Založ si blog

Prečo treba ľudí dostať na úroveň chudoby?

Korporácie nemôžu donekonečna vyrábať tovary, ale môžu ľudí donútiť k skromnosti. Humanitárne kontajnery, slúžia ako reklama na pomoc so súcitom voči spoločensky alebo sociálne slabším občanom.

Čierna práca , ktorá je ťažko vystopovatelná, je na báze zotročovania ľudí – pracovnej sily, ktorá podáva výkony za minimum odmeny. Napríklad za dolár na deň alebo za stravu ( suchý chlieb a voda), aby sa veľkopredajne mohli pýšiť po sezóne obchodnými, predajnými zľavami od 70% a podobne.

Európska únia sa snaží prostredníctvom europoslancov ovplyvňovať politickú atmosféru v domácom štáte, ale popritom skutočnú špinavú politiku ( ktorú ľudia – občania v žiadnom štáte nepotrebujú) , tvoria média a ich propagandistické myšlienky zo stola sionistických manipulátorov kapitálovej moci!

Úroveň chudoby nespočíva v materializme, ale získanými vedomosťami, ale tie, aj napriek veľkému počtu vysokých škôl alebo univerzít, sú na veľmi nízkej úrovni vzdelanosti, kde je na príčine, čiže na vine , korupcia a nezodpovedná neodbornosť.

Potom sa občan nemôže čudovať tomu, že je manipulovaný a zavádzaný médiami o rôznych životných etapách ( pandémia, covid, korona, a pod.), ktoré sa mu nezdajú v ničom podozrivé, ale ľahko prijateľné a pochopiteľné podľa predložených d§kazov od finančného kapitálu vyššej moci, ktorú občan počas manipulácie nemá čas ani zistiť, ale ani podozrenie pochybovať, veď je to v telke. Veľmi , by ma zaujímalo, kto z občanov sa nehanbí priznať, že volil Matoviča.

Ešte šťastie, že sú aj riešenia na všetko, čo tu takýto …………….( neviem prísť na to, ako ich pomenovať) povyvádzajú, aby sa Slovensko, ale aj iné štáty, dostali na cestu dôstojného života!

Akcia na doručiteľa

96 mesiacov odstupné každému poslancovi . . .

Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic a jeho spravodlivosť?

Zázračná krajina pod vedením Eduarda Hegera?

 

 

Slovania alebo pohania alebo, čo chcú občania

 

Chceme len to, čo si ľudia v minulosti s kľúčmi vyštrngali , ale nie to, čo tu je teraz?

20.06.2021

Všetkým, ktorí nadávajú na socializmus alebo obhajujú tento stav na Slovensku, by im okamžite mali odobrať dôchodky, výsluhové dôchodky, invalidné dôchodky, sociálne dávky, materské príspevky, prežitky socializmu vás robia v tejto dobe nerozhodnými. Čo si predstavujete pod slovami: ,, Bojovať za národ“? , , Čierny týždeň“ alebo už viete, prečo to má byť [...]

Dobrovoľne na smrť na príkaz vládnych , , vlnotvorcov“

18.06.2021

Rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie, ale ak sa rodič neinformuje a nezaujíma o skutočné odborné štúdia odborníkov a doma sa o tom s dieťaťom nerozpráva, ohrozuje život vlastného dieťaťa. Deti, ktoré sa na internete dnes dozvedia viac ako ich rodičia, potrebujú byť vypočuté , a to hlavne v období puberty. Ako ste sa vy ako rodič v tomto veku správali? Samovraždy [...]

Čo nám dala EÚ?

16.06.2021

Už ste sa skúšali zamyslieť, čo nám dala EÚ? Okrem toho, čo nám vzala, máme konečne vytúženú a nádhernú demokraciu, ktorá robí občanov Slovenska zo dňa na deň spokojnejších a šťastnejších. Najvzácnejšie dary EÚ: Stres ( strach, napätie, vzrušenie) reklama ( asociácie, houxy) progresivitu (porno, pedofília, incest, LGBT, potraty) témy ( program, dohoda, [...]

Lengvarský

Kontroly na hraniciach by sa mali spustiť budúci týždeň, tvrdí Lengvarský

22.06.2021 23:17

Ako povedal minister zdravotníctva, hranice majú byť kontrolované tak, že sa bez splnenia určených podmienok nebude vedieť na Slovensko dostať nikto.

Mikuláš Černák

Kauza vraždy Szymaneka: Rozsudok u Kána zrušili, Černák je vinný

22.06.2021 21:20

Ide o prípad vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka z roku 1997.

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 440
Celková čítanosť: 4330804x
Priemerná čítanosť článkov: 9843x

Autor blogu

Kategórie