Založ si blog

Algoritmické zoznamovanie alebo , keď nebudeme už medzi sebou vedieť komunikovať ako ľudia?

Moderná forma technológie, ktorá sa už  dnes zneužíva, má v budúcnosti zabezpečiť komunikovať umelú inteligenciu ( vašej povahy, ktorú dokáže analyzovať) s umelou inteligenciou iného človeka. Potom , ak sa tieto dve inteligencie dohodnú, vám dá vaša umelá inteligencia vedieť, že ste sa niektorým človekom zoznámil a máte dohodnuté stretnutie. Čiže , budúcnosť vás bude programovať a ovládať.

Hotové sci-fi ako sa uspí civilizácia. Ak by však vedomostná úroveň stúpala a nie klesala. Môže človek využívať kapacitu svojho mozgu na vyššej úrovni a umelú inteligenciu, by prekonal vlastnou inteligenciou. Je to možné, veď aj umelú inteligenciu vymyslel človek, ale za akým účelom? Modernizácia má dve podoby. Buď pomáha na zvyšovanie inteligencie ľudí a zdokonaľovanie spoločnosti, aby sa k sebe správali ľudskejšie alebo má presný opak, ak ju niekto zneužíva proti ľuďom, na získanie moci nad svetom.

Je veľmi potrebné si chrániť a podporovať, ale aj veľmi kontrolovať vzdelávanie , a na to je dôležité začať čím skôr a alternatívnym vzdelávaním a plánovať vývoj dôstojného života – hlavne na Slovensku.

Medicína v rukách vrahov – vakcíny sa stali zbraňami – Aj keď je vo svete veľa zla Boh nad nami … – gloria.tv

Ako pracuje Národná rada Slovenskej republiky za Matovičovej vlády zaznamenal Inštitút ochrany ústavných práv pri príležitosti 1. výročia neplatne zvolenej politickej strany OĽaNO KÚ, ZMENA ZDOLA a NOVA v pamätných článkoch zachovania histórie pre našu mladú generáciu. Pekný deň želá IOÚP.

Všetci s rúškom na tvári (respirátorom) seďte doma, aby ste nás zdravých nenakazili! – pomoc – Blog.Pravda.sk

Bude Mazurek ďalší, kto sklame očakávania svojich sympatizantov? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Zhrnutie , aby ste to nehľadali , ( pre členov IOÚP a ÚŠS ) – pomoc – Blog.Pravda.sk

video:

fotky autora blogu

Banda zlodejov a neveriaci Tomáš

12.04.2021

….Najmä naším prístupom k voľbám, našou smiešnou dôverou k politikom, ktorí vždy pred voľbami vytvoria mýtus, ako idú všetko zmeniť k lepšiemu. Po voľbách sa nič k lepšiemu nezmení lebo všetci doteraz sú platení rôznymi oligarchami. Zoberme si príklad! Mečiara zakladateľa slovenskej mafie a jedného z prvých zlodejov napadol geniálny nápad a vytvoril jeden [...]

Bohatí zahraniční podnikatelia budú kupovať hrady a zámky na Slovensku?

09.04.2021

Ktorá vláda im ich predá alebo kto si ich najskôr sprivatizuje, aby potom mohol draho predať a dobre zarobiť ? Na Slovensku si teraz môžeš kúpiť hrad či kaštieľ za cenu trojizbáku v Bratislave (startitup.sk) Zoznam hradov a zámkov na Slovensku – Wikipédia (wikipedia.org) Hrady a zámky na Slovensku (hrady-zamky.sk) Keby vedeli vládni predstavitelia gazdovať, plno ľudí by [...]

Dôchodok je socialistický prežitok, v slovenskej demokracií má nárok na peniaze len ten , koho vynesú z práce nohami napred

09.04.2021

Predčasný dôchodok: Akú sumu dostanete? Sú štyri podmienky, ktoré treba splniť, aby ste mali nárok na túto penziu. Ako treba postupovať, aby ste ju získali? Aká bude jej výška? A ako sa vypočíta? Prezidentka podpísala zákon, ktorý rieši krátenie dôchodku a nemocenské – Ľudia – Ekonomika – Pravda.sk Človek, ktorý chce ísť do penzie ešte pred [...]

Maďarsko SR Matovič Szijjártó vakcína Sputnik

SaS chce Gyimesiho riešiť na koaličnej rade, jeho útoky považuje za hanebné

12.04.2021 14:05

Matovičov poslanec opakovane na sociálnej sieti označuje štátneho tajomníka rezortu diplomacie Martina Klusa (SaS) za hungarofóba.

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj požiadal Putina o rozhovor, Kremeľ zatiaľ neodpovedal

12.04.2021 14:00

Zatiaľ sme nedostali odpoveď a veľmi dúfame, že to neznamená odmietnutie dialógu, uviedla hovorkyňa ukrajinského prezidenta Julija Mendeľová.

Zuzana Dolinková

Lekári aj sestry dôverujú vedcom, správanie Matoviča považujú za nepochopiteľné

12.04.2021 13:53

Do procesu vakcinácie sa, bohužiaľ, stále mieša politika, odkázal Zväz ambulantných poskytovateľov.

AfD / Alternatíva pre Nemecko /

Krajne pravicová AfD schválila volebný program. Prvýkrát i s výzvou na odchod z EÚ

12.04.2021 13:25

Predvolebný program AfD tiež vyzýva na obmedzenie prisťahovalectva po vzore Japonska, delegáti prijali i "rezolúciu o koronavíruse", v ktorej odmietli povinné testy alebo očkovanie.