Sprisahanci Chlebíkovi – už ste získali 10. 000 podpisov na registráciu vašej novej politickej strany?

Potom si aj vy budete môcť ukrajovať z verejného koláča…….. Potom  sa nečudujem, že u ľudí pretrvávajú názory: všetci sú rovnakí alebo, čo ja zmôžem… mňa politika nezaujíma, ale veď tu je skoro každý občan prepojený na korupciu a na celom svete si o Slovensku myslia, že keď bolo 1000 rokov pod nadvládou inej mocnosti, je to jednoduché ich ovládať aj teraz…..

Je dobré alebo zlé ak má niekto jazyk ostrejší ako britva a ešte to písmom ľuďom prezradí, čo iný taja? Už viete , čoho sa najviac bojíte občania? Nie koho, ale čoho ? Odpoveď dolu :

Kto kradol za socializmu , kradne aj dnes, ale nie je to trochu čudné, na také kresťanské Slovensko toľko zlodejov, ktorí aj ,,myšlienkami a skutkami“ sa správajú nezodpovedne ?

Média , vláda a tí hore, dokonalé klamú , kedy skončia dole? ( medzi nami, čo sme vám to kradnutie a klamanie umožnili)

 

Založme si politickú stranu alebo potrebujeme politické strany a politiku?

 

video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/2007968256005587

 

 

Občania sa najviac boja :

  1. Čo je logické, boja sa o živobytie. Príjem a prácu.
  2. Je to najdôležitejšie po zdraví.
  3. Čo je , ale menej logické je, že chcú výhody a nedokážu za svoje rozhodnutie, prijať zodpovednosť!
  4. Pravdy!

Igor Matovič za judášske peniaze zrádza celý národ

 

 

Matovičova poslankyňa povedala pravdu

 

Video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/1973856999416713

 

Pán Fico, nie som upír, ALE zradia Vás vlastní ľudia a práve preto potrebujete novú krv !

22.05.2026

Keď Ste už vydržali doteraz a začínate veci chápať, môžete si všimnúť, že aj ja som na Vás zmenil názor : lebo ,, Všetko sa dá ak sa chce !“ ! (viem že rypák Fúrik asi dostane mizerére, ale aj naňho príde !!!) video: RIEŠENIA ! Všetko sa dá ak sa chce ! [...]

Kto má pravdu musí mlčať, inak bude z radu trčať !

21.05.2026

Ako rýchlo odstrániť korupciu na Slovensku,keď nikomu sa navyknuté nechce ? Ako rýchlo sa dá zaviesť trest smrti na Slovensku ? ( kto nesúhlasí s korupciou SÚHLASÍ ! ) Zavedenie trestu smrti na Slovensku by bolo mimoriadne komplikované a v súčasnosti je prakticky nemožné kvôli medzinárodným záväzkom.Tu sú hlavné prekážky a predpokladaný proces:Ústava SR: [...]

Bude po oslavách Sudetských Nemcov v Brne , na pokyn PS -ákov po stretnutí s nimi aj zmena Gabčíkovo na Beš, keď ich záujem je len vlastným škodiť ?

21.05.2026

Nejde pritom len o samotný zjazd, ale o širšiu otázku historickej pamäte, národnej suverenity a politických postojov súčasných českých predstaviteľov. Čo na to naši ,,PS vlastenci „? video: RIEŠENIA ! Všetko sa dá ak sa chce ! [...]

Afganistan, Afganka, burka

Smutná vizitka Talibanu. Dve tretiny Afgancov žijú v chudobe, milióny hladujú

24.05.2026 06:00

Odkedy sa v Afganistane vrátilo k moci radikálne islamské hnutie, o krajine sa už veľa nehovorí. Pritom sa tam odohráva jedna z najväčších humanitárnych kríz na svete.

Koláž stavby slovenskej moderny.

Režim, ktorý ničil mestá, postavil architektonické skvosty. Tieto stavby mnohí nenávidia, no dnes ich nevieme napodobniť

24.05.2026 06:00

Stavby bývalého režimu, ktoré ľudia roky nenávideli, sú dnes architektonické poklady.

streľba pri Bielom dome, Reuters, NEPOUZIVAT

VIDEO: Panika pri Bielom dome, muž strieľal na agentov, oni na neho. Neprežil

24.05.2026 05:45

Tajná služba Spojených štátov v blízkosti Bieleho domu zabila osobu, ktorá strieľala na jej stanovište.

Polizei

Zrážka električiek v Düsseldorfe si vyžiadala vyše 50 zranených

23.05.2026 22:01

Mnohí zranení potrebovali ošetrenie v nemocnici.