Založ si blog

Čo by sa stalo, keby o tom médiá písali? V. časť

Tento rok ubehne ako voda a ani sa nenazdáme a na Vianoce, ak dajaké budú, nám vláda ,, nášho  najvyššieho“ , nariadi, koľko migrantov , do ktorej domácnosti treba bezpodmienečne prijať – ubytovať, pod vyhrážkou vysokých pokút pre starostov a trestov pre majiteľov príbytkov. Toto má priniesť sčítanie obyvateľstva a majetku?

(Matovič verejnosti zatajil, že plošné testovanie bola zahraničná klinická štúdia, britský experiment na Slovákoch na objednávku Bruselu. (eurorespekt.sk))

Alebo to bude ešte horšie? Malo by to byť ešte horšie lebo ľudia vedia ako na to reagovať.  ,, Nikdy nebolo tak zle, aby nebolo horšie“. Ale keď to horšie príde alebo tu bude, vedia rozoznať, že to horšie to je ono?

Nuž , čo na to poviete, keď už na všetky nezmysli, čo od ,, nášho najvyššieho“ pokojne a poslušne stojíte v radoch a …….

Ako spoznáte sociopata? Toto sú znaky a prejavy, ktoré sú pre neho typické | eduworld.sk

 

Páni novinári, toto je medzinárodná blamáž, to sme na Slovensku ešte nemali – zivot okolo nas – Blog.Pravda.sk

 

Aj Sulík  už taktne manipuluje občanov, že to budú v prvom rade Slováci , ktorí žijú v zahraničí, ale tam sa skôr zameriava na to, že ak im dá skôr občianstvo , má voličov , ktorí ho zvolia a potom už mu v ceste ,,migrácia na Slovensko“ , nikto stáť nebude.

Všetci terajší politici sa zameriavajú len na to, čo sa dá ešte rozkradnúť a na čom sa dá ešte zarobiť.

 

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

Prečo sa bývala vláda nebráni a len sa prizerajú na neplatné nariadenia a vyhlášky súčasnej neplatnej vlády ? – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

Kto , ako premiér vlády začne predávať hrady a zámky ( a hlavne komu?) a odváži sa plniť nariadenia, ktoré sa do roku 2030 musia splniť (pod hrozbou sankcií) a schváli v parlamente pedofíliu a incest, aby sa naplnil Akčný plán z roku 1998 a migranti nemuseli zažívať ( na svojom – pridelenom- území ) akúkoľvek diskrimináciu ?

2020 apríl – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

11. bod . . Programové vyhlásenie Vlády podľa potrieb občanov – pomoc – Blog.Pravda.sk

 

, , Čierny týždeň“ alebo už viete, prečo to má byť inak?

video:

Slovenský intranet, bez vesmírnych družíc a satelitov?

07.03.2021

Slovenská verzia : https://youtu.be/j57XZwMjxi4 Elon Musk dá celému svetu vysokorýchlostný satelitný internet (teslamagazin.sk) Pýtate sa v mailoch, ako sa stať členom IOUP alebo ÚŠS. Nenechávajte si našepkávať, ale rozhodnite sa samostatne. Základ je mať prečítané články, ktoré vysvetľujú myšlienky a potreby občanov, ale aj to ako zrealizovať, riešiť [...]

Poďme sa spolu báť, keď nevieme súdržne bojovať!

06.03.2021

Poďme vyvolať u ľudí ešte väčší strach! Poďme vravieť informácie, ktoré im nedovolia premýšľať! Poďme sa na ich nevedomosti zabávať! Poďme im ešte viac ubližovať, aspoň sa môžeme pri moci nad nevedomým obyvateľstvom dlhšie udržať! Veď nejednotnosť národa nám môže ešte väčšiu silu dať, nad takýmto národom panovať! Prezidentka zapálila sedem [...]

Nedajme si Matoviča, pýtajme si rýchlo Fica, bude sa nám čudovať v zahraničí každá . . .

06.03.2021

Inštitút Ochrany Ústavných Práv ako mimovládna organizácia, vyškoľuje ľudí do Únie Štátnej Starostlivosti, aby sme spoločne mohli rozhodovať v mene vlády, keďže nie je na Slovensku zatiaľ ani jedna vláda, ktorá by dokázala naplniť potreby občanov. Všetci dokážeme spoločne napraviť tento humus do roka po víťazstve v parlamentných voľbách. archív blogéra: [...]

Richard Sulík, Veronika Remišová, po návšteve u prezidentky

Preferencie rok po voľbách: Pre OĽaNO masaker, pre SaS požehnanie

08.03.2021 06:00

Rok vládnutia poriadne zatriasol preferenciami koalície. Čo hýbalo hlasmi pre jednotlivé koaličné strany?

koronavírus, očkovanie, New York

ONLINE: Brusel očakáva smršť vakcín - 100 miliónov mesačne

08.03.2021 05:50, aktualizované: 06:21

Situácia s vakcínami v Európskej únii by sa mala už od apríla významne zlepšiť, predpokladá Ursula von der Leyenová.

koronavírus, testovanie, Sklené Teplice

Čo sa mení pondelka: Až 30 čiernych okresov, povinné respirátory

08.03.2021 05:30, aktualizované: 06:42

Od pondelka môžete do obchodu vstúpiť iba s respirátorom, rúška či šatky nestačia. V Covid automate je od pondelka až 30 čiernych okresov.

Monika Jankovská

Súd prepustil Jankovskú z väzby, zostáva v nemocnici

08.03.2021 04:19

"Klientka je slobodná, ale jej zdravotný stav podľa môjho názoru neumožňuje, aby mohla opustiť ústavné zariadenie," povedal Jankovskej advokát.