Biznis najbohatších ľudí na svete (vložky, tampóny, plienky) 1/3

Vraj pribudnú ďalšie kontajnery na zbez použitých menštruačných vložiek , menštruačných tampónov a jednorázových plienok či nohavičiek ? Kde je to utajené, skryté nebezpečenstvo ? Bude to obšírne, tak postupne !

Najskôr, čo – kdo je ,,Influencer“ ?

Influencer (v preklade „ovplyvňovateľ“ z angl. influence – vplyv) je verejne známa osoba na sociálnych sieťach, ktorá má vplyv na názory, správanie alebo nákupné rozhodnutia svojej komunity. Vďaka vybudovanému publiku a dôvere pôsobia ako vzory, experti či mienkotvorní lídri.

Kľúčové charakteristiky influencera:
Vplyv a dosah: Dokážu osloviť veľké množstvo ľudí (sledovateľov) a motivovať ich k akcii.
Sociálne siete: Pôsobia primárne na platformách ako Instagram, YouTube, TikTok alebo LinkedIn.
Dôveryhodnosť: Pre svojich fanúšikov predstavujú autentickú alternatívu k tradičnej reklame.
Nika: Často sa zameriavajú na konkrétnu tému – móda, fitnes, hry, vzdelávanie, cestovanie alebo technológie.

Prečo sú dôležití?
V marketingu sa využívajú na zvýšenie povedomia o značke, pretože dokážu autenticky prepojiť produkt s cieľovou skupinou, čo sa označuje ako influencer marketing.

Pokusy na ľuďoch sú zakázané, tak ako inak sa dostať k biomateriálu ? Dobrá myšlienka recyklovať tento druh odpadu použitých menštruačných vložiek , menštruačných tampónov a jednorázových plienok či nohavičiek .


Dá sa zistiť, ako na ľudí v danej lokalite pôsobia chemické svinstvá, ktoré nachádzame v potravinách,až keď sa niečo stane a dostane sa to na známosť! A kto je zodpovedný za to, že sa dovolilo dovážať na Slovensko také svinstvo ?

 

,,Život je pes a my sme jeho štence !“

https://www.ta3.com/clanok/1044937/popularna-dojcenska-vyziva-moze-byt-otravena-varuje-policia-podozrive-pohariky-sa-objavili-aj-na-slovensku

 

TO sú RIEŠENIA !

 

 

Všetko sa dá ak sa chce !

 

 

 

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

 

 

Riešenia a súhrn

 

Riešenia a súhrn 2

 

 

Riešenia a súhrn 3

 

Čo všetko, by sa dalo na Slovensku vyrábať, z technického konope ?

Aké charakteristické vlastnosti, by mal mať politik ?

Vedeli čo robia, ALE. . . . .

Ako zapchať ústa koalícií ?

Koho zabije alebo dá zabiť Matovič tentokrát, aby mal svojho novinára ?

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ako to celé vzniklo a prečo?

 

Na ktorej strane je špinavá robota politikov , ALE. . . . !

 

 

 

Ľupták súhlasí s reprivatizáciou !

 

Starling a stalking , ALE pozor , aby to podľa EU ( čl. 7. dst. 2. Ústavy Sk) nebolo inak !

 

Ak ovládate média, ovládate , , PRAVDU“ !

Mala dodávka pašovaných peňazí ísť do vačku Ursuly von der Leyenovej ?

 

Recyklácia systému , ALE . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . !

Útulok pre psov, mačky, zvieratá , ( dochodcov, hlupákov, múdrych ), ako z toho môže majiteľ alebo správca vyžiť ?

 

 

Aký zákon , by sa hodil na trestný čin obohatenia sa podvodom, keď z 1, -Sk príjmem 250. 000. 000, – Sk DPH nazad ?

 

Ideológia európskej komisie vyhráva nad , , zdravým rozumom “ !

 

Keď noty píše Amerika !

. . . . . . . . . . . . s kotúčom z činky vo väzbe išiel po chodbe za uväzneným , ALE. . . . !

 

Nutnosť obrany štátu, ale aj ako čas spojený so šikanou !

Cesta k technologickému rastu a väčšej stabilite slovenských firiem.

Všetko sa doteraz dalo zneužiť proti ľuďom a už sa to deje aj s , , AI“ !

Čo dnes najviac ľudí – občanov- voličov – národ = štát , dnes najviac trápi ?

Ryba smrdí od hlavy !

Občania Slovenska očakávajú lepšie platové podmienky a čo najlepšie priblíženie sa EÚ !

 

Prv, než sa na Slovensku generácia , , zdravého rozumu “ zamyslí , ALE. . . . . !

 

 

Do každého okresu jednu malú štátnu regionálnu nemocnicu vo finančných nákladoch !

, , Tak mi , , Pán Boh“ pomáhaj ! „

Každý si nesie svoj kríž !

, , Všetko sa dá ak sa chce! „

Love Hurts , ALE. . . . !

Už Ste zažili útok Hackera ?

 

 

Nepíš PRAVDU + NEROZPRÁVAJ PRAVDU a si náš ( koho je náš ? ) !

28.08.2026

Niekomu znova vadi, že som sa po 180.dňovej blokácií objavil na Fb a tak tam už nebudem, ALE môžete ma nájsť na volajte112blogpravda!Tu mám tiež pár nepriateľov,ALE prečo asi ? Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ? Premenuje stranu a pokračuje ďalej, ALE za hlasy [...]

Keď vojská Varšavskej zmluvy v auguste 1968 okupovali Československo, americká armáda dostala rozkaz stiahnuť sa 50 kilometrov od československých hraníc, aby nevyprovokovala konflikt so Sovietskym zväzom.

27.08.2026

V roku 1968 zažívalo Nemecko, rozdelené na Západ a Východ, obdobie obrovských spoločenských zmien, študentských búrok a zapojenia do invázie v Československu. Západné Nemecko (SRN).Študentské protesty: Krajinu zachvátilo masové hnutie mladých ľudí (tzv. 68-ers), ktorí odmietali tradičné spoločenské normy a kritizovali minulosť svojich rodičov a nacistické krytie [...]

Prečo ľudia stále potrebujú vyššie platy a majú stále málo na živobytie ?

26.08.2026

Kolonializmus , imperializmus, kapitalizmus a ich rozdiely k občanom a ľudským právam ! Kolonializmus, imperializmus a kapitalizmus sú odlišné systémy, ktoré rôzne ovplyvňujú ľudské práva a postavenie človeka – od otvorenia útlaku a otroctva v kolóniách až po formálnu rovnosť občanov v kapitalistickej spoločnosti. Tieto pojmy sa navzájom prelínajú, ale každý z nich [...]