Založ si blog

Urobíme dobrú vec pre zlého človeka?

Pravdaže ! Môžeme a ešte ako radi, ale nikto si pritom neuvedomuje, že komu.
Svojvôľa sudkyne? Budú vedieť odpovedať z Kancelárie Súdnej rady Slovenskej republiky?
Žiadam o odborný výklad volebného zákona a paragrafové znenie na ochranu mandáta počas volebnej kampane, ale aj o odborné vysvetlenie výroku sudkyne! Ak nebudete vedieť reágovať na podnet, trvám na osobnom stretnutí.
,,Zákonník práce presne definuje v ustanovení § 64 ods. 1, kedy zamestnávateľ nesmie dať zamestnancovi výpoveď, a to práve v ochrannej dobe, pričom čerpanie dovolenky alebo služobného voľna nie je ochrannou dobou a preto nič nebránilo zamestnávateľovi v tomto čase dať žalobkyni ako zamestnankyni výpoveď. To znamená , že čerpanie dovolenky alebo služobného voľna nie je ochrannou dobou, preto zamestnávateľ môže dať zamestnancovi v čase dovolenky a v čase služobného voľna výpoveď.“ Toto je výrok sudkyne.
Skutočnosť a výrok žalobcu: ,,Čerpanie dovolenky alebo služobného voľna bolo zamestnávateľom potvrdené a vedel, že ide o volebnú kampaň . Počas tohto obdobia ma chráni zákon o voľbách, ktorý tvrdí, že mandátovi nesmie byť nijako ublížené a zapríčinená žiadna škoda.“
Prečo zamestnávateľ = žalovaný, nevie doložiť dôkaz podľa názoru sudkyne, prečo nemôže zamestnávateľ = žalovaný vyplatiť výpovednú dobu, ale hlavne, podľa akého zákona a paragrafu zo zákonníka práce ??
Napomáha sudkyňa žalovanému páchať trestný čin alebo ide o stalking a zamestnávateľ = žalovaný ovplyvňuje súdne rozhodnutia??
Kde sa na súde rozhoduje o výpovednej dobe jednotlivo, za každý mesiac výpovednej doby, zvlášť??

 

Kauza (ex)poslankyne sa stala „chlebíčkom“ súdov

Video:
https://standard.sk/412163/matovic-moderatorovi-ste-chrapun-a-hanba-vasho-otca-bielik-chcel-aby-som-mu-jednu-natiahol

https://www.facebook.com/100089150474303/videos/821223172788559

Ako nám chcú politické strany dokázať, že to, čo nám sľubujú, ako zrealizujú, a čo nám to prinesie ako občanom Eú ?

Vzťahové pasce na pracovisku u ministra vnútra SR Ivana Šimka

Vraj , , vreckový Génius“, ale môžem ja za to, že som najlepší?

video:

Ešte raz zvolíme Dzurindu, Mikloša, Matoviča, Hegera, Fica, Danka, tak dopadneme horšie ako v Izraeli !

EU o platoch občanov v dohode so Slovenskom

26.09.2023

Je to na rozhodnutí vlád, ale tie nechcú, aby platy slovenských občanov boli na úrovni platov občanov EU! Prečo? Asi preto, že korporácie lobujú politikov, ktorí čerpajú peniaze aj za občanov Slovenska, ale hlavne , že vyhovejú korporačnému lobingu ako pritislužba za niečo ! Prečo? video: https://fb.watch/niM1qg7F_w/ Ako? video: [...]

Budú predčasné parlamentné voľby platné, ak výsledky previerky politických strán prídu včas na Ústavný súd Sr. ?

25.09.2023

vec: predseda vlády Slovenskej republiky Mgr. Ľudovít Ódor Zákon 85/2005 Z. z. o politických stranách a politických hnutiach, poukazuje nato, aby každá politická strana, ktorá chce kandidovať v hocakých voľbách, mala štyridsaťpäťčlennú základňu politickej strany a hlavne aktuálny výpis politickej strany na ministerstve vnútra Sr. Ak to politická strana nespĺňa, [...]

Veľké upratovanie v parlamente alebo ako vyriešime migrantov

19.09.2023

Kto , ak nie občania, by mali kontrolovať parlament, vládu, riadenie štátu, keď možnosť dokázať, čo vedia a trpieť, čo kazia, majú od nás – občanov ? Mocní investori chcú premiestniť z afrického kontinentu 60 miliónov migrantov do Európy, ale môžeme tomu zabrániť! Kto sa chce pridať a dozvedieť sa ako ochrániť Slovensko? Kto , ak nie občania, by mali [...]

Alexandr Lukašenko

Švajčiarsky súd oslobodil bývalého agenta bieloruskej eskadry smrti

28.09.2023 22:46

Garavského súdili za nútené zmiznutie troch politických odporcov prezidenta Alexandra Lukašenka koncom 90. rokov 20. storočia.

javor, británia, hadrianov val, robin hood

V noci niekto vyrúbal zrejme najznámejší strom v Británii

28.09.2023 21:18

Išlo o javor, ktorý rástol neďaleko Hadrianovho valu na severe Anglicka.

voľby v Bratislave

Výpočet mandátov: Aký silný vplyv majú nevoliči na výsledok parlamentných volieb?

28.09.2023 20:00

Postoj nevoličov napovedá, že sa ich voľby netýkajú, ale istým spôsobom pomáhajú víťaznej politickej strane v obsadení čo najviac mandátov v parlamente.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 527
Celková čítanosť: 8394176x
Priemerná čítanosť článkov: 15928x

Autor blogu

Kategórie