Založ si blog

Majú nás, Slovákov, zmapovaných po genetickej mape.

Keď sa objavil tento článok po prvý raz na blogu, hneď bol veľký záujem o moju osobu. Hlavne SIS sa začala veľmi zaujímať. Nikto nechcel nič priznať.

https://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/385507/kopte-exekutorov-do-zadku.html

Dnes sú vďaka tej informácií zástupcovia ĽSNS v Euro parlamente a zabudli ľuďom vysvetliť, prečo nenaplnili nič zo svojho programu a sľubov. Celkom dobre pochopili, čo je to politika a špina okolo nej.

Postihnutí súdnym rozhodnutím, nebojte sa

There once lived most adaptable people in the world , so let eradicate own passivity .( preklad na konci článku)

Vlastizradcov popraviť! Kolaborantov uväzniť na doživotie! Pomocníkov a rozvracačov, ktorí bránia systém, ktorý ľudom nedá žiť, treba potrestať väzbou a ťažkou prácou!

Neexistuje zľutovanie nad človekom, ktorý bráni slobode väčšiny a peniaze- ilúzie oligarchie sú prvoradejšie ako spoločný život spokojných občanov okolo neho!

Dohody o ľudských právach = fraška.

Právo, sloboda, občan ako najväčšia autorita v štáte = ignorovanie a fraška – ponúkajú falošné nádeje vo forme petícii.

Zneužívanie mandátu- dôvery občanov na manipuláciu volieb = uzurpácia = móda.
Odpustenie neexistuje – lebo už vypršal limit s názvom ,, po dobrom to možno pôjde “!

Nová vláda zostavená z ľudu!

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Máme odporúčania a poctivých ľudí, ktorí dokážu krajinu riadiť a postaviť ju na nohy aj ekonomicky aj morálne. Doteraz

to nedokázali žiadne vlády!

Prečo ? Chýbala zodpovednosť!

Karierizmus prebil akúkoľvek dobrú myšlienku a zdevastoval všetky dobré myšlienky občanov na vybudovanie spokojnej spoločnosti .

Spoločnosť ? = spolu cnostne

Budúcnosť so seberovnými? Ale ako si to predstavujete ?

Občan má kontrolovať, aby nebola zneužitá jeho dôvera!

po slanec – je poslaný v mene občana, lebo dostal vo voľbách dôveru od spoluobčanov, aby plnil vôľu občanov.

Občan je zákon a nie SYSTÉMOM NANÚTENÁ HLÚPOSŤ, aby poslanec predkladal zákony a sedel v parlamente.

Kázal mu to občan?

Uvedomte si ako vás zmanipuloval systém a ako zmanipuloval tých, čo sa narodili po roku 1989!

Celá generácia je ovplyvnená americizmom, ale taktiež celá generácia , ktorá je vo veku viac ako 60 rokov veku, sa nevie vžiť do problémov občanov v strednom veku. 40% občanov sa prispôsobilo myšlienkam z totality,, kto neokráda štát, okráda svoju rodinu“, ale my predsa nechceme kradnúť, alebo ÁNO?

Matovičova vláda uvažuje XIII. diel . . . . Ako vytvoriť vlastnú menu a zabezpečiť ekonomicky Slovensko bez zadlžovania?

Je ťažké tieto myšlienky z blogu šíriť, alebo ich pochopiť ? Nabudúce vám prezradím ako sa na akciu na doručiteľa budete snažiť prijať Novú spoločnosť so vznikom novej politickej strany, ktorá vyhovie občianskym požiadavkám a potrebám v prvom rade!

Bude sa raz písať rok 2050 a na parkovisku biznis centra bude nápis :
There once lived most adaptable people in the world , so let eradicate own passivity .(Tu kedysi žil najprispôsobivejší národ na svete, preto sa vlastnou pasivitou nechal vyhubiť .)

 

názor : Dušan-ba

A ako veriteľ sa mám ako domôcť pohladávky ked podla teba by mali exekútori paliť do …… To mám večer s kuklou na hlave a basebolkou rozmlátiť dlžníkovi kolená aby pochopil že mi má vrátiť dlh !!!!!! Ty bud len rád že nedlhuješ luďom s mafiánskymi praktikami a dlhuješ tým čo sa s tebou vybavujú cez súdy a exekútorov.

Článok 7 ods. 2 Ústavy SR: Ústavodarná a zákonodarná moc Európskych spoločenstiev a Európskej únie má prednosť pred mocou občanov Slovenskej republiky pred zákonmi Slovenskej republiky. Štát existuje ústavodarnou a zákonodarnou mocou národa. Právny zánik národa a štátu SR:

Na základe horeuvedeného v súčasnosti u nás sudcovia, prokurátori, policajtky, vojaci, exekútori, právničky, úradníci, politici a slovenskí pisári parlamentu, vykonávajú právomoc cudzej ústavodarnej a zákonodarnej moci !!! máš tam viac dôvodov- neboli by exekúcie , ak by bola dodržiavaná ústava a fungoval systém, ale systém je len vláda a moc 1% – máš na výber , pomôžeš občanom, alebo sa zdekuj a pál do *****

Vedia štrajkovať občania voliči alebo si myslia , že ÁNO?

