Založ si blog

Odluka Cirkví a Vatikánskej zmluvy.

Dr. Petr Hampl PhD, ďakujem za vyjadrenie vášho názoru. Ja si však myslím že Európa nie je kresťanská, možno katolícka… ktorá nastúpila na rímsku cestu uctievania Slnka, aj s jeho obradmi. (vianoce…) Ježiš hovoril „hovorte každý pravdu so svojim blížnym“. Keď sa zdrojom zisku stáva špekulácia a podvod už nehovoríme „pravdu…“ nie sme kresťania. Diabol je otec klamstva a podvodu, a prichádza aby lúpil. To je iný duchovný princíp. Jeden pochádza od Otca pravdy, ktorí dáva život a rast, druhý od otca diabla ktorí ho ničí lúpi a spôsobuje úpadok. Svojim uvažovaním dávame priestor jednému alebo druhému. Sám si odpovedzte ktorému sme spravili priestor.

S pozdravom Marián Nikel.

 

Video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Pondelok 7. októbra 2019

Druhá vlna Matovičovej drezúry úradníckeho koňa

Slovensko si nedáme?

Karol Dučák

  1. septembra o 9:34·

,,Mám informácie, že niekto vymazal môj status. Takže začíname znovu: Včera som dostal dôchodok. Všeho všudy 351,- eur! A ešte dostanem z Rakúska niečo vyše 90,- eur, pretože som tam odrobil vyše 10 rokov. Na účte mám niečo vyše 900,- eur! To sú moje celoživotné úspory! Celoživotné úspory 67-ročného dôchodcu, ktorý pracoval celý život pre túto spoločnosť!

Keď sa potom dozviem, že vláda bezohľadných diletantov nám zobrala 13. dôchodok v plnej výške a berie nám aj žobrácku palicu, mám 100 chutí zobrať pušku a vystrieľať to tam. A ešte sa ten plemenný býk Kollár v telke vyhovára na Fica! Áno, Fico to dal z vypočítavosti, ALE DAL!!! DAL!!! A keď raz Kollár a ten debilný premiér Matovič, ktorý dva roky flákal vysokú školu a potom nedokázal zosmoliť ani jednu pohnojenú diplomovku, raz sľúbili, že nebudú brať dôchodcom to, čo sme dostali od Ficovej vlády, tak si nemajú špiniť do svojich papulí, ale majú držať slovo!!! Na svoje tisícové platy za to, že si váľajú šunky, naši politici majú. Ten magor Matovič chce dať za vládny denník milióny eur!

Pamätáte sa? To bolo rečí nášho dnešného premiéra-plagiátora o vykrádaní našej špajzy pred voľbami! Vtedy šéf OĽaNO v nezriadenej túžbe po uchopení politickej moci využil každý argument, ktorý sa mu ponúkal, pričom sa vôbec nerobil násilie zisťovať, či je ten argument pravdivý alebo nie. Účel svätí prostriedky a aj klamstvo je dobré na odstavenie tých „zlých“. A bolože neúrekom tých Matovičových klamstiev!!! Spomínate si? Zastrájal sa, ten trnavský donkichot, ako zatočí s Pentou, ako priškrípne oligarchiu, ako nám, okradnutým Slovákom, vráti Počiatkovu vilu. A vraj bude dávať do Fondu vzájomnej pomoci svoju výplatu, kým neporazíme koronu! Zatiaľ tam dal len jednu za marec.

Typické pre Matoviča! Ešte len otvorí ústa a už klame! Pritom má milióny eur uliate v bankách na Cypre a ktoviekde ešte! Keby si radšej zo svojich peňazí zaplatil vyšetrenie u psychiatra!!!

Tak sa pozrite, akým rýchlym tempom vykráda špajzu vláda nášho premiéra Matoviča!

Dôchodcom vzala 280 miliónov. Bankám dala 380 miliónov. 10 miliónov chce dať Matovič na ten chorý projekt vládnych novín! Mimovládkám dala vláda 1 milión eur!

