Založ si blog

Bude tu predsa len aristokracia a pozícia poslanca dedičná? Huráááá …

Opozícia sa spojí s koalíciou lebo aj ona na tom len získa a občan už nebude môcť rozhodovať o ničom!!!

Peniaze sú na všetko, ale v nesprávnych rukách lebo sa dávajú tam,kde je to najmenej treba. To svedčí o tom, že sa na Slovensku nevie gazdovať a skôr sa všetci, čo môžu s peniazmi manipulovať najskôr zamýšľajú, ako si ukradnúť najskôr, čo najviac pre seba a potom , ako to zaúčtovať, aby to nikto nevidel. Takéto gazdovanie tu máme od čias, keď sa karierizmus a moc stala nástrojom na obohacovanie sa, okrádanie poctivých a diskriminovať odbornosť.

,,Nenažranosť“ alebo nevedieť, kedy je dosť, sa odzrkadľuje aj v tvorbe zákonov, ktoré nie sú vytvárané z potrieb občanov, ale z kuchyne EU, čo je vlastne článok 7, odst.2, Ústavy SR. Málokto však vie, čo tento článok v skutočnosti znamená a ako funguje. Ani samotní aktivisti, ktorí prišli s myšlienkou poukázať naň, ho ešte nepochopili, tak ako ho nepochopili ani europoslanci z ĽSNS, ktorí sa tam vďaka propagácií tohto článku dostali ( ovplyvnili názor občana počas volieb?).

Prečo tieto zákony, ktoré sa predkladajú z kuchyne EU, sú proti občanom Slovenska? Aby nahrávali oligarchom, ktorí sú ruka v ruke spojení s politikmi a mafiou?

Preto, že prostredníctvom parlamentného inštitútu, kde sú zamestnanci pod vedením riaditeľa parlamentného inštitútu ( nevolení občanmi), dosadzovaní na dôležité pracovné pozície na ministerstvách a iných dôležitých pozíciach úradu vlády, prezidentského úradu alebo aj v predstavenstve dôležitých podnikov, ktorí podliehajú pod orgán EU, aby riadili ľudmi volených poslancov ( z poslancov sa tvorí vláda a parlament) a plnili európsky program , ktorý je nadriadený programovému vyhláseniu vlády ( ten tu je len na oko, aby predstava voličov prostredníctvom médií bola o slovenskej demokracií trochu priblížená NRSR, aj keď je to len fraška).

Vnútorný predpis NRSR, je aj o tom, že predseda parlamentu je šéfom len v parlamentnej miestnosti pre 150 núl (poslancov bez kompetencie – jediné, čo ich robí poslancami je ich plat a ego o tom, akú dôležitú prácu v parlamente pre občanov tvoria) a jemu podriadený riaditeľ parlamentného inštitútu šéfuje na príkaz Európskej únie, k čomu ho oprávňuje článok 7 , odst.2,Ústavy Slovenskej republiky.

Skoro ako dnes – video:

 

 

(https://www.youtube.com/watch?v=6lyb1Q82QGM)

Aj za socializmu sa kradlo. . .

Matovičova vláda uvažuje XI. diel. byty a bývanie, lacno, rýchlo v každom meste na Slovensku?

Ešte šťastie, že existuje riešenie k náprave.

video:

(https://www.youtube.com/watch?v=aCUrNItbBSQ&t=148s)

video:

(https://www.youtube.com/watch?v=VUbjZvGLG4M&t=544s)

Chceme len to, čo si ľudia v minulosti s kľúčmi vyštrngali , ale nie to, čo tu je teraz?

20.06.2021

Všetkým, ktorí nadávajú na socializmus alebo obhajujú tento stav na Slovensku, by im okamžite mali odobrať dôchodky, výsluhové dôchodky, invalidné dôchodky, sociálne dávky, materské príspevky, prežitky socializmu vás robia v tejto dobe nerozhodnými. Čo si predstavujete pod slovami: ,, Bojovať za národ“? , , Čierny týždeň“ alebo už viete, prečo to má byť [...]

Dobrovoľne na smrť na príkaz vládnych , , vlnotvorcov“

18.06.2021

Rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie, ale ak sa rodič neinformuje a nezaujíma o skutočné odborné štúdia odborníkov a doma sa o tom s dieťaťom nerozpráva, ohrozuje život vlastného dieťaťa. Deti, ktoré sa na internete dnes dozvedia viac ako ich rodičia, potrebujú byť vypočuté , a to hlavne v období puberty. Ako ste sa vy ako rodič v tomto veku správali? Samovraždy [...]

Čo nám dala EÚ?

16.06.2021

Už ste sa skúšali zamyslieť, čo nám dala EÚ? Okrem toho, čo nám vzala, máme konečne vytúženú a nádhernú demokraciu, ktorá robí občanov Slovenska zo dňa na deň spokojnejších a šťastnejších. Najvzácnejšie dary EÚ: Stres ( strach, napätie, vzrušenie) reklama ( asociácie, houxy) progresivitu (porno, pedofília, incest, LGBT, potraty) témy ( program, dohoda, [...]

Lengvarský

Kontroly na hraniciach by sa mali spustiť budúci týždeň, tvrdí Lengvarský

22.06.2021 23:17

Ako povedal minister zdravotníctva, hranice majú byť kontrolované tak, že sa bez splnenia určených podmienok nebude vedieť na Slovensko dostať nikto.

Mikuláš Černák

Kauza vraždy Szymaneka: Rozsudok u Kána zrušili, Černák je vinný

22.06.2021 21:20

Ide o prípad vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka z roku 1997.

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 440
Celková čítanosť: 4330788x
Priemerná čítanosť článkov: 9843x

Autor blogu

Kategórie