Tak ako sa bojí západ a východ o stratu moci nad ľudmi, tak sa bojí aj cirkev o svoj zánik. Nie len peklo má strach – čiže tvorcovia politiky – teda médiaa ich klamstvá, ktoré podstrkujú občanom na celom svete , len aby udržali zlo.
V 21.storočí, kde už myslenie ľudí je na takej úrovni, že by si vojny a použitie zbraní neželali, ale konečne chceli všetci žiť dôstojným životom, zasahujú do ich voľby a prianí nekalé mediálne živly, ktoré aj samotnú cirkev dokázali presvedčiť o tom, že zabudla na vlastné motto: ,, VIERA UZDRAVUJE“.
Bude to asi tým, že počas tak dlhej doby od ukrižovania Krista, nedokázala pochopiť a zaviesť do praxe myšlienky evanjélia.
Ak , by bol ivermektín voľne dostupný v predaji, šudia sú tak chamtiví, že by vykúpili všetok z lekárni alebo z obchodov, len aby s ním mohli kšeftovať.( tak ako sa v povojnovom Československu obchodovalo – kšeftovalo s inzulínom, ale tak ako sa na Slovensku kšeftuje so všetkým)
Takže sa nemusia báť zlé sily Sveta báť, že na Slovensku bude bezhriešna čistota. Tu sa asi zlom živia všetci!
,,Fico ! Mal by si veci zdokonalovať a nie rušiť , a potom si opoziční fanatici dlhé roky môžu, už len slzy sušiť !“ Počujete znova zvony biť ? Choďte prispieť ,,do zvončeka“, ALE pamätajte si, ak by bola jediná daň, a to z prevodu , tak aj z tejto sumy, by išlo pre všetkých 3% do štátnej pokladnice ! video: [...]
Slovenská verejnosť sa len včera dozvedela o rozsiahlej policajnej operácii, ktorá odhalila bezohľadný miliónový podvod na ministerstve zdravotníctva, zatiaľ čo vtedajší vysokí vládni politici začali okamžite s alibistickým prehadzovaním vlastnej politickej zodpovednosti. ŠKANDÁL S PENIAZMI NA MOM JE LEN ŠPIČKA ĽADOVCA Policajná akcia FAKTÚRA, pri ktorej sa vyšetruje [...]
Kto bude súdiť a ako Matoviča ? Máme spravodlivých , ALE hlavne poctivých sudcov na Slovensku ? Uvidia občania Slovenska ako niektorého politika zatknú v priamom prenose , aj keby to malo byť, počas vysielania v médiach ? video: ( Burza = opcie = zisk pre jednotlivcov , čo pri správnom riadení republiky ide pre všetkých ! ) !! video: [...]
Celá debata | RSS tejto debaty