Založ si blog

Čo by sa stalo, keby o tom médiá písali? V. časť

Tento rok ubehne ako voda a ani sa nenazdáme a na Vianoce, ak dajaké budú, nám vláda ,, nášho  najvyššieho“ , nariadi, koľko migrantov , do ktorej domácnosti treba bezpodmienečne prijať – ubytovať, pod vyhrážkou vysokých pokút pre starostov a trestov pre majiteľov príbytkov. Toto má priniesť sčítanie obyvateľstva a majetku?

(Matovič verejnosti zatajil, že plošné testovanie bola zahraničná klinická štúdia, britský experiment na Slovákoch na objednávku Bruselu. (eurorespekt.sk))

Alebo to bude ešte horšie? Malo by to byť ešte horšie lebo ľudia vedia ako na to reagovať.  ,, Nikdy nebolo tak zle, aby nebolo horšie“. Ale keď to horšie príde alebo tu bude, vedia rozoznať, že to horšie to je ono?

Nuž , čo na to poviete, keď už na všetky nezmysli, čo od ,, nášho najvyššieho“ pokojne a poslušne stojíte v radoch a …….

Ako spoznáte sociopata? Toto sú znaky a prejavy, ktoré sú pre neho typické | eduworld.sk

 

Páni novinári, toto je medzinárodná blamáž, to sme na Slovensku ešte nemali – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

 

Aj Sulík  už taktne manipuluje občanov, že to budú v prvom rade Slováci , ktorí žijú v zahraničí, ale tam sa skôr zameriava na to, že ak im dá skôr občianstvo , má voličov , ktorí ho zvolia a potom už mu v ceste ,,migrácia na Slovensko“ , nikto stáť nebude.

Všetci terajší politici sa zameriavajú len na to, čo sa dá ešte rozkradnúť a na čom sa dá ešte zarobiť.

 

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

Prečo sa bývala vláda nebráni a len sa prizerajú na neplatné nariadenia a vyhlášky súčasnej neplatnej vlády ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

Kto , ako premiér vlády začne predávať hrady a zámky ( a hlavne komu?) a odváži sa plniť nariadenia, ktoré sa do roku 2030 musia splniť (pod hrozbou sankcií) a schváli v parlamente pedofíliu a incest, aby sa naplnil Akčný plán z roku 1998 a migranti nemuseli zažívať ( na svojom – pridelenom- území ) akúkoľvek diskrimináciu ?

2020 apríl – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

11. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

, , Čierny týždeň“ alebo už viete, prečo to má byť inak?

video:

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Susko,

Susko nepredpokladá potrebu ďalšej mimoriadnej schôdze NR SR k Trestnému zákonu

25.07.2024 19:36

Má za to, že zásadné pripomienky Európskej komisie boli už do zákona zapracované.

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?