Založ si blog

Nový , , zábavný program“

Nemusíte sa prihlasovať a ani zúčastňovať castingu, v niektorej nezmyselnej televíznej relácií, kde Vás učia ako sa za pomoci intríg, falošnosti a podrazov, prepracujete až k finančnej odmene a pritom dáte celému národu pocit aký ste veľký víťaz. Svet si môže myslieť , čo všetko človek na Slovensku dokáže zradiť za peniaze. Potom sa ani nemôžeme čudovať, že podlí spôsob života ľudí priťahuje viac ako poctivosť, morálka a spravodlivosť.

 

Ak ste ešte nezabudli čítať , tu máte reality show, ktorá vám osvieži pamäť, ale vyhráte H….

Na konci sa možno nad sebou zamyslíte .

 

 

Ľuboš Blaha(20.6.2020)

,,Vladimír Putin už zase vyškolil západných ideológov ako malých chlapcov.

PUTIN TO DAL NA PÁNA

V americkom časopise National Interest prezident Putin uverejnil článok o druhej svetovej vojne, v ktorom odmieta prepisovanie histórie a útoky na Rusko.

Odstraňovanie sôch osloboditeľov je nekonečná sedlačina a človek nemusí byť volič Jednotného Ruska, aby to videl.

KEĎ SA ČLOVEK MUSÍ HANBIŤ ZA EURÓPSKY PARLAMENT

Keď v Bruseli a Štrasburgu prijímajú francúzski či belgickí poslanci pokrytecké rezolúcie, ako je Rusko zodpovedné za druhú svetovú vojnu, možno by si mohli spomenúť, že Francúzi sa vydržali Nemcom brániť ani nie dva mesiace a Belgičania ani nie tri týždne. Hlavne, že dnes kopú do iných. Hrdinovia.

Ja len, že Rusi bojovali roky a Hitlera porazili. Ak toto našim drahocenným európskym poslancom musí pripomínať Putin, potom zjavne nastala vážna chyba nielen vo vzdelaní, ale aj vo výchove.

DOSŤ BOLO PREPISOVANIA DEJÍN!

Americký ideologický aparát sa môže aj rozglejiť, ale Putin má vo svojom článku vo všetkom pravdu:

  1. Áno, najväčšiu zásluhu na porážke nacizmu mal Sovietsky zväz. Len dodám, že nebyť Stalingradu a Kursku, tak by bola Európa ešte dnes nacistická a Slovania by boli vyvraždení a zotročení, rovnako ako Židia.
  2. Áno, nikto si od Nemecka nevytrpel toľko, čo ruský národ a ja len dodám, že vo vojne umrelo vyše 32 miliónov Slovanov.
  3. Vyvražďovanie Slovanov nebola náhoda – nemeckí nacisti nás považovali za podradnú rasu, čo je odporný rasistický predsudok, ktorý sa v západných kultúrach neobjavil s Hitlerom, ale prežíval v nich od stredoveku a objavuje sa dodnes.
  4. ZSSR nenesie vinu za vypuknutie vojny – naopak, snahu o vojenské spojenectvo proti Hitlerovi, o ktoré sa Sovieti snažili, odmietli Briti, Francúzi aj Poliaci.
  5. Boli to práve Sovieti, ktorí ako jediní pomáhali v rokoch 1936-39 španielskym republikánom proti fašistom – veľkí západní demokrati sa len prizerali fašistickým vojnám a podobne ako Churchill s Mussolinim, s fašistami otvorene sympatizovali.
  6. Západné demokracie nesú za vypuknutie vojny priamu zodpovednosť, pretože v Mníchove zradili Česko-Slovensko – ďakujeme ruskému prezidentovi, že to pripomenul.
  7. Okupácia časti poľského územia bola v čase vojny taktickou vojenskou nevyhnutnosťou, vďaka ktorej ZSSR mohol neskôr Nemecko poraziť. Ak neveríte ruským historikom, prečítajte si britského profesora Roberta Servica a jeho životopis Stalina.
  8. Taktická dohoda Molotov-Ribbentrop umožnila Sovietom pripraviť sa na vojnu a napokon ju vyhrať – bez tohto manéveru by Nemci izolovaný ZSSR okamžite obsadili a zotročili.
  9. Sovietsky zväz prišiel vo vojne o 27 miliónov obyvateľov, z toho bolo 14 miliónov Rusov. Ja len, že narátať do takého obrovského čísla by vám trvalo viac než rok. A to sa bavíme o povraždených ľuďoch.
  10. Pri všetkej úcte, to nie je celkom to isté, ako prísť o necelého pol milióna ako Američania. Pri takejto obete je vrcholne necitlivé, ak niekto kope do Ruska a tvári sa, že Rusi to nechajú tak.

RUSKÉMU NÁRODU PATRÍ ÚCTA A VĎAKA!

Ruský národ je hrdinský národ. Žiaden iný národ sa vo vojne proti fašistom neobetoval tak, ako Rusi a preto je našou morálnou povinnosťou im za to ďakovať a chrániť dejiny pred falšovaním a prepisovaním.

Prosím, vysvetľujte to svojim deťom – toto nie je o tom, či sa vám páči Putin alebo nie. Toto je o elementárnej slušnosti a úcte k pravde. Tí ľudia, čo za nás umierali, si to zaslúžia.

ĎAKUJEME!“

tu je video :

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Pondelok 15. júna 2020

Čo by mali riešiť Mičovský a Budaj ?

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

Vari nám odbornosť unikla z pamäte nášho slovenského národa  

Navrhujú kandidáti do Euro parlamentu vystúpenie z EU a prečo ?

24.05.2024

Už sa mi nechce znova opakovať, aké je zbytočné voliť si europoslancov, keď sa nezmenilo to najdôležitejšie na Slovensku a to je myslenie občanov a zodpovednosť za skutky! No všetci kandidáti sa snažia zaujať práve takýchto občanov, aby sa pokúsili o niečo, čo aj tak nedokážu! A. Prečo vystúpil jeden zo zakladateľov EU? Netreba pokračovať a trpieť, ale byť [...]

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

Taiwan, Laj Čching-te

Bránili by Taiwanci svoju krajinu pred Čínou? Expert vysvetlil aj to, či by to urobili USA

29.05.2024 06:00

Politológ Lev Nachman z National Chengchi University v Tchaj-peji hovorí aj o tom, či Čína už v určitom zmysle Taiwan stratila.

Bolívia, koronavírus, festival

Štát zlyhal pri riadení pandémie, tvrdia kontrolóri: vakcín bolo priveľa, rúška drahé. Čo na to WHO?

29.05.2024 06:00

Pandemické zmluva, ktorá by mala predchádzať chaosu znie ako dobrý nápad, z radov kritikov sa ozývajú hlasy, ktoré hovoria o farmakologickej lobby.

Rod Stewart

Nestarnúca legenda Rod Stewart spravil v Bratislave veľkú šou. Pozrite si zábery z jeho vystúpenia

29.05.2024 05:00

Zábery z koncertu zachytil mReportér Marián Hrnčiar.

Viktor Orbán

Orbán pred eurovoľbami pritvrdzuje: Nepošleme mladých Maďarov do vojen cudzích krajín. Gulyás školil Macrona

28.05.2024 18:25

Šéf úradu maďarskej vlády zase vyzval francúzskeho prezidenta, aby rešpektoval fakty v kampani do nadchádzajúcich eurovolieb.