Minister zahraničných vecí Korčok chce dať 700 tisíc eur na podporu občianskej spoločnosti v Bielorusku. A to nehovorím o kauzách advokáta Miškoviča a iných špinavostiach tejto vlády! Ešte len zbieram materiály pre pripravovaný článok, takže tých faktov bašovania tejto vlády tam bude nepomerne viac.

Matovičova vláda rozhadzuje peniaze ako keby mala baňu na zlaté pruty. Na somariny má, ale keď má dať ľudu dôstojný život, vyhovára sa na koronavírus!

Som zvedavý, ako by Boris Kollár vydržiaval ten hárem svojich mileniek z môjho príjmu! A to som celý život pracoval, aby si banda všivavých politických parazitov užívala život. Že ma niekto zavrie za tie rozhorčené výlevy?! Nech! Mňa nezastavia! Budem burcovať národ, až kým sa konečne nepostaví na nohy! Už sa na to nemôžem pozerať, čo so Slovenskom urobila banda primitívov vo vláde a parlamente! Nech ma zavrú! Aspoň dostanem zdarma väzenskú stravu a pošlem z väzenia článok o situácii v našich väzniciach!“

Video:

Uverejnil používateľ Jozef Chlebík Piatok 11. septembra 2020

video alebo odpoveď:

Navrhujú kandidáti do Euro parlamentu vystúpenie z EU a prečo ?

24.05.2024

Už sa mi nechce znova opakovať, aké je zbytočné voliť si europoslancov, keď sa nezmenilo to najdôležitejšie na Slovensku a to je myslenie občanov a zodpovednosť za skutky! No všetci kandidáti sa snažia zaujať práve takýchto občanov, aby sa pokúsili o niečo, čo aj tak nedokážu! A. Prečo vystúpil jeden zo zakladateľov EU? Netreba pokračovať a trpieť, ale byť [...]

Nie 5 výstrelov , ale 1 + 4 ?

20.05.2024

Mohlo to byť tak, že heslo na pokyn k streľbe, bolo ,, Robo…..!“, aby Juraj C. vytiahol zbraň, zamieril a 1-krát vystrelil, ale ďaľšie štyry výstreli za sebou išli zo zbrane najbližšieho ochrankára nášho premiéra? Je to možno dosť konšpiratívne , ale kedy nám vysvetlia možnú , pravdivú verziu , ako a prečo skutočne k tomúto činu , došlo? [...]

Bude po atentáte amnestia?

19.05.2024

Má požiar na Dunaji, niečo spoločné so Smerom? Na ochranu slovenskej demokracie, by to bol veľmi odvážny krok, ako zabrániť opozičným politickým stranám ,,vidieť iba svoj názor či svoju pravdu“ a pokropiť ich jemnými zimomriavkami. Kto , ak by bola amnestia, bude prepustený z väzby a dostane slobodu? Bude to odplata za cenzúru, keď nie je nikde žiadna kontróla? [...]

Bundeswehr / Tornado stíhačka /

Vojaci Bundeswehru sa už nemusia povinne očkovať proti covidu

29.05.2024 21:16

Bundeswehr bude po novom vojakom aj naďalej ponúkať očkovanie na covid, avšak už len na dobrovoľnej báze.

facebook, socialna siet, dieta, tablet

Na sociálnych sieťach sa šíri nebezpečná koláž. Zobrazuje novinárov, ktorí majú byť "odstavení"

29.05.2024 20:20

Koláž sa objavila aj pod facebookovým príspevkom strany Smer či priamo v komentároch na profile predsedu vlády Fica.

Hana Sipková

V Tatrách bez stopy zmizla mladá Bratislavčanka. Mobil nechala v apartmáne, pátrajú po nej od nedele

29.05.2024 18:04

Po nezvestnej žene pátrali aj horskí záchranári.

gaza

Vojna v Gaze pravdepodobne potrvá ďalších sedem mesiacov, povedal izraelský predstaviteľ

29.05.2024 17:50

Za cieľ operácie si Izrael podľa Hanegbiho stanovil zničenie vojenskej infraštruktúry Hamasu a jeho spojencov.