, , Viete čo, nerozumiem tomu . “ (Igor Matovič)

Loďka Igora Matoviča nemá záchranné koleso

Čo sa šíri na fb ?…………………………. kopírujem originál lebo sa mi to nechce opravovať J  :

,,A je to tu… …pripravuju genocidu……..Nepýtajte sa ma ako to viem. Je to tak, a ak s tým nič nespravíme. Tak to behom 2-3 mesiacov bude realita. A potom už bude neskoro si búchať hlavu o zem ??

Odpoveď prišla veľmi rýchlo. Skoro mi roztrhlo srdce, no môj program funguje. Aj oni počúvajú programovanie. Ale za to som zistil skutočný plán. Ten posledný summit akože proti Koróne a otepľovaniu bol iba fraška. Skutočný program bol urobiť test v prvom kole na Slovensku a hneď na to v závese v ČR.

Plán je stanovený.

Vlastizradca Matovič dostal presne napísaný manuál ako postupovať. 1. Celonarodne povinné testovanie PCR výškrab koróňa akože test. Prvý set bude obsahovať čip a nano boty.

  1. Druhý opakovaný akože test zavedie skrz špajlu aditiva (zložky) ktoré doplnia nanoboty.
  2. Spustí sa na 100% 5G sieť aby nanoboty mohli fungovať. Na rovnakom princípe ako RFID čip ak je v dosahu elektrického poľa. Preto povinné spustenie 5G s dohľadom NATO. Iba pred pár dňami Korčok a tá štetka na obrane oznámili, že 5G je takticky zavedené pod vojenským dohľadom NATO na obranu!
  3. Konečný plán je akože testami označiť a infikovať každého jedného obyvateľa Slovenska. Preto sa to bude konať pod dohľadom armády! Cieľ je jednoduchý. Slovensko ako krajina s 5,5 milióna obyvateľmi bude ako testovací králik na Úmrtnosť skrz nanoboty – 5G + aditivum na celkovú otravu organizmu daného jedinca. Samozrejme sa vyhovoria, že zomreli na pandémiu korony! NWO rozhodlo do Európy presídliť 100 000 000 negrov a rôzne moslimské etnika. Nakoľko v Európe fyzicky na to nie je miesto. Musia odstrániť obyvateľov krajín ktoré sú určené na výmenu obyvateľov. A tým je Slovensko a Česko! Vojna začala a každý z vás ktorý podstúpil koróňa výškrab PCR test. Už bol označený, teraz nastupuje

fáza č. 2 = likvidácia! Maju nás Slovákov zmapovanych po genetickej mape. Nakoľko zdravotné karty sú v elektronickej podobe a databázu vlastní a spravuje IzraHell firma. Servery ako aj celá databáza sa nachádza v štáte zvanom IzraHell ·

Odpovedať · Palo Singh sedi to s vecami, co vieme. korejska firma je napojena na gatesa. jeho firma Moderna vyvijala genetiku mutujucu RNA vakcinu, ako aj spolu s vojenskym vyskumnym ustavom Darpa, robili nanocastice a kadejaky taky humus…“

Daň z vojny a z nezamestnanosti

01.10.2022

Poďme zrušiť systém a našepkať politikom, aby najskôr mysleli na občanov a potom špekulovali nad hlúpymi nápadmi, ktoré sú zamerané proti občanom. Porušovanie európskeho priestoru bez hraníc (Schengenská dohoda) ohrozuje v dnešnej dobe občanov Európskej únie a najviac škodí Slovensku. Preto, by sa mali politici, ktorí už sú dlhodobo v parlamente bez [...]

List generálnemu prokurátorovi vec: Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné)

04.09.2022

Vec: . Právoplatnosť nie jednej, ale všetkých politických strán(sú neplatné) Vážený generálny prokurátor Dr. h. c. JUDr. Maroš Žilinka, PhD.obraciam sa na Vás s pochvalou, pretože vidím, ako sa snažia do Vás útočiť a nedovolia Vám , aby Ste svoju funkciu vykonával spravodlivo a čestne, a to bez vydierania a mediálnych útokov na Vašu osobu. Nie je to tak dávno, [...]

Kto zachráni Slovensko?

24.04.2022

Krotiť hnev,je horšie, ako hľadať po dlhom hladovaní obživu! Prečo všetci tak nenávidia už toľko storočí Židov ? Čo je to za národ, ktorý sa nevie spamätať a brániť ( myslím náš) ? Teraz môžete rozmýšľať prečo a ako žijem a prečo tak žijem, ale pokiaľ nepoznáte príčinu a nebudete po nej pátrať, zaslúžite si to lebo ste falošní! Odsúdili fašisti [...]

tulene tuleň

Na pobrežie Kaspického mora vyplavilo až 1700 mŕtvych tuleňov

04.12.2022 22:15

Populácia týchto tuleňov klesla za posledné storočie o približne 90 percent, stávajú sa obeťami únikov ropy, pytliactva a nadmerného lovu.

Nehoda vozidla s nelegálnimi migrantmi

Pri tragickej nehode v Tornali vyhasli štyri životy

04.12.2022 21:20

K dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel došlo podvečer na ceste v Behynciach, časti Tornale.

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 474
Celková čítanosť: 6632328x
Priemerná čítanosť článkov: 13992x

Autor blogu

Kategórie