Založ si blog

Slovenský intranet, bez vesmírnych družíc a satelitov?

Slovenská verzia :

https://youtu.be/j57XZwMjxi4

 

Elon Musk dá celému svetu vysokorýchlostný satelitný internet (teslamagazin.sk)

 

Pýtate sa v mailoch, ako sa stať členom IOUP alebo ÚŠS. Nenechávajte si našepkávať, ale rozhodnite sa samostatne. Základ je mať prečítané články, ktoré vysvetľujú myšlienky a potreby občanov, ale aj to ako zrealizovať, riešiť naše spoločné naplánované ciele. Všetko sa dozvedáte od koordinátorov a aj oni vám iste povedali, že tajné video môžete získať len na osobnom stretnutí a za akých podmienok.

 

Nebojte  sa šíriť na sociálnych sieťach videá a články, ale šírte aj obrázky hárku a prihlášky. Nevšímajte si útoky ,, neviem ich ani pomenovať, aby som nebol vulgárny – závistlivcov“ lebo aj oni túžia po zmene systému na Novú spoločnosť, ale neprišli ešte na to, ako to dosiahnuť. ( aj kritika, prečo sú veľké písmena na každom slove ? Lebo to tak na MVSr máme nahlásené a bije to každému neprajníkovi do očí .)

Všímajte si , že stále robia tie isté chyby! Zlučujú sa na námestiach a pomenovávajú situáciu, v ktorej žijeme, hlučnými prejavmi, aby ukázali svoju odvahu. No ak sa spýtate na riešenie a časový interval ,, Koľko to bude trvať a kedy sa toho dožijeme?“, nevedia odpovedať. Pre nich je dôležité dostať sa len k moci.

Poďme sa spolu báť, keď nevieme súdržne bojovať! – pomoc – Blog.Pravda.sk

Nebudem tu rozoberať ako, veď to je všetko v článkoch a vo videách. No a tí, čo ste sa už rozhodli, asi ste aj tajné video videli alebo len počuli, už postup viete. Želám nám všetkým veľa trpezlivosti a veľa nových a vytrvalo odvážnych členov do Únie Štátnej Starostlivosti.

Ešte toho nemáte dosť ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

Slovenský intranet, bez vesmírnych družíc  a satelitov, myslíte, že sa to bude môcť zrealizovať a zabrániť 5G sieti?

Banda zlodejov a neveriaci Tomáš

12.04.2021

….Najmä naším prístupom k voľbám, našou smiešnou dôverou k politikom, ktorí vždy pred voľbami vytvoria mýtus, ako idú všetko zmeniť k lepšiemu. Po voľbách sa nič k lepšiemu nezmení lebo všetci doteraz sú platení rôznymi oligarchami. Zoberme si príklad! Mečiara zakladateľa slovenskej mafie a jedného z prvých zlodejov napadol geniálny nápad a vytvoril jeden [...]

Bohatí zahraniční podnikatelia budú kupovať hrady a zámky na Slovensku?

09.04.2021

Ktorá vláda im ich predá alebo kto si ich najskôr sprivatizuje, aby potom mohol draho predať a dobre zarobiť ? Na Slovensku si teraz môžeš kúpiť hrad či kaštieľ za cenu trojizbáku v Bratislave (startitup.sk) Zoznam hradov a zámkov na Slovensku – Wikipédia (wikipedia.org) Hrady a zámky na Slovensku (hrady-zamky.sk) Keby vedeli vládni predstavitelia gazdovať, plno ľudí by [...]

Dôchodok je socialistický prežitok, v slovenskej demokracií má nárok na peniaze len ten , koho vynesú z práce nohami napred

09.04.2021

Predčasný dôchodok: Akú sumu dostanete? Sú štyri podmienky, ktoré treba splniť, aby ste mali nárok na túto penziu. Ako treba postupovať, aby ste ju získali? Aká bude jej výška? A ako sa vypočíta? Prezidentka podpísala zákon, ktorý rieši krátenie dôchodku a nemocenské – Ľudia – Ekonomika – Pravda.sk Človek, ktorý chce ísť do penzie ešte pred [...]

Maďarsko SR Matovič Szijjártó vakcína Sputnik

SaS chce Gyimesiho riešiť na koaličnej rade, jeho útoky považuje za hanebné

12.04.2021 14:05

Matovičov poslanec opakovane na sociálnej sieti označuje štátneho tajomníka rezortu diplomacie Martina Klusa (SaS) za hungarofóba.

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj požiadal Putina o rozhovor, Kremeľ zatiaľ neodpovedal

12.04.2021 14:00

Zatiaľ sme nedostali odpoveď a veľmi dúfame, že to neznamená odmietnutie dialógu, uviedla hovorkyňa ukrajinského prezidenta Julija Mendeľová.

Zuzana Dolinková

Lekári aj sestry dôverujú vedcom, správanie Matoviča považujú za nepochopiteľné

12.04.2021 13:53

Do procesu vakcinácie sa, bohužiaľ, stále mieša politika, odkázal Zväz ambulantných poskytovateľov.

AfD / Alternatíva pre Nemecko /

Krajne pravicová AfD schválila volebný program. Prvýkrát i s výzvou na odchod z EÚ

12.04.2021 13:25

Predvolebný program AfD tiež vyzýva na obmedzenie prisťahovalectva po vzore Japonska, delegáti prijali i "rezolúciu o koronavíruse", v ktorej odmietli povinné testy alebo očkovanie.