! ! Tak čo ? ! !

Myslíte si občania, že keď môžu mať ,,veľmi pracovití politici, prezidenti, aj generálni prokurátor“ doživotné renty, že pre občanov to nie je možné ? Veď všetci môžeme konečne mať príjem ako na ,, vyspelom demokratickom západe“ a aj veľmi dobrú rentu = dôchodok ( dokonca aj z podielom zo zisku štátu ,ktorá by sa k platu či k rente = k dôchodku, vyplácala mesačne !!)

 

Ak odvolajú či pošlú do dôchodku Generálneho prokurátora Žilinku a chcú odvolávať Roba Kaliňáka, nesmrdí to ?

 

 

 

A , čo keby sme chceli a nie len túžili po slovenskej banke, ktorá bude patriť len Slovensku ?  Zrealizovať k plnej 100%-nej spokojnosti obyvateľstva.( To , čo vlády doteraz nedokázali zo svojich sľubov splniť !)
8. Zabezpečiť vyriešiť odstránenie článku 7.odst.2 z Ústavy Slovenska – vieme zrealizovať s víziou IOUP!

 

 

 

ttps://www.minv.sk/swift_data/source/rozvoj_obcianskej_spolocnosti/otvorene_vladnutie/opengovweek2017/Legislativny-chodnik_prezentacia_final.pdf
Aby sa mohol naplniť volebný program akejkoľvek politickej strany, treba obnoviť zákon 33/1948 Zb. zo dňa 31. decembra 1948

https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/1948/33/19480402.html, 33/1948 Zb.

 

 

Učitelia, ale aj celý školský personál, lekári a celý zdravotný personál, vodiči , mechanici a všetci ostatní https://www.povolania.sk/povolania/vsetky/, budete si stále medzi sebou závidieť platové podmienky, pracovné podmienky, sem tam štrajkovať a nič z toho, len hnev, stres ? Chcete rýchlo, rozumne, zdokonaliť životnú úroveň hlavne pre seba ? Neutekajte k oknu pozerať,kto sa už beží pridať, ale sa rozhodnite a začnite konať ! Tu je ponuka, argumenty aj riešenie !

 

video:

https://www.youtube.com/live/KKYS_hYGqLo?si=fPttJCa0oiYjaeTm

 

 

 

 

 

Len nevytŕčať z radu alebo je možné pokaziť súdny prípad pravdou . . . . . . .

 

Nestačíte (ma) ani kritizovať, ani chváliť !

 

, , Trpezlivosť ruže prináša“ !

, , Nesúhlasím ! „

Odkiaľ sa šíri ten , , bordel“ ?

—————————————————————————————————————–

Najskôr treba dať o sebe vedieť!
https://hnonline.sk/slovensko/593319-kandidatka-strany-priama-demokracia
ioupriesenia66@gmail.com,
Potom sa registrovať!

 

Potom :

Vyhráme voľby do parlamentu aspoň s 53-mi % -mi ?

 

A nakoniec dve veci naraz !
1.

Vyhláška !

 

2.
Maximálne 4 roky embargo na vycestovanie z republiky , a takto nám minimálne na polovicu prispejú zahraniční turisti !

