Založ si blog

Bude tu predsa len aristokracia a pozícia poslanca dedičná? Huráááá …

Opozícia sa spojí s koalíciou lebo aj ona na tom len získa a občan už nebude môcť rozhodovať o ničom!!!

Peniaze sú na všetko, ale v nesprávnych rukách lebo sa dávajú tam,kde je to najmenej treba. To svedčí o tom, že sa na Slovensku nevie gazdovať a skôr sa všetci, čo môžu s peniazmi manipulovať najskôr zamýšľajú, ako si ukradnúť najskôr, čo najviac pre seba a potom , ako to zaúčtovať, aby to nikto nevidel. Takéto gazdovanie tu máme od čias, keď sa karierizmus a moc stala nástrojom na obohacovanie sa, okrádanie poctivých a diskriminovať odbornosť.

,,Nenažranosť“ alebo nevedieť, kedy je dosť, sa odzrkadľuje aj v tvorbe zákonov, ktoré nie sú vytvárané z potrieb občanov, ale z kuchyne EU, čo je vlastne článok 7, odst.2, Ústavy SR. Málokto však vie, čo tento článok v skutočnosti znamená a ako funguje. Ani samotní aktivisti, ktorí prišli s myšlienkou poukázať naň, ho ešte nepochopili, tak ako ho nepochopili ani europoslanci z ĽSNS, ktorí sa tam vďaka propagácií tohto článku dostali ( ovplyvnili názor občana počas volieb?).

Prečo tieto zákony, ktoré sa predkladajú z kuchyne EU, sú proti občanom Slovenska? Aby nahrávali oligarchom, ktorí sú ruka v ruke spojení s politikmi a mafiou?

Preto, že prostredníctvom parlamentného inštitútu, kde sú zamestnanci pod vedením riaditeľa parlamentného inštitútu ( nevolení občanmi), dosadzovaní na dôležité pracovné pozície na ministerstvách a iných dôležitých pozíciach úradu vlády, prezidentského úradu alebo aj v predstavenstve dôležitých podnikov, ktorí podliehajú pod orgán EU, aby riadili ľudmi volených poslancov ( z poslancov sa tvorí vláda a parlament) a plnili európsky program , ktorý je nadriadený programovému vyhláseniu vlády ( ten tu je len na oko, aby predstava voličov prostredníctvom médií bola o slovenskej demokracií trochu priblížená NRSR, aj keď je to len fraška).

Vnútorný predpis NRSR, je aj o tom, že predseda parlamentu je šéfom len v parlamentnej miestnosti pre 150 núl (poslancov bez kompetencie – jediné, čo ich robí poslancami je ich plat a ego o tom, akú dôležitú prácu v parlamente pre občanov tvoria) a jemu podriadený riaditeľ parlamentného inštitútu šéfuje na príkaz Európskej únie, k čomu ho oprávňuje článok 7 , odst.2,Ústavy Slovenskej republiky.

Skoro ako dnes – video:

 

 

(https://www.youtube.com/watch?v=6lyb1Q82QGM)

Aj za socializmu sa kradlo. . .

Matovičova vláda uvažuje XI. diel. byty a bývanie, lacno, rýchlo v každom meste na Slovensku?

Ešte šťastie, že existuje riešenie k náprave.

video:

(https://www.youtube.com/watch?v=aCUrNItbBSQ&t=148s)

video:

(https://www.youtube.com/watch?v=VUbjZvGLG4M&t=544s)

Menová reforma tak či tak príde

08.06.2023

Slovenská republika môže medzinárodnou zmluvou, ktorá bola ratifikovaná a vyhlásená spôsobom ustanoveným zákonom, alebo na základe takej zmluvy preniesť výkon časti svojich práv na Európske spoločenstvá a Európsku úniu. Právne záväzné akty Európskych spoločenstiev a Európskej únie majú prednosť pred zákonmi Slovenskej republiky. Prevzatie právne záväzných [...]

Kto je skutočný „volič“ ?

07.06.2023

Každá osoba, ktorá dovŕšila osemnásť rokov a prešla testom ! Občania, ktorí testom neprejdú, uhradia všetky náklady za voľby! Kampaň si hradia strany samostatne . Otázka pre každého občana , ako test: ,, Do kedy budú občania Slovenska trpieť, na základe vášho rozhodnutia? “ Po zodpovedaní otázky, si ako volič vyberiete konkrétnu politickú stranu alebo žiadnu [...]

Inzerát

31.05.2023

Hľadám minimálne 10 poctivých ľudí z každého okresu Slovenska s minimálnym vekom 21 rokov, za účelom založenia poctivej politickej strany, ktorá zruší systém a navráti Slovensku rozkradnuté bohatstvo a rozkradnutý majetok. Nepoužívam témy a sľuby, ale riešenia a všetko podľa Ústavy slovenskej republiky a práva. Preferujúce strany sú právne bez nároku sa volieb [...]

migranti, Brodské , Kúty, hranica,

Krajiny Únie sa dohodli na migračnej reforme. O utečencov sa podelia alebo pomôžu inak

08.06.2023 23:50

Reforma počíta s povinnou solidaritou s krajinami, ktoré sú preťažené žiadateľmi o azyl, rovnako ako s rýchlejším vybavovaním neúspešných žiadostí.

Ukrajina, Cherson, záplava, priehrada

Voda zo zničenej priehrady Kachovka už nedokáže chladiť jadrovú elektráreň

08.06.2023 21:50, aktualizované: 22:33

Hladina vody klesla pod kritickú úroveň. Všetkých šesť reaktorov tejto elektrárne už bolo postupne odstavených.

automobilka PSA, Trnava

Čo ohrozuje 20 tisíc pracovníkov v automobilkách? Zákaz spaľovacích motorov to nie je

08.06.2023 20:36

Európsky parlament môže schválený zákaz spaľovacích motorov od roku 2035 ešte posunúť alebo zrušiť. Ako budú hlasovať naši europoslanci?

žralok

Po útoku žraloka v egyptskej Hurghade zomrel ruský občan

08.06.2023 19:50

Mladý muž mal žiť v Egypte dlhodobo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 494
Celková čítanosť: 7107907x
Priemerná čítanosť článkov: 14388x

Autor blogu

Kategórie