Založ si blog

Čo by sa stalo, keby o tom médiá písali? V. časť

Tento rok ubehne ako voda a ani sa nenazdáme a na Vianoce, ak dajaké budú, nám vláda ,, nášho  najvyššieho“ , nariadi, koľko migrantov , do ktorej domácnosti treba bezpodmienečne prijať – ubytovať, pod vyhrážkou vysokých pokút pre starostov a trestov pre majiteľov príbytkov. Toto má priniesť sčítanie obyvateľstva a majetku?

(Matovič verejnosti zatajil, že plošné testovanie bola zahraničná klinická štúdia, britský experiment na Slovákoch na objednávku Bruselu. (eurorespekt.sk))

Alebo to bude ešte horšie? Malo by to byť ešte horšie lebo ľudia vedia ako na to reagovať.  ,, Nikdy nebolo tak zle, aby nebolo horšie“. Ale keď to horšie príde alebo tu bude, vedia rozoznať, že to horšie to je ono?

Nuž , čo na to poviete, keď už na všetky nezmysli, čo od ,, nášho najvyššieho“ pokojne a poslušne stojíte v radoch a …….

Ako spoznáte sociopata? Toto sú znaky a prejavy, ktoré sú pre neho typické | eduworld.sk

 

Páni novinári, toto je medzinárodná blamáž, to sme na Slovensku ešte nemali – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

 

Aj Sulík  už taktne manipuluje občanov, že to budú v prvom rade Slováci , ktorí žijú v zahraničí, ale tam sa skôr zameriava na to, že ak im dá skôr občianstvo , má voličov , ktorí ho zvolia a potom už mu v ceste ,,migrácia na Slovensko“ , nikto stáť nebude.

Všetci terajší politici sa zameriavajú len na to, čo sa dá ešte rozkradnúť a na čom sa dá ešte zarobiť.

 

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

Prečo sa bývala vláda nebráni a len sa prizerajú na neplatné nariadenia a vyhlášky súčasnej neplatnej vlády ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

Kto , ako premiér vlády začne predávať hrady a zámky ( a hlavne komu?) a odváži sa plniť nariadenia, ktoré sa do roku 2030 musia splniť (pod hrozbou sankcií) a schváli v parlamente pedofíliu a incest, aby sa naplnil Akčný plán z roku 1998 a migranti nemuseli zažívať ( na svojom – pridelenom- území ) akúkoľvek diskrimináciu ?

2020 apríl – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

11. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

, , Čierny týždeň“ alebo už viete, prečo to má byť inak?

video:

Banda zlodejov a neveriaci Tomáš

12.04.2021

….Najmä naším prístupom k voľbám, našou smiešnou dôverou k politikom, ktorí vždy pred voľbami vytvoria mýtus, ako idú všetko zmeniť k lepšiemu. Po voľbách sa nič k lepšiemu nezmení lebo všetci doteraz sú platení rôznymi oligarchami. Zoberme si príklad! Mečiara zakladateľa slovenskej mafie a jedného z prvých zlodejov napadol geniálny nápad a vytvoril jeden [...]

Bohatí zahraniční podnikatelia budú kupovať hrady a zámky na Slovensku?

09.04.2021

Ktorá vláda im ich predá alebo kto si ich najskôr sprivatizuje, aby potom mohol draho predať a dobre zarobiť ? Na Slovensku si teraz môžeš kúpiť hrad či kaštieľ za cenu trojizbáku v Bratislave (startitup.sk) Zoznam hradov a zámkov na Slovensku – Wikipédia (wikipedia.org) Hrady a zámky na Slovensku (hrady-zamky.sk) Keby vedeli vládni predstavitelia gazdovať, plno ľudí by [...]

Dôchodok je socialistický prežitok, v slovenskej demokracií má nárok na peniaze len ten , koho vynesú z práce nohami napred

09.04.2021

Predčasný dôchodok: Akú sumu dostanete? Sú štyri podmienky, ktoré treba splniť, aby ste mali nárok na túto penziu. Ako treba postupovať, aby ste ju získali? Aká bude jej výška? A ako sa vypočíta? Prezidentka podpísala zákon, ktorý rieši krátenie dôchodku a nemocenské – Ľudia – Ekonomika – Pravda.sk Človek, ktorý chce ísť do penzie ešte pred [...]

Igor Matovič

Slovenská diplomacia: Matovič ponížil SR a ohrozil jej štátne záujmy tým najhorším spôsobom

12.04.2021 14:32

Slovenskí veľvyslanci reagujú na vyjadrenia ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO) a jeho piatkovú návštevu v Budapešti.

Maďarsko SR Matovič Szijjártó vakcína Sputnik

SaS chce Gyimesiho riešiť na koaličnej rade, jeho útoky považuje za hanebné

12.04.2021 14:05

Matovičov poslanec opakovane na sociálnej sieti označuje štátneho tajomníka rezortu diplomacie Martina Klusa (SaS) za hungarofóba.

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj požiadal Putina o rozhovor, Kremeľ zatiaľ neodpovedal

12.04.2021 14:00

Zatiaľ sme nedostali odpoveď a veľmi dúfame, že to neznamená odmietnutie dialógu, uviedla hovorkyňa ukrajinského prezidenta Julija Mendeľová.

Zuzana Dolinková

Lekári aj sestry dôverujú vedcom, správanie Matoviča považujú za nepochopiteľné

12.04.2021 13:53

Do procesu vakcinácie sa, bohužiaľ, stále mieša politika, odkázal Zväz ambulantných poskytovateľov.