Založ si blog

Matovič plní na 100% , , Program udržateľného rozvoja“ a približuje sa k výrokom Pavla Demeša. . . .

Žiadne vlastenectvo, žiadna rodina, to sú ciele ,, priamej demokracie“ podľa výrokov ,,kulaka z Trnavy“ alebo ,,Vládcu“ nad ,,slovenským salašom“ ohlúpnutým národom. Čo je teda dôležité? Vedieť pravdu, vidieť pravdu, ale stále veriť klamstvám?

Prečo je na MHD zastávkach toľko ľudí, keď nie je povolené sa zhromažďovať ?

Ako zem prežije, keď ľudia strácajú právo ( chuť ?) myslieť ?

Blokovanie na FB alebo, aby nebolo nič v šedej zóne podľa , , Vládcu“ Igora Matoviča

Otázkou je, či svet dokáže uživiť také množstvo ľudí. Otázkou je dá sa ešte v dnešnej dobe veriť OSN, keď roky od svojho vzniku len klame a ubližuje národom?

Dnes je na svete 7,4 miliardy ľudí. Už v roku 2030 bude na svete 8,4 až 8,6 miliardy ľudí, v roku 2050 nás tu bude od 9,4 miliardy do 10 miliárd a v roku 2100 bude na Zemi žiť až okolo 12,5 miliardy ľudí,

 píše sa aj v správe OSN o Perspektívach svetovej populácie.

http://ekonomika.sme.sk/c/20275466/bude-nas-desat-miliard-preco-su-mylne-katastroficke-scenare.html?utm_source=domov.sme.sk&utm_medium=rozcestnik&utm_campaign=podpora-clankov,

Ak by svet, občania v každej krajine zamerali na základné ľudské práva a trvali na SLOBODE, svet by tento problém nemal. Dnes je plán celosvetovo riadiť a všetko zotročiť. Ale ak by sa slobodnou voľbou občan stal služobníkom občanovi, celý problém by sa vyriešil ,, šibnutím prútika“, lebo ak sa zvýši vzdelanostná úroveň obyvateľstva na svete, nielen tam, kde to OSN povolí, tak vzdelaní občania budú vedieť využiť svoju múdrosť na to, aby nikdy vojny neboli a žiadny problém, by na svete nebol.

 

Video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 12. júla 2020

Všetko zlo a zastrašovanie je len riedené najbohatšími a najchamtivejšími ľudmi na svete, ktorých je síce len hŕstka, ale vďaka tomu, že cez svoje zbrane ako je cirkev, média a moc peňazí, dokážu infikovať a školiť sebe podobných, len aby všetko mohli riadiť.

Toto sa dá odstrániť a veľmi rýchlo, len ľudia musia vedieť pochopiť základnú matematickú rovnicu. Čo je viacalebo 10 000 ?

„Nad ľudskou hlúposťou nezvíťazíme. Ale nikdy nesmieme prestať proti nej bojovať. “ Werich

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Pondelok 17. februára 2020

Čoho je viac zla alebo dobra?

Poďme sa zabíjať, vyhráva ten, kto zostane!

Všade však vidí každý občan najskôr seba, potom svoju rodinu a na ostatných s prepáčením ,, zvysoka serie“ , lebo mu ide len o spoločenské postavenie.

Nikdy som sa nezaujímal o politiku, tak ako to väčšina občanov tvrdí. Za posledné tri roky som dal do pozorovania života okolo seba všetko úsilie a všetku energiu, aby som zistil ako občania rozmýšľajú, čo dokážu urobiť pre seba a svojich najbližších, ale aj čo dokážu urobiť pre svojich blížnych.

Podľa toho na akom spoločenskom stupni  sa občania nachádzajú, podľa toho sa aj správajú a podľa toho aj rozmýšľajú. Čím je človek chudobnejší, tak je láskavejší. Čím je vzdelanejší tak je hlúpejší. Čím má vyššie postavenie, tak je väčšia sviňa.

Všade však vidí každý občan najskôr seba, potom svoju rodinu a na ostatných s prepáčením ,, zvysoka serie“ , lebo mu ide len o spoločenské postavenie.

S takýmto národom sa nedá spolupracovať.  Preto často v zápale hnevu poviem, že najradšej by som vám všetkým vypálil kostoly!

Skrývať sa za cirkev a skrývať sa za vieru to sú dva odlišné svety. Ten čo ide do kostola, lebo je veriaci, ten má vieru v sebe. Ten čo ide do kostola, lebo sa skrýva za cirkev, ten nevie kto, či čo znamená Boh, ten pozná len KDH.

Preto aj medzi nami občanmi, ktorí chcú občanovi pomáhať a priniesť mu vytúžené poznanie a skutočný život, je plno egomaniakov, ktorí túžia len po vlastnom šťastí a uznaní a nie po blahu celého národa a láske k blížnemu.

