Kedy sa presadia poslanci neexistujúceho OĽaNO, ktorých Matovič získal asi len do počtu? Na svojich tlačovkách všetkých kontroluje zozadu, aby sa nepreriekli lebo najlepšie , by to povedal on a najradšej sám.
Môže mať odborník v tomto falošnom zoskupení šancu niečo napraviť, keď sa dozvie, že jeho líder a zoskupenie lídrov OĽaNO-KU-Zmena zdola-NOVA, porušili a naďalej porušujú zákon?
Ako sa človek, ktorý išiel s presvedčením, že niečo naozaj pre národ dokáže zmeniť, môže cítiť pri takýchto nenásytných vlkoch?
Koľko poslancov z tohto falošného politického zoskupenia OĽaNO-KU-Zmena zdola-NOVA, nedostali ešte príležitosť, šancu povedať na tento zhluk podvodníkov Matovičovi a koaličnému zoskupeniu nenásytných vlkov, dosť odchádzame, my chceme byť čestní?
Viete si predstaviť, že všetky pôžičky, úvery a hypotéky, ktoré máte sa Vám vynulujú ? Nie ? Doc. JUDr. Robert Fico, CSc., predseda vlády Slovenskej republiky a predseda ľavicovej politickej strany Smer – sociálna demokracia POVEDAL : ,,Prijmen každého, kto povie“: ,, Mám riešenie, ako získať minimálne 700.000.000,-eur a nahradiť transakčnú daň! “ IOUP sa [...]
Nesloboda,cenzúra, ohováranie,podvody, nepríčetnosť, vulgarizmus a akákoľvek zloba,to je na Slovensku nová doba ! Stretnutia, protesty, mítingy a účasť občanov či veľká alebo malá, nemá význam lebo všetci ,ktorí tam chodia ,sú tam len zo zvedavosti a vôbec nerozumejú, ako sebe škodia ak mítingu nerozumejú ! video: Riešenia a súhrn
Ako krásne sa približujeme k časom, keď smrť mohla prinášať aj radosť verejnosti ! Justičná vražda je vykonanie trestu smrti udelenému nevinnej osobe prostredníctvom zinscenovaného súdneho procesu, teda de facto vražda spáchaná prostredníctvom súdneho systému. Justičné vraždy sú spojené najmä s diktatúrami. [...]
Švejka si čítal??? ...
Prečo Ficov SMER nezažaloval výsledky volieb ...
a porazil SMER-SD ako vrece zemiakov... ,-)) ...
Naozaj? A v čom napríklad ? ...
Som zvedavý ako to skončí... Podvodník má ...
Celá debata | RSS tejto debaty