Založ si blog

To, tá Lydka a Nevyčerpateľný štátny kapitál

Dve gorily, Lob, Inng a za nimi Fešáčik vychádzali z chrámu, keď si Fešáčik pri plote všimol škaredého, nízkeho, ryšavého, bradatého a zamračeného starca, ktorý ešte bol podľa šľachovitých rúk pri sile.

Starec ho oslovil , či sa odniekade nepoznajú. ,, Nebol si Fešáčik niekedy pri Močiarnych jazerách?“ Fešáčik sa zamyslel a už aj začal mať veľmi divný pocit. V hlave sa mu premietol príbeh z pred tridsiatich rokov. Uvažuje . ,,To nemôže byť pravda? Veď….“ ,,Bol, či nebol?“ Dopytuje sa neznesiteľný starec.

,,Možno bol, ale to je už riadne dávno, možno aj tridsať rokov.“ Vravel Fešáčik. ,, To by sedelo, ale chcem mať istotu“ Odpovedal starec.

,,Boli sme tam v tom čase aj my s deťmi. Mali sme veľa chlapcov a ..“ nedopovedal starec, pretože pristúpili dve gorily Lob, Ing, ktoré Fešáčika pritlačili na ramenách. ,, To tá Lydka, ale ona mi nechcela požičať nafučku (nafukovacie vodné lehátko), ale to bolo dávno , nechcel som to urobiť !“ Odpovedal Fešáčik a naberal veľmi nepeknú farbu na tvári. Hrdlo mu zvierala a pot, mu začal vystupovať asi po celom tele.

V tom čase mal Fešáčik asi sedemnásť rokov a bol na prázdninách u príbuzných, kde sa stretávali spoločne s celou rodinou. Fešáčik a sesternica z Dolného Kubína, rratranec z Trnavy a bratranec z Prešova, si jedno ráno zašli na Močiarne jazerá. Tam boli vodné nádrže, bagroviská, ktoré slúžili v letnom období ako kúpaliská vo voľnej prírode. Tam sa raz objavil nepríjemný starec so svojimi jedenástimi deťmi a len jedno z nich bolo dievčatko. Malo nafukovačku a veľmi bolo zhovorčivé. Každému sa prihováralo. Takto sa na okraji vodnej nádrže, prihovorilo aj Fešáčikovi a jeho partií.

Fešáčik bol veľmi pyšný, namyslený a nervák. Po slabej hádke s dievčatkom, o ktorom si robil Fešáčik posmešky v nárečovom štýle ,, To tá, Lydka? …až spevavo a hovorovo po sebe …,, toalitkatotalitkatotalitka“, sa Fešáčik rozčúlil a trafil veľkým kameňom dievča do hlavy.

Potom s partiou príbuzných ju vytiahli z vody a potiahli k močiarom, kde ju zatlačili a zavážili balvanmi do močiara. Takto ostalo medzi nimi vzácne a utajované vzájomné puto o mladíckom zločine, ktoré nazvali utopená totalita.

Lob , Ing už Fešáčika nakladali do auta, boli to dvaja bratia, synovia  nepríjemného starca. ,, Kam má to vediete?“ Kričal Fešáčik.

Vyložili ho na bahnitej ceste vedľa močiara. Tam, kde pred pár rokmi našli náhodne pri stavebných prácach trčať kostru človeka pod naloženými balvanmi.

,, Vykop jamu 150 cm hlbokú Fešáčik, tak, aby Ti len hlava trčala!“ Prikázal starec Fešáčikovi! ,,Tu je zákaz vjazdu všetkým motorovým vozidlám, tu ma nikto nenájde !“ Kričal Fešáčik. ,, Ty si myslíš Fešáčik, že by sme ta nechali zakopaného na bahnitej ceste, keby Ťa tu nikto nenašiel? Kto dnes rešpektuje zákazy? Natrite mu tú jeho hlavu ešte blatom, nech je v tej diere dobre maskovaný!“ Dal starec príkaz synom. Lob, Ing splnili, čo otec Lydky, totalitky, ako Fešáčik spieval, prikázal.

Utopená totalita vyšla po rokoch najavo. Špekulanti a podvodníci, ktorí sa hrajú na spravodlivých, okrádajú národ a vytvárajú nezmyselné nariadenia a príkazy, ktoré žiadnu platnosť nemajú, ale strach súdov a advokátov o príjem, zaslepuje všetkým oči. Ak sa nájde niekto, kto chce uskutočniť nápravu, majú ho prostredníctvom kolaborantov a médií, za blázna, rozvracača, konšpirátora.

