Založ si blog

Odluka Cirkví a Vatikánskej zmluvy.

Dr. Petr Hampl PhD, ďakujem za vyjadrenie vášho názoru. Ja si však myslím že Európa nie je kresťanská, možno katolícka… ktorá nastúpila na rímsku cestu uctievania Slnka, aj s jeho obradmi. (vianoce…) Ježiš hovoril „hovorte každý pravdu so svojim blížnym“. Keď sa zdrojom zisku stáva špekulácia a podvod už nehovoríme „pravdu…“ nie sme kresťania. Diabol je otec klamstva a podvodu, a prichádza aby lúpil. To je iný duchovný princíp. Jeden pochádza od Otca pravdy, ktorí dáva život a rast, druhý od otca diabla ktorí ho ničí lúpi a spôsobuje úpadok. Svojim uvažovaním dávame priestor jednému alebo druhému. Sám si odpovedzte ktorému sme spravili priestor.

S pozdravom Marián Nikel.

 

Video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Pondelok 7. októbra 2019

Druhá vlna Matovičovej drezúry úradníckeho koňa

Slovensko si nedáme?

Karol Dučák

  1. septembra o 9:34·

,,Mám informácie, že niekto vymazal môj status. Takže začíname znovu: Včera som dostal dôchodok. Všeho všudy 351,- eur! A ešte dostanem z Rakúska niečo vyše 90,- eur, pretože som tam odrobil vyše 10 rokov. Na účte mám niečo vyše 900,- eur! To sú moje celoživotné úspory! Celoživotné úspory 67-ročného dôchodcu, ktorý pracoval celý život pre túto spoločnosť!

Keď sa potom dozviem, že vláda bezohľadných diletantov nám zobrala 13. dôchodok v plnej výške a berie nám aj žobrácku palicu, mám 100 chutí zobrať pušku a vystrieľať to tam. A ešte sa ten plemenný býk Kollár v telke vyhovára na Fica! Áno, Fico to dal z vypočítavosti, ALE DAL!!! DAL!!! A keď raz Kollár a ten debilný premiér Matovič, ktorý dva roky flákal vysokú školu a potom nedokázal zosmoliť ani jednu pohnojenú diplomovku, raz sľúbili, že nebudú brať dôchodcom to, čo sme dostali od Ficovej vlády, tak si nemajú špiniť do svojich papulí, ale majú držať slovo!!! Na svoje tisícové platy za to, že si váľajú šunky, naši politici majú. Ten magor Matovič chce dať za vládny denník milióny eur!

Pamätáte sa? To bolo rečí nášho dnešného premiéra-plagiátora o vykrádaní našej špajzy pred voľbami! Vtedy šéf OĽaNO v nezriadenej túžbe po uchopení politickej moci využil každý argument, ktorý sa mu ponúkal, pričom sa vôbec nerobil násilie zisťovať, či je ten argument pravdivý alebo nie. Účel svätí prostriedky a aj klamstvo je dobré na odstavenie tých „zlých“. A bolože neúrekom tých Matovičových klamstiev!!! Spomínate si? Zastrájal sa, ten trnavský donkichot, ako zatočí s Pentou, ako priškrípne oligarchiu, ako nám, okradnutým Slovákom, vráti Počiatkovu vilu. A vraj bude dávať do Fondu vzájomnej pomoci svoju výplatu, kým neporazíme koronu! Zatiaľ tam dal len jednu za marec.

Typické pre Matoviča! Ešte len otvorí ústa a už klame! Pritom má milióny eur uliate v bankách na Cypre a ktoviekde ešte! Keby si radšej zo svojich peňazí zaplatil vyšetrenie u psychiatra!!!

Tak sa pozrite, akým rýchlym tempom vykráda špajzu vláda nášho premiéra Matoviča!

Dôchodcom vzala 280 miliónov. Bankám dala 380 miliónov. 10 miliónov chce dať Matovič na ten chorý projekt vládnych novín! Mimovládkám dala vláda 1 milión eur!