Inak bude platiť toto:
1./ Čo je to vzdelanostný príjem?
Vzdelanostný príjem je:
Príjem podľa vzdelania je príjem pre zabezpečenie dôstojného života každému občanovi, aj keď je na úrovni asociála, alebo nižšie vnímajúceho človeka. Ide vlastne o odstránenie chudoby a finančného nedostatku každého jedinca.
2./ Aké sú tarify vzdelanostnej úrovne človeka?
Človek, ktorý nedokončil základné vzdelanie, má 45 základ na hodinu,
– Ten, čo dokončil základné vzdelanie – má 46 na hodinu
– Ten, čo má strednú školu bez maturity – má 47 na hodinu
– Ten, čo má maturitu, má 48 na hodinu
– Ten, čo má vysokú školu – má 49 na hodinu
– Ten, čo má doktorát a všelijaké nadstavby vzdelanostné, má 50 na hodinu
——————————————————————————————————————————————
3./ Ako by to v novej spoločnosti vyzeralo na pracovisku počas bežného pracovného mesiaca ?
Bežný pracovný mesiac má 120 pracovných hodín. Maximálny dovolený počet nadčasov je 40 hodín na mesiac. Každý nadčas aj v noci je 50 % príplatok. Dovolenku si musí samostatne nadrobiť, ak chce mesiac dovolenky zamestnanec, musí 3 mesiace potiahnuť po 40 hodín nadčasu. Pri čerpaní dovolenky mu je týchto 120 hodín nadrobených vyplatených aj s nadčasovým príplatkom.
4./ Čo ak spláca nejakú pôžičku, alebo úver?
V novej spoločnosti, sme hovorili, a naďalej tvrdíme, nebudú žiadne úroky a zamestnanec môže splácať pôžičku z nadčasových príplatkov, alebo z nadčasových hodín, záleží o akú sumu pôžičky ide.
5./ Viete uviesť príklad, napr. zamestnanca s maturitou, ktorý napriek tomu, že pracuje v oblasti s človekom, ktorý napr. má neukončenú základnú školu?
Tesne pred dôchodkom si človek s maturitou netrúfol už pokračovať v svojej profesii a bude robiť napr. kopáča kanálov, alebo upratovačku. Rozdiel je v tom, že on bude dostávať príjem podľa vzdelanostnej úrovne. Človek bez základnej školy má 45 na hodinu a človek s maturitou má 48 na hodinu.
6./ Ako je to s odchodom do dôchodku ?
Únia štátnej starostlivosti má vo svojom programe naplánovaný odchod do dôchodku presne v deň 55. narodenín. Keďže máme v programe zrušenie daní, výška dôchodku, je na úrovni jeho priemerného príjmu za posledné 3 mesiace, podľa vzdelanostnej úrovne.
7./ A čo, keď bude chcieť dôchodca pracovať ďalej?
Najprv si položme otázku, prečo chce dôchodca v dnešnej dobe pracovať ďalej?
Podľa Únie štátnej starostlivosti nebudú dane, iba jedna z prevodu a odchodom na dôchodok ostáva dôchodcovi taký istý dôchodok , ako mal príjem, keď pracoval. Je znížený len o nadčasy, čiže má dôchodok vo výške platu za 120 hodín podľa dosiahnutej vzdelanostnej úrovne a zároveň mu pribúdajú benefity od štátu. Ak by chcel dôchodca pracovať ďalej, má výhodu akurát v tom, že nemusí čas tráviť doma.
8./ Aké benefity máte na mysli pre dôchodcov?
– Ako prvý benefit je, ak žije sám, alebo s partnerkou, a obaja sú dôchodcovia, majú zadarmo inkaso,
– Ako dôchodca má zadarmo Mestskú hromadnú dopravu, zdravotnú starostlivosť, ktorá je pre každého občana zadarmo, má bonus o zdravotnú starostlivosť v prípade núdze /1-4 opatrovatelia, záleží, či chce opatrovateľskú činnosť na určitý čas, alebo na celý deň – podľa zdravotného stavu/
– Podľa zdravotného stavu má nárok na kúpeľnú starostlivosť zdarma jedenkrát ročne.
– V prípade právnej pomoci, má nárok na právne úkony zadarmo /ale iba pre seba/.
– Každý dôchodca, ktorý nemá rodinu, alebo má potrebu nevenovať sa rodine, bude mať od štátu zabezpečený program voľného času.
9./Únia štátnej starostlivosti má pre každého občana, ktorý dovŕši 18 rokov a pracuje, vypracovaný program o základnom nepodmienenom príjme. Aký to má vplyv na dôchodcu?
Áno, máte pravdu, ale musím to trošku rozviesť.
A/ 50 % výšky základného nepodmieneného príjmu bude vyplácaný aj osobám, ktorí majú občiansky preukaz, čiže od 15 rokov veku, podmienka je, aby chodili do školy, alebo študovali.
B/ Každý zamestnanec, čiže osoba, ktorá chodí do zamestnania, má základný nepodmienený príjem vo výške 100 %, čo pre začiatok je takto stanovené, teda, keď sa prvýkrát začne občanom vyplácať vo výške 600 na osobu.
C/Dôchodca má tak isto naň nárok. Čo musím ale poznamenať, je, že každý rok sa môže výška základného nepodmieneného príjmu meniť, a to záleží od toho, koľko ľudí bude študovať, vzdelávať sa a pracovať, ako rýchlo dokážeme zaviesť do výroby a do praxe nové technológie., ktoré ľuďom ušetria prácu a pri obmene zamestnanosti pri skoršom odchode do dôchodku a obmene odbornej vzdelanosti, sa môže tento nepodmienený príjem zvyšovať na maximálnu hranicu cca 3000 na osobu, alebo zo 120 hodín mesačne, znížiť pracovný čas, maximálne na 60 hodín za mesiac. O tomto však budú mať ľudia možnosť rozhodovať v referende. To si môžu občania už teraz vypočítať na papieri, čo by sa im viac oplatilo.
10./ Únia štátnej starostlivosti vo svojom programe rozpráva o odškodnení občanov. O aké odškodnenie ide a v akej výške? Pre koho bude?
Ak občania si uvedomia, že len 25 % obyvateľstva sa venuje politike, a teda 75 % občanov je podľa posledných prezidentských volieb protisystémových, tak si možno spomenú na hodiny občianskej náuky z predchádzajúceho režimu, kde definícia politiky bola definovaná ako hračka v rukách bohatých, ktorí so silou peňazí pretvárali spoločnosť k vlastnému prospechu a k dosiahnutiu viac peňazí, posilnenou silou získanej moci. Tu si môžu uvedomiť dnešnú dobu, kedy pokojní stárnúcí politici ,ktorí nám tu budovali demokraciu, sa opäť vracajú do politiky, aby si zabezpečili pomocou dosiahnutej finančnej sily a moci istotu, že práve to, čo som vám práve doteraz povedala, sa 75 % protisystémových občanov nedozvedelo, lebo inak by všetci doterajší politici skončili vo väzbe.

