O čom , by dnes písal Ján Kuciak?

Tak , ako všetci mučeníci, aj on zomrel, zdá sa zbytočne. Je to vinou falošných skorumpovaných mediálnych kolegov alebo nevedomého obyvateľstva?

Určite , by si nenechal vziať príležitosť, napísať o tom, ako sa z podvodníkov stávajú obľúbenci.

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Už sa stihol natočiť aj film, kde ukazujú národu, ako sa mu do počítača dostali kolegovia, aby zviditeľnili články, ktoré nestihol uverejniť. Ale môže to byť aj tak, že tam vložili články, ktoré chceli , kolegovia, aby o nich verejnosť vedela. Prečo po smrti Jána Kuciaka sa mu v počítači hrabali kolegovia a nie vyšetrovatelia vraždy?

Poznáte výrok jeho kolegu, ktorý tvrdil ,, A v čom bol lepší ako ja ?“ a stihol aj napísať kniku o Jánovi Kuciakovi?

Pamätáte sa na objasňovanie vraždy Jána Kuciaka a o tom ako sa na mieste činu pohybovali určité osoby, ktoré tam už nemali čo robiť? V televízií nám predstavili pohyb podozrivých osôb , ale podľa výpovedí podozrivých , sa tam pohybovalo viac osôb ako zachytil termokamery satelitu.

A čo, keby začal písať o tom, že ešte nevyšetrili jeho vraždu a dokonca ani Violu a už chcú ukázať ako vedia vyšetrovať zavraždeného z pred dvoch rokov v cudzine.

Naozaj bol Ján Kuciak jediný poctivý a odvážny novinár na Slovensku, ktorý sa nebál písať o zločinoch falošnej demokracie ?

Je naozaj Kuciakov vrah vo väzbe ?

video:

 

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 25. júla 2020

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Streda 22. júla 2020

video:

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Nedeľa 9. augusta 2020

video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Sobota 25. júla 2020

5. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov

 

Aby , , NÁROD“ ( občania , ľudia, voliči = Slováci) nevymreli !

29.05.2026

Minister Mgr.Erik Tomáš, ktorý riadi Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy Slovenska pre oblasť sociálnych vecí. Jeho sľub je,že : ,,V ministerskom kresle bude prioritne presadzovať opatrenia na pomoc seniorom, rodinám, pracujúcim, zdravotne znevýhodneným a ďalším zraniteľným skupinám.“ [...]

Výstavba mrakodrapu s viac ako 50 poschodiami na Slovensku!

28.05.2026

(kde aktuálne najvyššia budova meria 168 metrov) vyžaduje prekonanie prísneho procesu územného plánovania, rozsiahle geologické prieskumy a získanie integrovaného stavebného povolenia. // Najvyššou budovou v Dubaji a zároveň najvyššou stavbou sveta je Burdž Chalífa (Burj Khalifa) s celkovou výškou 828 metrov. Tento ikonický mrakodrap sa nachádza priamo v centre mesta a [...]

Prečo sme mali za socializmu pohonné hmoty v halieroch , ALE dnes sa nevieme dostať pod pos. . . né euro ?

28.05.2026

Nízke ceny pohonných hmôt (PHM) za socializmu boli výsledkom centrálneho plánovania a dotácií zo štátneho rozpočtu, nie reálnej trhovej hodnoty. Dnes cenu na slovenských čerpacích staniciach určuje voľný trh a je zaťažená vysokými daňami, ktoré štát vyberá pre udržanie infraštruktúry a verejných financií. 1. Ako to fungovalo za socializmu? Ceny určené [...]

fico

Fico mieri s prorastovými opatreniami na tripartitu. V krátkom čase chce stopnúť aj uznávanie homosexuálnych manželstiev

30.05.2026 20:27, aktualizované: 21:11

Premiér ostro odmieta opozičné snahy o odvolávanie Kaliňáka a Gašpara. Pre dron v Rumunsku varuje pred globálnym konfliktom.

nehoda košice auto

Vážna kolízia v Košiciach: Na križovatke do seba vrazili tri autá, na mieste hlásia viacero zranených

30.05.2026 19:30

Na mieste sú záchranné zložky a hliadka Policajného zboru.

požiar hasiči

Oheň pohltil tri rodinné domy aj s autami, škody presiahli 200-tisíc eur

30.05.2026 19:19

Hasiči bojovali s plameňmi vyše šesť hodín.

nehoda autobus maďarsko

Tragická cesta na súťaž: V Maďarsku havaroval autobus s mladými športovcami, vodič nehodu neprežil

30.05.2026 18:11

Viac ako dve desiatky osôb utrpeli pri nehode poranenia.