Pozdravujem všetkých vodcov, ktorí čakajú na svojich vojakov.

Motto občana aktivistu, ktorého sa všetci boja : ,, Sme ako figúrky na šachovom poli. Čím menšiu hodnosť máte, tým viac znamenáme! „

                                                             Juraj Chlebík Brezina

http://www.tartaria.sk/hadanie-pravdy/dejiny/dava-rodove-zriadenie-slovanov

https://petersvec.blog.pravda.sk/2020/10/14/sis-s-praktikami-stb-inkvizicne-sudnictvo-uz-nam-uplne-hrabe-zobudme-sa-to-je-navrat-totality/https://www.extraplus.sk/clanok/americky-sluzobnikhttps://sk.wikipedia.org/wiki/Pavol_Deme%C5%A1

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Piatok 11. septembra 2020

https://www.uvzsr.sk/

Pripravujeme pre Vás posledný článok s posledným videom.

Ako môžu platiť nariadenia neexistujúcej prezidentky, neexistujúceho parlamentu a neexistujúcej vlády? Ako vytvoriť na Slovensku platnú stranu z prisťahovalcov – migrantov, ktorí sú aj moslimovia a zaviesť nový štát, keď občanom nevonia snaha aktivistov s dôkazmi o neexistujúcej prezidentke, parlamente a vláde?

Pripravujeme aj knihu ,, Sama medzi nevidiacimi“ 1.diel Ako som začala vidieť

 

Matovič a jeho fašistická chunta

24.11.2020

,, Viete sa zaručiť za svoju prácu, pracovné výkony, tak, že by ste podpísal zodpovednosť za svoje výkony a môžete za prácu, ktorú vykonáte ručiť? Poznáte niekoho na Slovensku, kto vám vie tieto podmienky zaručiť?“ video: https://www.facebook.com/igor.jurecka/videos/3634838189910698 [...]

URSO dalo výpoveď kandidátovi volieb do NRSR počas služobného voľna na volebnú kampaň

22.11.2020

Vrátia právnici a advokáti z URSO diplom o dosiahnutom právnickom vzdelaní alebo bude treba urobiť previerku právnej odbornosti aj v celej advokátskej komore, či v justícií? Kto pôjde sedieť sudkyňa JUDr. Bieliková alebo advokát JUDr. Kvašňovský ? Za to ako sa uskutočnilo pojednávanie na Okresnom súde Bratislava II. , by mali ísť sedieť nazad do školskej lavice, [...]

Načo nám je Inštitút Ochrany Ústavných Práv? (ďalej len IOÚP)

22.11.2020

Veľa ľudí ešte o ňom nevie. Poniektorí si povedia, zas dáka zbytočná organizácia darmožráčov. Prečo tak kruto? Lebo občan je nespokojný a jeho potreby sú štátnou riadiacou aparatúrou zanedbávané. Občan je diskriminovaný. Ale , stále túži pracovať a mať za prácu dostatočný príjem. Kto alebo, čo je to IOÚP? To si rýchlo zistíte v článku ,,List od davu [...]

Igor Matovič

Matovič: Do Vianoc urobíme 8 miliónov testov. Ak ich Sulík zoženie

25.11.2020 19:44, aktualizované: 21:38

Premiér Igor Matovič chce do Vianoc stihnúť urobiť osem miliónov testov. Masívne testovanie bude vtedy, keď Richard Sulík zoženie potrebný počet testov. Podľa matematika Richarda Kollára dáta naznačujú, že napriek plošnému testovaniu smerujeme do lockdownu.

ČR koronavírus opatrenie protest

Česko chystá testovanie. Pre všetkých, ale dobrovoľné

25.11.2020 17:33

Česká vláda chce najneskôr v posledný adventný týždeň dať všetkým záujemcom možnosť, aby bezplatne podstúpili antigénový test na COVID-19. Hromadné testovanie ohlásil premiér Andrej Babiš

Gibraltar, tanker, loď, more, irán

Výbuch míny v Červenom mori poškodil ropný tanker

25.11.2020 17:13

Jemenskí povstalci vyhlásili, že odpálili raketu, ktorá zasiahla distribučné zariadenie prevádzkované saudskoarabskou ropnou spoločnosťou.

koalícia / Igor Matovič / Richard Sulík / Veronika Remišová /

Koalícia zasadala v nemocnici. Bol rozpad blízko?

25.11.2020 17:12

Koaličná rada zasadla v utorok priamo v bratislavskej Nemocnici sv. Michala, v trakte vyhradenom pre ústavných činiteľov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 293
Celková čítanosť: 3626436x
Priemerná čítanosť článkov: 12377x

Autor blogu

Kategórie