 

 

Video:

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/2052284194907326

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/2023482144454198

https://www.facebook.com/jozef.chlebik.79/videos/1817562675046147

https://volajte112.blog.pravda.sk/2020/10/23/vsetko-pre-obcanov-pre-ludi-ale-kde-su/

 

 

Všetko pre občanov – pre ľudí, ale kde sú

, , Nadľudia“ a banky okrádajú ľudí a vytvárajú nepokoje v spoločnosti.

Bez nás nikdy systém nezmeníte a nikdy občan nepocíti, čo je to , , dôstojný život“ !

 

Kto sa v noci škriabe v zadku, ráno mu smrdia ruky

Opustí poslankyňa Drábiková podvodné zoskupenie OĽaNO-KU-Zmena zdola-NOVA, ktoré stále nevidiaci nazývajú OĽaNO ?

Od desiatich k piatim

Hnoj slovenskej , , demokracie“

https://www.facebook.com/photo?fbid=1958072850995128&set=pob.100003772968152

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1995043117298101&set=pob.100003772968152

Matovič a jeho fašistická chunta

24.11.2020

,, Viete sa zaručiť za svoju prácu, pracovné výkony, tak, že by ste podpísal zodpovednosť za svoje výkony a môžete za prácu, ktorú vykonáte ručiť? Poznáte niekoho na Slovensku, kto vám vie tieto podmienky zaručiť?“ video: https://www.facebook.com/igor.jurecka/videos/3634838189910698 [...]

URSO dalo výpoveď kandidátovi volieb do NRSR počas služobného voľna na volebnú kampaň

22.11.2020

Vrátia právnici a advokáti z URSO diplom o dosiahnutom právnickom vzdelaní alebo bude treba urobiť previerku právnej odbornosti aj v celej advokátskej komore, či v justícií? Kto pôjde sedieť sudkyňa JUDr. Bieliková alebo advokát JUDr. Kvašňovský ? Za to ako sa uskutočnilo pojednávanie na Okresnom súde Bratislava II. , by mali ísť sedieť nazad do školskej lavice, [...]

Načo nám je Inštitút Ochrany Ústavných Práv? (ďalej len IOÚP)

22.11.2020

Veľa ľudí ešte o ňom nevie. Poniektorí si povedia, zas dáka zbytočná organizácia darmožráčov. Prečo tak kruto? Lebo občan je nespokojný a jeho potreby sú štátnou riadiacou aparatúrou zanedbávané. Občan je diskriminovaný. Ale , stále túži pracovať a mať za prácu dostatočný príjem. Kto alebo, čo je to IOÚP? To si rýchlo zistíte v článku ,,List od davu [...]

Igor Matovič

Matovič: Do Vianoc urobíme 8 miliónov testov. Ak ich Sulík zoženie

25.11.2020 19:44, aktualizované: 21:38

Premiér Igor Matovič chce do Vianoc stihnúť urobiť osem miliónov testov. Masívne testovanie bude vtedy, keď Richard Sulík zoženie potrebný počet testov. Podľa matematika Richarda Kollára dáta naznačujú, že napriek plošnému testovaniu smerujeme do lockdownu.

ČR koronavírus opatrenie protest

Česko chystá testovanie. Pre všetkých, ale dobrovoľné

25.11.2020 17:33

Česká vláda chce najneskôr v posledný adventný týždeň dať všetkým záujemcom možnosť, aby bezplatne podstúpili antigénový test na COVID-19. Hromadné testovanie ohlásil premiér Andrej Babiš

Gibraltar, tanker, loď, more, irán

Výbuch míny v Červenom mori poškodil ropný tanker

25.11.2020 17:13

Jemenskí povstalci vyhlásili, že odpálili raketu, ktorá zasiahla distribučné zariadenie prevádzkované saudskoarabskou ropnou spoločnosťou.

koalícia / Igor Matovič / Richard Sulík / Veronika Remišová /

Koalícia zasadala v nemocnici. Bol rozpad blízko?

25.11.2020 17:12

Koaličná rada zasadla v utorok priamo v bratislavskej Nemocnici sv. Michala, v trakte vyhradenom pre ústavných činiteľov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 293
Celková čítanosť: 3626472x
Priemerná čítanosť článkov: 12377x

Autor blogu

Kategórie