, , = Árenďák =“

Aby sa mohol naplniť volebný program akejkoľvek politickej strany, treba obnoviť zákon 33/1948 Zb. zo dňa 31. decembra 1948

https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/1948/33/19480402.html, 33/1948 Zb.

 

Zrealizovať k plnej 100%-nej spokojnosti obyvateľstva.( To , čo vlády doteraz nedokázali zo svojich sľubov splniť !)
1. Dvojnásobné platy, platy na úrovni Euro občanov – vieme zrealizovať s víziou IOUP!
2. Minimálne 25.000 bytov ročne – vieme zrealizovať s víziou IOUP!
3. Motivovať mladých, vyštudovaných občanov, ktorí opustili Slovensko k návratu domov na Slovensko – vieme zrealizovať s víziou IOUP!
4. Ekonomicky a účinne zúžitkovať prísun migrantov alebo ich návrat – vieme zrealizovať s víziou IOUP!
5. Vytvoriť výhodné pracovné a hlavne platové podmienky pre všetkých občanov Slovenska , nielen pre učiteľov, lekárov, policajtov, politikov – vieme zrealizovať s víziou IOUP!
6. Obnova nefunkčných Jednotných roľníckych družstiev, obnova nefunkčných privatizovaných závodov, ale aj získanie minimálne 50% takýchto podnikov, ktoré od doby privatizácie sú stále v čele a riadia takýto závod! Získanie privatizovaných závodov, ktoré po privatizácií zmenili majiteľov do 100%-ného vlastníctva – vieme zrealizovať s víziou IOUP!
7. Odpustenie všetkých pôžičiek, leasingov, spotrebných úverov, hypoték, a to bez úžerníckeho navýšenia a exekučného vymáhania – vieme zrealizovať s víziou IOUP!
8. Zabezpečiť vyriešiť odstránenie článku 7.odst.2 z Ústavy Slovenska – vieme zrealizovať s víziou IOUP!
9. – ( Všetko za posledných 35 rokov zanedbanej demokracie na slovenský spôsob) Odstrániť korupciu – vieme zrealizovať s víziou IOUP!
10. Prešetriť, potrestať zlodejov z nekalej privatizácie, ale aj podvodníkov pandémie, vieme zrealizovať s víziou IOUP!
11. Odškodniť finančne, za 31 rokov demokracie samostatného Slovenska, občanov Slovenska, a to vo výške 300.000 , vieme zrealizovať s víziou IOUP!

https://www.teraz.sk/slovensko/slovenska-republika-ma-32-rokov-vznik/846350-clanok.html

 

 

Kto porozumie mojej kauze exposlankyne parlamentu ?

 

Prečo sa nerieši príčina alebo krok do našej histórie o. . . . . .

 

 

Čo píše JUDr. Mária Ritomská alebo je pravda, že má na sebe mediálne embargo ?

Plán do roku 2030 a , , Veľká súrna zmena “ !

 

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

 

 

Jediná opozícia, ktorú Slovensko potrebuje, sú občania = voliči !

 

Organizačná štruktúra , , Nového štátu“ podľa národného programu

 

 

 

Majú , , roboty“ problémy s dôchodkovou reformou ?

 

 

Hrozí zánik advokátskej komore?

 

Nie si Slovák a nemáš trvalý pobyt na Slovensku, TAK PLAŤ !

 

 

Výprask alebo reforma justície ?

 

 

Kto je otec Samuela S. ?

 

Slepé oči slovenskej , , Justítie“

 

 

, , 100 rokov za opicami! „

 

 

Ako správne a s radosťou si užívať Ústavu Slovenska ?

 

 

Zabezpečovanie pracovných príležitostí a bytových jednotiek, a to len pri jedinej dani!

 

 

 

Budúce programové vyhlásenie vlády – – Niečo za niečo ! 1. časť

 

 

Budúce programové vyhlásenie vlády – – Niečo za niečo ! 2. časť

 

 

Budúce programové vyhlásenie vlády – – Niečo za niečo ! 3. časť

 

 

Odhaľuje podvody, rozumie sa funkcii, tak ho nechcú !

