Založ si blog

Matovičova vláda uvažuje XI. diel. byty a bývanie, lacno, rýchlo v každom meste na Slovensku?

 

Nové bývanie pre občanov po prestavbe Bratislavy. Bratislava a možno aj iné veľké mestá Slovenska sa zmenia na nepoznanie. Čo prinesie budúcnosť a nové projekty je na občanoch. Len či  budú mať záujem?

Centrom Bratislavy ostane len stará Bratislava a kostoly, sochy a nové polyfunkčné objekty. Všetko ostatné bude zrovnané zo zemou a zbavené všetkých nepotrebných asfaltových, či betónových častí. Bratislava sa zmení na nepoznanie a stane sa metropolou . Pozemné komunikácie sa zmenia na parky a tak pribudne viac priestoru pre oddych a relax.

 

fotto archív pomoc.

Dúbravka: Dva mrakodrapy, všetko ostatné zmizne. Petržalka bude len pestovateľská oblasť na udržovanie zelene a parkov. Predmestie Bratislavy ďalšie dva mrakodrapy. Ešte šesť mrakodrapov smerom k centru. Veľký moderný niekoľko podlažný most spájajúci autostrádu nad úrovňou mesta zjednoduší cestovanie územím a odbúra problémy s dopravou.

fotto archív pomoc.

Jeden milión občanov nájde ubytovanie v desiatich moderných mrakodrapoch, kde budú aj obchodné centrá a hotely. Parkovacie miesta sa stanú súčasťou každého ubytovania, ale zároveň občanom ukážu tieto moderné domy a celá nová lokalita budúcej Bratislavy, že infraštruktúra cestovania sa zmení na zdravší pohyb pešo, či lokálne prechádzky parkovými zónami.

fotto archív pomoc.

 

Koliba sa zmení na nepoznanie. Všetky najmodernejšie stavby sa stanú príbytkom pre deti a profesionálnych rodičov. Všetky ostatné stavby budú zbúrané a premenia sa na parky, kvetnaté záhony a budú slúžiť alternatívnemu vzdelávaniu, kde si deti svojou účasťou všimnú podmienky v ktorých žijú a výhľad na suterén, čiže Bratislavu. Takto sa zmení myslenie novej generácie. Chuť tvoriť a slúžiť jeden druhému, bez možnosti okrádať sa navzájom.

fotto archív pomoc.

https://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/417467/nove-byvanie-pre-obcanov-po-prestavbe-bratislavy.html

Ako sa to celé zrealizuje a kde sa budú medzitým občania ubytovávať, aby stavby netrvala tak dlho ako výstavba Bratislavského národného divadla, sa občania dozvedia na spoločnom zasadnutí pri celoslovenskom referende.

http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/157178-rotujici-budovy-fascinuji-architekty-celeho-sveta-navic-vyrabi-energii.html,

Ďalšími mestami budú Košice, Banská Bystrica, Prešov a Trenčín. Výstavba bude vo všetkých miestach dokončená do roku 2030. Každé mesto je na dvojročné obdobie výstavby.

Všetko sa dá ak sa chce. Prajem všetkým pekný víkend.

fotto archív pomoc.

http://www.ekobydleni.eu/architektura/zapomente-na-mrakodrapy-jsou-tu-linearni-mesta,

http://reality.etrend.sk/realitny-biznis/eko-mrakodrap-s-vysutymi-zahradami-v-bombaji.html,

https://www.google.sk/search?q=modern%C3%A9+stavby+v+skal%C3%A1ch&biw=1280&bih=695&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwizv4q-0srMAhVFvBQKHRfqBqUQsAQINg,

fotto archív pomoc.

https://www.spojenaba.sk/najvyssie-budovy-europy-medzi-tieto-metropoly-sa-zaradi-aj-bratislava/

Matovičova vláda uvažuje X. diel. Elektrina zadarmo ?

https://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/518312/clovek-sa-vzdy-bude-bat-toho-comu-nerozumie.html,

Daň z vojny a z nezamestnanosti

01.10.2022

Poďme zrušiť systém a našepkať politikom, aby najskôr mysleli na občanov a potom špekulovali nad hlúpymi nápadmi, ktoré sú zamerané proti občanom. Porušovanie európskeho priestoru bez hraníc (Schengenská dohoda) ohrozuje v dnešnej dobe občanov Európskej únie a najviac škodí Slovensku. Preto, by sa mali politici, ktorí už sú dlhodobo v parlamente bez [...]

List generálnemu prokurátorovi vec: Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné)

04.09.2022

Vec: . Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné) Vážený generálny prokurátor Dr. h. c. JUDr. Maroš Žilinka, PhD.obraciam sa na Vás s pochvalou, pretože vidím, ako sa snažia do Vás útočiť a nedovolia Vám , aby Ste svoju funkciu vykonával spravodlivo a čestne, a to bez vydierania a mediálnych útokov na Vašu osobu. Nie je to tak dávno, [...]

Kto zachráni Slovensko?

24.04.2022

Krotiť hnev,je horšie, ako hľadať po dlhom hladovaní obživu! Prečo všetci tak nenávidia už toľko storočí Židov ? Čo je to za národ, ktorý sa nevie spamätať a brániť ( myslím náš) ? Teraz môžete rozmýšľať prečo a ako žijem a prečo tak žijem, ale pokiaľ nepoznáte príčinu a nebudete po nej pátrať, zaslúžite si to lebo ste falošní! Odsúdili fašisti [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 474
Celková čítanosť: 6632484x
Priemerná čítanosť článkov: 13993x

Autor blogu

Kategórie