Založ si blog

Na súdoch, ktoré nevidia bezprávny stav na Slovensku sa každý občan môže brániť

Aj takto sme poradili aktivistovi, ktorý mal mať súdne pojednávanie v čase, keď vznikla pandémia.

https://rikaerika.blog.pravda.sk/2021/08/28/preco-sa-boji-smer-a-sucasna-vlada-7-medzinarodnej-konferencie-institutu-ochrany-ustavnych-prav/

Svoju výpoveď, by som rád predložil v písomnej forme a chcem, aby bola celá v zápisnici zaprotokolovaná.

Vážený súd! Chcem vyjadriť poľutovanie nad svojim činom, ale aj nad tým aká je dnes justicia slepá alebo bojazlivá.

https://anzelma1234.blog.pravda.sk/2021/02/02/este-stastie-ze-vsetko-co-matovicova-vlada-prijima-je-neplatne/

 

Nie, aby poukázali na neplatnosť zvolenej prezidentky, ústavného súdu, neplatný parlament a vládu, kde všetci porušujú zákon a tak sú všetkých rozhodnutia neplatné, ale obvinujú mňa občana, ktorý na všetko vďaka článku 25 a 32, Ústavy Slovenskej republiky poukazujem a právom si uplatňujem.

Preto okamžite žiadam o oslobodenie a trvám na tom, aby vážený súd svoje právne vzdelanie a prax spoločne s advokátmi a právnikmi obrátili proti bezpráviu a proti trestnej činnosti predstaviteľov štátnej moci! Presne tak ako to robí Inštitút ochrany ústavných práv.

argumenty:

Prezidentka sa stala v neplatných voľbách hlavou štátu , preto že nebol Ústavný súd uznašania schopný a tak nemal ani polovicu členov, teda voľby nemohli ani byť a ani len začať.

Takto neplatná prezidentka doplnila po neplatných voľbách Ústavný súd a ten neplatným rozhodnutím potvrdil neplatné voľby neplatnej prezidentky za platné.

Potom neplatná prezidentka po neplatných parlamentných voľbách požiadala neplatných účastníkov v neplatných parlamentných voľbách v roku 2020 víťaznú neplatnú politickú stranu o zostavenie vlády .

Prečo sú politické strany, ktoré sa zúčastnili neplatných parlamentných voliev v roku 2020 neplatné? Pretože všetky politické strany, ktoré nesplňajú zákon o politických stranách a hnutiach, sa nemôžu nazývať politickou platnou stranou a nemôžu sa zúčastňovať v žiadnych voľbách. Ani v komunálnych a ani v parlamentných voľbách, o čom píše zrozumiteľne aj zákon o politických stranách a hnutiach na účasť v parlamentných voľbách. zákon 85 z roku 2005 §6 odst.6.

https://stanojurcisin.blog.pravda.sk/2021/09/20/verejny-list-a-vyzva-zatial-preukazatelnym-zlocincom-a-vrahom-na-napravu-tohto-zaveru-i-nich/

 

Je preto logické, že ak podľa zákona neexistuje politická strana, tak sa takáto strana nemôže na akýchkoľvek voľbách zúčastniť a ak sa tak stalo, je to dôvod na anulovanie volieb, na poukazovanie článkom Ústavy Sr 2, 25 a 32, hlasno a nebojácne na korupciu, podvody a bezprávie proti občanom vlastného štátu, a to Slovenskej republiky!

 

https://rikaerika.blog.pravda.sk/2021/10/09/chcete-sa-zbavit-exekucie-a-vlastnych-dlhov-tak-aby-ste-nemuseli-vyhlasit-osobny-bankrot/

https://volajte112.blog.pravda.sk/2021/10/02/kupele-pre-slovenskych-dochodcov-zadarmo/

https://volajte112.blog.pravda.sk/2021/09/24/odvaha-byt-vynimocny/

https://anzelma1234.blog.pravda.sk/2021/10/02/pan-doktor-krcmery-obet-matovicovej-ockomanie/

Pomôžte:

 

Navrhujú kandidáti do Euro parlamentu vystúpenie z EU a prečo ?

24.05.2024

Už sa mi nechce znova opakovať, aké je zbytočné voliť si europoslancov, keď sa nezmenilo to najdôležitejšie na Slovensku a to je myslenie občanov a zodpovednosť za skutky! No všetci kandidáti sa snažia zaujať práve takýchto občanov, aby sa pokúsili o niečo, čo aj tak nedokážu! A. Prečo vystúpil jeden zo zakladateľov EU? Netreba pokračovať a trpieť, ale byť [...]

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

New York

V ktorých mestách žije najviac milionárov? Pozrite si rebríček svetových metropol

29.05.2024 08:00

Odhaduje sa, že na svete žije asi 59 miliónov milionárov a vyše 2 600 miliardárov. V ktorých mestách ich je najviac? Sú v rebríčku aj metropoly v Európe alebo v Afrike?

fico, handlová, atentát

Prieskum SANEP: Čo najviac prispelo k atentátu na premiéra Fica? Slováci v tom majú jasno

29.05.2024 07:00

Prieskum spoločnosti SANEP skúmal nálady spoločnosti po atentáte na premiéra Roberta Fica.

Belgium Ukraine

ONLINE: Biely dom nevyslyšal Zelenského, nedovolí používať zbrane od USA na ruskom území

29.05.2024 06:25, aktualizované: 08:08

Spojené štáty americké stále nedovoľujú použitie zbraní, ktoré dodali Ukrajine, na ruskom území.

Taiwan, Laj Čching-te

Bránili by Taiwanci svoju krajinu pred Čínou? Expert vysvetlil aj to, či by to urobili USA

29.05.2024 06:00

Politológ Lev Nachman z National Chengchi University v Tchaj-peji hovorí aj o tom, či Čína už v určitom zmysle Taiwan stratila.