Minister zahraničných vecí Korčok chce dať 700 tisíc eur na podporu občianskej spoločnosti v Bielorusku. A to nehovorím o kauzách advokáta Miškoviča a iných špinavostiach tejto vlády! Ešte len zbieram materiály pre pripravovaný článok, takže tých faktov bašovania tejto vlády tam bude nepomerne viac.

Matovičova vláda rozhadzuje peniaze ako keby mala baňu na zlaté pruty. Na somariny má, ale keď má dať ľudu dôstojný život, vyhovára sa na koronavírus!

Som zvedavý, ako by Boris Kollár vydržiaval ten hárem svojich mileniek z môjho príjmu! A to som celý život pracoval, aby si banda všivavých politických parazitov užívala život. Že ma niekto zavrie za tie rozhorčené výlevy?! Nech! Mňa nezastavia! Budem burcovať národ, až kým sa konečne nepostaví na nohy! Už sa na to nemôžem pozerať, čo so Slovenskom urobila banda primitívov vo vláde a parlamente! Nech ma zavrú! Aspoň dostanem zdarma väzenskú stravu a pošlem z väzenia článok o situácii v našich väzniciach!“

Video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Piatok 11. septembra 2020

video alebo odpoveď:

Prečo nahráva Fico Matovičovi?

22.03.2023

Pokiaľ si pravda natiahne topánky, aby utekala, klamstvo má už obehnuté polovicu sveta! Pokrok sa nedá robiť tam,kde sú ľudia leniví a hlúpi! Pri jednom válove – koryte sa svine, ktoré sa už dlho poznajú, o to koryto – válov tak nebijú. výcuc….. Tu je informácia pre odvážnych, zodpovedných, odborných, nespokojných, ale aj nevedomých občanov, [...]

Drahí spolupracovníci za zlikvidovanie systému

16.03.2023

Treba prekaziť akékoľvek pripravované špekulácie proti ľuďom na Slovensku! Naša členka potrebuje psychicky podporiť , tak aj Vaša účasť drahí spolupracovníci, by pomohla! Súdy nerátajú so záujmom verejnosti, a tak účasť verejnosti má aj vplyv na sudcov. A očakávame, že prídete na pojednávanie exposlankyne parlamentu dňa 6. apríla 2023 o 9,oo hod.na Okresnom súde [...]

. . . . . . . prieskum Národa

09.03.2023

Rýchlo prosím a zodpovedne . Ďakujem ! https://prieskumy.href.sk/?fbclid=IwAR1zwZEdAaJR6aV_1aNVXi6vt3L_UFZEmSIEsPVops6z0e3ISdlhnnrQCBk Prečo nie je zrušená vláda, keď premiér sa stal nezaradeným poslancom? Na Slovensku možnosť kandidovať do Národnej rady Slovenskej republiky (NRSR) ako nezávislý kandidát neexistuje. Volebná legislatíva upravujúca nielen volebný systém pre [...]

NRSR, budova, parlament, história, stavba

Poslanci neschválili novelu Trestného poriadku

29.03.2023 18:28

Prokurátor tak nezíska právomoc dočasne umiestniť nepríčetného obvineného do zdravotníckeho zariadenia.

Nord stream objekt

Dánske úrady vyzdvihli 'záhadný' objekt od plynovodu Nord Stream 2

29.03.2023 17:50

Objekt sa javí ako námorná dymová bója a nepredstavuje bezpečnostné riziko.

adam puškár, daniel tupý

Beluský: NBÚ nezlyhal v prípade previerky pre Puškára, obvineného z vraždy Tupého

29.03.2023 17:20, aktualizované: 18:50

Predseda parlamentného osobitného kontrolného výboru na kontrolu činnosti NBÚ Beluský o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí výboru.

Vladimir Putin

Putin pripustil, že západné sankcie môžu mať na Rusko negatívny dopad

29.03.2023 16:28

Predtým Putin tvrdil, že Moskva sa sankciám prispôsobuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 482
Celková čítanosť: 7012420x
Priemerná čítanosť článkov: 14549x

Autor blogu

Kategórie