Založ si blog

Čo nás to tu teraz na 4 roky čaká . !?

Napadlo ma, že keď sú teraz všetci v karanténe, či by sme spoločne nemohli urobiť niečo užitočné.  Kto sa bojí počas karantény o prácu alebo o peniaze, ktoré stratí? Veď ak sú občania odkázaní na každé euro, bude to pre nich finančná strata do rodinného rozpočtu.

 

Ak vychádzame z toho, že asi 73% na Slovensku je veriacich, tak možno to ani nevadí, lebo ak správne chápu svoju vieru, potom vedia odpúšťať a žiť skromne. Ale ak si na takéto vlastnosti už nevedia spomenúť, potom sú rovnakí, ako my všetci . Chamtivosť a závisť je vždy na prvom mieste . Ak to naozaj chceme zmeniť a tie ,,esá“, ktoré nám tu sústavne chcú vládnuť a používajú pekné slovíčka len preto, aby zaujali a stále mohli byť ,,hore“, potom nebude ťažké aby ste si prečítali článok tu dole!

https://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/518312/clovek-sa-vzdy-bude-bat-toho-comu-nerozumie.html

 

 

Teraz je na vás, či spoločne pomôžeme a budeme už teraz myslieť na ,, zadné dvierka“ alebo sa necháme pasívne ťahať a manipulovať ………neviem pomenovať, čo nás to tu teraz na 4 roky čaká!!

 

ISBN 978 80-972 897- 2- 0           EAN 9788097289720

EU o platoch občanov v dohode so Slovenskom

26.09.2023

Je to na rozhodnutí vlád, ale tie nechcú, aby platy slovenských občanov boli na úrovni platov občanov EU! Prečo? Asi preto, že korporácie lobujú politikov, ktorí čerpajú peniaze aj za občanov Slovenska, ale hlavne , že vyhovejú korporačnému lobingu ako pritislužba za niečo ! Prečo? video: https://fb.watch/niM1qg7F_w/ Ako? video: [...]

Budú predčasné parlamentné voľby platné, ak výsledky previerky politických strán prídu včas na Ústavný súd Sr. ?

25.09.2023

vec: predseda vlády Slovenskej republiky Mgr. Ľudovít Ódor Zákon 85/2005 Z. z. o politických stranách a politických hnutiach, poukazuje nato, aby každá politická strana, ktorá chce kandidovať v hocakých voľbách, mala štyridsaťpäťčlennú základňu politickej strany a hlavne aktuálny výpis politickej strany na ministerstve vnútra Sr. Ak to politická strana nespĺňa, [...]

Veľké upratovanie v parlamente alebo ako vyriešime migrantov

19.09.2023

Kto , ak nie občania, by mali kontrolovať parlament, vládu, riadenie štátu, keď možnosť dokázať, čo vedia a trpieť, čo kazia, majú od nás – občanov ? Mocní investori chcú premiestniť z afrického kontinentu 60 miliónov migrantov do Európy, ale môžeme tomu zabrániť! Kto sa chce pridať a dozvedieť sa ako ochrániť Slovensko? Kto , ak nie občania, by mali [...]

Alexandr Lukašenko

Švajčiarsky súd oslobodil bývalého agenta bieloruskej eskadry smrti

28.09.2023 22:46

Garavského súdili za nútené zmiznutie troch politických odporcov prezidenta Alexandra Lukašenka koncom 90. rokov 20. storočia.

javor, británia, hadrianov val, robin hood

V noci niekto vyrúbal zrejme najznámejší strom v Británii

28.09.2023 21:18

Išlo o javor, ktorý rástol neďaleko Hadrianovho valu na severe Anglicka.

voľby v Bratislave

Výpočet mandátov: Aký silný vplyv majú nevoliči na výsledok parlamentných volieb?

28.09.2023 20:00

Postoj nevoličov napovedá, že sa ich voľby netýkajú, ale istým spôsobom pomáhajú víťaznej politickej strane v obsadení čo najviac mandátov v parlamente.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 527
Celková čítanosť: 8394196x
Priemerná čítanosť článkov: 15928x

Autor blogu

Kategórie