 

 

 

Ako sa kradli, kradnú a kedy sa prestanú kradnúť eurofondy skôr, ako ich použijeme ?

 

Všetci sa stretnete v jednom areáli !

 

 

Budúce programové vyhlásenie vlády — Niečo za niečo ! 5. časť

 

 

, , Nech sa prihlási ten, kto to dokázal prečítať ! „

 

RETRO spomienky na detstvo

 

„Jurisdikčný“ primát komunistov a prekrúcanie minulosti

 

Hodinový bordel na Riečnej ulici !

 

 

Neotvárajte a nečítajte, nechcem Vás nahnevať! ( snažím sa len všetkým pomôcť a tých , , správnych“ potrestať ) Ďakujem !

 

 

Ako zachrániť Juraja Cintulu ?

 

 

Stále kolom dokola – exposlankyni parlamentu nezaplatia výpovednú dobu, ale Černáka prepustia?

 

 

Koľko doživotných trestov dostane Ursula von der Leyenová ?

Dáva súhlas vysoká štátna funkcia na zločiny, keď sa tam všetci správajú rovnako?

 

 

Závideli sme , , Západu “ – doplatili sme na to ! ( preplatili sme to )

 

Slovenský štát má všetko aj na všetko, ale nesprávnych ľudí, ktorí o tom rozhodujú !

 

 

Kam sa skryjú oligarchovia ?

 

Okamžité obnovenie trestu smrti , pokiaľ do detailu nebude vysvetlené občanom Slovenska: Čo je to život podľa Listiny základných práv a slobôd?

 

 

Prečo majú ľudia na Slovensku zomierať od , , strachu“ ? ( keď môžu konečne dôstojne žiť ! )

 

Koľko kňazov bude na kandidátke strany , , Kresťansko demokratické hnutie“ ?

 

Až vyhrá voľby do parlamentu KDH s programom IOUP, tak. . . .

 

V parlamente je 150 osôb , ale kto z nich rozumie a vie vysvetliť transakčnú daň ?

 

Niekto je vinný , že vie niečo naviac. . . . . .

 

Škandál ako sviňa. Fico v chorvátsku nič nevlastní!

 

Nikdy nebolo na Slovensku zdravotníctvo zadarmo, ale . . . .

 

Aby zlo prežilo, pravdu treba umlčať !

Podkarpatská Rus – Karpatská Ukrajina bude znova patriť Slovensku !

01.04.2025

……….podľa Košického vládneho programu z 5. apríla 1945 riešil vzťah Česko-Slovenska k Podkarpatskej Rusi v článku VII nasledovne: „ Vláda sa postará o to, aby bola čo najskôr vyriešená otázka Zakarpatskej Ukrajiny, ktorú predložilo samotné obyvateľstvo tejto krajiny. Vláda si želá, aby táto otázka bola riešená podľa demokraticky prejavenej vôle [...]

Vojenská akadémia a domobrana !

31.03.2025

Na Slovensku je dnes veľa cudzincov na štúdiu, na dovolenke, ale aj migrantov a nie všetci majú mierumilovné myšlienky, a preto treba myslieť aj na ochranu a obranu takých, ktorí to sami nedokážu ! video: https://www.youtube.com/live/0REFDjJ6NL8?si=uINb285QLyv409Zc Domobrana ? …alebo,, Tupé ovce naženieme do prvej línie“ Asi pred desiatimi rokmi sa cez Slovensko [...]

Veď oni sa radi pomknú !

31.03.2025

Ľudia na Slovensku čakajú na spravodlivosť! Vyšetriť,odsúdiť a potrestať vinníkov za privatizáciu a následné zlodejiny a rozkrádanie štátu, za pandemické podvody a úžasne rastúcu korupciu ! Trest musí byť cítiť a nie byť odpočínkovým pobytom vo väzabnom zariadení ! Základné práva odsúdeného dnes: Odsúdenému sa poskytne ubytovanie v cele alebo izbe. Ubytovacia [...]

pellegrini, duda

Pellegrini sa stretol s Dudom: Slovenskí vojaci na Ukrajine? To nie je záruka mieru, cestou nie je ani sila

01.04.2025 13:08

Prezidenti by mali v utorok absolvovať aj výlet na Lomnický štít.

vojna na Ukrajine, Buča

Slovenský europoslanec v ukrajinskej Buči: Moskva sa musí zodpovedať za vojnové zločiny

01.04.2025 13:00

Mier bez spravodlivosti nie je skutočným mierom. Obete ruského vraždenia v Buči sú toho mementom, vyhlásil slovenský europoslanec.

Lebo medved

KDH pre medvede kritizuje Tarabu a Fica žiada vyvodiť zodpovednosť za nezvládnutie opatrení proti SLAK

01.04.2025 12:53

KDH je presvedčené, že plošný odstrel medveďov situáciu nevyrieši a je neprimeraný.