Založ si blog

Bude tu predsa len aristokracia a pozícia poslanca dedičná? Huráááá …

Opozícia sa spojí s koalíciou lebo aj ona na tom len získa a občan už nebude môcť rozhodovať o ničom!!!

Peniaze sú na všetko, ale v nesprávnych rukách lebo sa dávajú tam,kde je to najmenej treba. To svedčí o tom, že sa na Slovensku nevie gazdovať a skôr sa všetci, čo môžu s peniazmi manipulovať najskôr zamýšľajú, ako si ukradnúť najskôr, čo najviac pre seba a potom , ako to zaúčtovať, aby to nikto nevidel. Takéto gazdovanie tu máme od čias, keď sa karierizmus a moc stala nástrojom na obohacovanie sa, okrádanie poctivých a diskriminovať odbornosť.

,,Nenažranosť“ alebo nevedieť, kedy je dosť, sa odzrkadľuje aj v tvorbe zákonov, ktoré nie sú vytvárané z potrieb občanov, ale z kuchyne EU, čo je vlastne článok 7, odst.2, Ústavy SR. Málokto však vie, čo tento článok v skutočnosti znamená a ako funguje. Ani samotní aktivisti, ktorí prišli s myšlienkou poukázať naň, ho ešte nepochopili, tak ako ho nepochopili ani europoslanci z ĽSNS, ktorí sa tam vďaka propagácií tohto článku dostali ( ovplyvnili názor občana počas volieb?).

Prečo tieto zákony, ktoré sa predkladajú z kuchyne EU, sú proti občanom Slovenska? Aby nahrávali oligarchom, ktorí sú ruka v ruke spojení s politikmi a mafiou?

Preto, že prostredníctvom parlamentného inštitútu, kde sú zamestnanci pod vedením riaditeľa parlamentného inštitútu ( nevolení občanmi), dosadzovaní na dôležité pracovné pozície na ministerstvách a iných dôležitých pozíciach úradu vlády, prezidentského úradu alebo aj v predstavenstve dôležitých podnikov, ktorí podliehajú pod orgán EU, aby riadili ľudmi volených poslancov ( z poslancov sa tvorí vláda a parlament) a plnili európsky program , ktorý je nadriadený programovému vyhláseniu vlády ( ten tu je len na oko, aby predstava voličov prostredníctvom médií bola o slovenskej demokracií trochu priblížená NRSR, aj keď je to len fraška).

Vnútorný predpis NRSR, je aj o tom, že predseda parlamentu je šéfom len v parlamentnej miestnosti pre 150 núl (poslancov bez kompetencie – jediné, čo ich robí poslancami je ich plat a ego o tom, akú dôležitú prácu v parlamente pre občanov tvoria) a jemu podriadený riaditeľ parlamentného inštitútu šéfuje na príkaz Európskej únie, k čomu ho oprávňuje článok 7 , odst.2,Ústavy Slovenskej republiky.

Skoro ako dnes – video:

 

 

(https://www.youtube.com/watch?v=6lyb1Q82QGM)

Aj za socializmu sa kradlo. . .

Matovičova vláda uvažuje XI. diel. byty a bývanie, lacno, rýchlo v každom meste na Slovensku?

Ešte šťastie, že existuje riešenie k náprave.

video:

(https://www.youtube.com/watch?v=aCUrNItbBSQ&t=148s)

video:

(https://www.youtube.com/watch?v=VUbjZvGLG4M&t=544s)

Daň z vojny a z nezamestnanosti

01.10.2022

Poďme zrušiť systém a našepkať politikom, aby najskôr mysleli na občanov a potom špekulovali nad hlúpymi nápadmi, ktoré sú zamerané proti občanom. Porušovanie európskeho priestoru bez hraníc (Schengenská dohoda) ohrozuje v dnešnej dobe občanov Európskej únie a najviac škodí Slovensku. Preto, by sa mali politici, ktorí už sú dlhodobo v parlamente bez [...]

List generálnemu prokurátorovi vec: Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné)

04.09.2022

Vec: . Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné) Vážený generálny prokurátor Dr. h. c. JUDr. Maroš Žilinka, PhD.obraciam sa na Vás s pochvalou, pretože vidím, ako sa snažia do Vás útočiť a nedovolia Vám , aby Ste svoju funkciu vykonával spravodlivo a čestne, a to bez vydierania a mediálnych útokov na Vašu osobu. Nie je to tak dávno, [...]

Kto zachráni Slovensko?

24.04.2022

Krotiť hnev,je horšie, ako hľadať po dlhom hladovaní obživu! Prečo všetci tak nenávidia už toľko storočí Židov ? Čo je to za národ, ktorý sa nevie spamätať a brániť ( myslím náš) ? Teraz môžete rozmýšľať prečo a ako žijem a prečo tak žijem, ale pokiaľ nepoznáte príčinu a nebudete po nej pátrať, zaslúžite si to lebo ste falošní! Odsúdili fašisti [...]

královec kaliningrad

Pripojenie Kaliningradu k Česku? Žarty o anexii zaplavili internet

05.10.2022 18:37, aktualizované: 18:40

Satirické úvahy podporujúce pripojenie ruskej Kaliningradskej oblasti k Česku vyvolali v posledných dňoch na sociálnych sieťach lavínu vtipov.

doktorka, dieťa, vyšetrenie, lekár

Poslanci schválili zvýšenie platov zdravotníkov. Ako si jednotlivé profesie prilepšia? (+tabuľky)

05.10.2022 17:40, aktualizované: 18:14

Schválenou novelou zákona sa zvyšuje základná zložka mzdy zdravotníckeho pracovníka.

nehoda1

Nové zistenia v prípade opitého Dědečka: Pil už počas dňa, cestné pravidlá ignoroval dlhodobo

05.10.2022 17:15

Niekoľko dní po tragédii na bratislavskej zastávke Zochova, kde opitý Dušan Dědeček zrazil a zabil päť študentov, vychádzajú na povrch nové skutočnosti.

Spievajúca fontána Košice

Unikátnu fontánu po 36 rokoch čaká veľká rekonštrukcia

05.10.2022 17:00

Nový šat dostane park aj blízka zvonkohra. Centrum Košíc čaká veľká prestavba, ktorá by mala trvať do jesene budúceho roku.