V utorok, by sa nám mali pohnúť aj veci obchodu i financií k lepšiemu. Nasvedčuje tomu už aj fakt, že sa všeobecne situácia s koronou posunula k pozitívnu.
Nečakajte však veľké zázraky.
Financie sa ťažko nadobúdajú, no ľahko míňajú.
V stredu sa začína planéta Venuša pohybovať retrográdne. Síce nie je planétou vyslovene finančnou, ale predsa len priťahuje hmotné veci k sebe. Keďže bude cúvať, môže mať opačný účinok.
Nesloboda,cenzúra, ohováranie,podvody, nepríčetnosť, vulgarizmus a akákoľvek zloba,to je na Slovensku nová doba ! Stretnutia, protesty, mítingy a účasť občanov či veľká alebo malá, nemá význam lebo všetci ,ktorí tam chodia ,sú tam len zo zvedavosti a vôbec nerozumejú, ako sebe škodia ak mítingu nerozumejú ! video: Riešenia a súhrn
Ako krásne sa približujeme k časom, keď smrť mohla prinášať aj radosť verejnosti ! Justičná vražda je vykonanie trestu smrti udelenému nevinnej osobe prostredníctvom zinscenovaného súdneho procesu, teda de facto vražda spáchaná prostredníctvom súdneho systému. Justičné vraždy sú spojené najmä s diktatúrami. [...]
Umelá inteligencia zistila, že voliči Slovenska chcú byť cool , ale pritom ich IQ nesiaha ani po kolená vranám . Všetci rozprávajú o totalite aká tam bola cenzúra, ale kto nezažil alebo sa aspoň do roku 1971 nenarodil, nemá právo o niečom takom hovoriť! Preto , že dnes je väčšia cenzúra ako za socializmu! https://www.sme.sk/c/1958050/aj-vtakom-meraju-iq.html [...]
„Atentát na premiéra bol nafingovaný,” či „Slovensko patrí do Ruského sveta” - nie len tieto názory nie sme ochotní rešpektovať. Vieme ísť ďalej? Zapojte sa do pokračovania diskusie!
Všetky bezpečnostné zložky na Slovensku avizujú, že sme veľmi blízko k ďalšiemu útoku na verejného činiteľa, povedal premiér a preto zvolal zasadnutie Bezpečnostnej rady.
Politológovia upozorňujú, že premiér Fico sa izoluje od svojich partnerov. Akoby sa čakalo, kto si vytiahne čierneho Petra a povalenie vlády vezme na seba.
Celá debata | RSS tejto debaty