Založ si blog

Prečo smeráci Fico, Pellegríni, Kaliňák nezaútočia s pravdivou informáciou do . . . .

….. všetkých opozičných poslancov, do vlády, do parlamentu a do prezidentky , ale aj do Ústavného súdu a nezavolajú z okien (pred vlastnou popravou), pochybili sme , lebo sme boli tak skorumpovaní túžbou po moci a po peniazoch, že sme súhlasili podľa programu udržateľného rozvoja s výmenou koaličných strán za opozičné strany, aby sa zachoval tento prehnitý systém a tak sme neskontrolovali zamestnancov parlamentného inštitútu, ktorý kontroluje každé kancelárie ministerstiev a riadiacich predstaviteľov štátu, a preto sme ani nezbadali, či nechceli vidieť, kto podplatil a koho na ministerstve vnútra, aby nevidel, že všetci okrem strany Smer porušujú zákon o politických stranách a nemôžu ísť k parlamentným , ale ani k žiadnym iným voľbám a mali by byť tieto strany zrušené, prečo sme tak ako strana Smer neurobili?

Lebo tiež sme boli ako strana, ktorá bola jediná na Slovensku, čo tento zákon spĺňa, vyzvaná neplatne zvoleným prezidentom Kiskom , na zostavenie vlády, a tak sme to pri súčasnej chamtivosti vydržali tajiť.

Niet divu, že dnes aj advokáti a sudcovia, univerzity práva a právnici taja, čo je skutočný problém a nepovedia tieto príčiny, ale špekulatívne ponúkajú len vymenované následky, aby sa mediálne zviditeľňovali a v týchto podvodoch pokračovali ďalej, nech sa deje, čo sa má stať!

Prečo sa 5000 blogerov nespojí, keď všetci vedia ako systém zmeniť, položiť, aby svoju nespokojnosť napravili? Možno nie sú nespokojní.

Veľké prekvapenie. . . . . . . . . . . . . . . . . .

Srdce Európy a pýcha sveta – Slovensko

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 5. diel

Článok s obsahom pre inteligentných občanov 4. diel

„TAK UŽ DOSŤ“

 

 

TV IOÚP – YouTube

Chceme len to, čo si ľudia v minulosti s kľúčmi vyštrngali , ale nie to, čo tu je teraz?

20.06.2021

Všetkým, ktorí nadávajú na socializmus alebo obhajujú tento stav na Slovensku, by im okamžite mali odobrať dôchodky, výsluhové dôchodky, invalidné dôchodky, sociálne dávky, materské príspevky, prežitky socializmu vás robia v tejto dobe nerozhodnými. Čo si predstavujete pod slovami: ,, Bojovať za národ“? , , Čierny týždeň“ alebo už viete, prečo to má byť [...]

Dobrovoľne na smrť na príkaz vládnych , , vlnotvorcov“

18.06.2021

Rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie, ale ak sa rodič neinformuje a nezaujíma o skutočné odborné štúdia odborníkov a doma sa o tom s dieťaťom nerozpráva, ohrozuje život vlastného dieťaťa. Deti, ktoré sa na internete dnes dozvedia viac ako ich rodičia, potrebujú byť vypočuté , a to hlavne v období puberty. Ako ste sa vy ako rodič v tomto veku správali? Samovraždy [...]

Čo nám dala EÚ?

16.06.2021

Už ste sa skúšali zamyslieť, čo nám dala EÚ? Okrem toho, čo nám vzala, máme konečne vytúženú a nádhernú demokraciu, ktorá robí občanov Slovenska zo dňa na deň spokojnejších a šťastnejších. Najvzácnejšie dary EÚ: Stres ( strach, napätie, vzrušenie) reklama ( asociácie, houxy) progresivitu (porno, pedofília, incest, LGBT, potraty) témy ( program, dohoda, [...]

Lengvarský

Kontroly na hraniciach by sa mali spustiť budúci týždeň, tvrdí Lengvarský

22.06.2021 23:17

Ako povedal minister zdravotníctva, hranice majú byť kontrolované tak, že sa bez splnenia určených podmienok nebude vedieť na Slovensko dostať nikto.

Mikuláš Černák

Kauza vraždy Szymaneka: Rozsudok u Kána zrušili, Černák je vinný

22.06.2021 21:20

Ide o prípad vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka z roku 1997.

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 440
Celková čítanosť: 4330835x
Priemerná čítanosť článkov: 9843x

Autor blogu

Kategórie