.2024 13:30, aktualizované: 15:05

V roku 2016 mal v špeciálne upravenej knihe prijať 50 000 eur.

polícia páska

Chlapec sa po párty neprebral. Kamaráti jeho mŕtve telo fotili na sociálne siete

23.05.2024 13:21

Kamaráti mu neposkytli prvú pomoc a dokonca fotografiu jeho mŕtveho tela zdieľali na sociálnych sieťach s hanlivým textom

dopravná nehoda, plot, pohronský ruskov

Tragická nehoda pri Leviciach. Šofér vrazil do plota, nedostal sa z horiaceho auta

23.05.2024 12:58

Pri dopravnej nehode v okrese Levice prišiel o život 55-ročný muž.