Budúce programové vyhlásenie vlády – – Niečo za niečo ! 1. časť

Politické strany, ktoré sa ( za dobu samostatného Slovenska a nepodarenej skopírovanéj vyspelej západnej demokracie ) nedokázali zamerať na službu národu a občanom Slovenska, treba okamžite v týchto blížiacich sa parlamentných voľbách vymeniť !
Poslanci v parlamente od novembra 1989 nepochopili, čo je ich pracovnou náplňou a prečo je občan volič potrebný stále , a nie len počas volebných kampaní ! Zákony sa nevytvárajú na podnet a príkaz niekoho kto nás vlastní, ale na základe problémov občanov na urýchlenie problémov a zlepšenie životnej úrovne ( a to tak, aby sa aj legislatívne hneď prekontrolovali a bolo presne stanovené ako sa nedodržiavanie prísne trestá – bez rozdielu koho, lebo platiť ,,musia!“ bez výnimky pre každého !!!)
Máme v Inštitúte ochrany ústavných práv všetky otázky od občanov Slovenska vypracované a zamerané na okamžité riešenia pre lepší život každého človeka,ktorý na Slovensku chce dôstojne a šťastne žiť a kdekoľvek sa do sveta pozrie, bude sa rád vracať domov na Slovensko a rád sa o zážitky ,,vonku“ deliť !
Názory občanov za tie roky, čo sa s IOUP snažíme občanov počúvať a nasmerovávať na lepšiu cestu: ….doporučujem realizovať…..bude to lepšie,ako komunizmus…..len škoda, že sa toho už nedožijem…..
Dožijeme sa všetci! Je čas a môžete všetci posielať vypísané prihlášky a všetci členovia sa stretneme ( na štadióne – námestia nie sú bezpečné ) a povieme si v akom časovom horizonte sa to všetko dá zrealizovať a hlavne ešte v produktívnom veku! ( Aby si starí rodičia s vnúčatami a deťmi mohli užívať dovolenky ešte so svojími vlastnými rodičmi a to s úsmevom na tvári! = 4 generácie ) .
Nie je dôležité pracovať až do úplného vyčerpania v starobe , ale pracovať s radosťou a poctivo za veľmi slušný príjem, aby sme mohli odísť na odpočínok – dôchodok, ešte vo veku , keď si môžeme užívať dovolenky so svojími blízkymi a tešiť sa z toho, čo sme dosiahli, získali, vybudovali a byť na seba a na štát pyšní !!!

Prečítajte si , ak ste sa ešte len teraz dostali k týmto informáciam naše blogy a potom napíšte na ioupriesenia66@gmail.com , pošlite prihlášku!

 

https://volajte112.blog.pravda.sk/author/volajte112/

 

 

https://anzelma1234.blog.pravda.sk/author/anzelma1234/

 

A ešte malá informácia :

a

Poslanci z Progresívneho Slovenska si myslia , ALE. . . . .

19.02.2026

Takmer všetci majú z minulého režimu vyryté niekde v lebke, že štát sa postará, a to je jediné čo ich zaujíma ! Dôchodcovia ekonomike absolútne nerozumejú, pre nich je to cudzie slovo, strašiak, a len minimum dôchodcov sa dokáže na staré kolená ešte vzdelávať. Je extrémne dôležité naučiť všetkých ľudí ktorí sú toho schopní aspoň základné princípy [...]

Lesy, hory, kopce okolo, ALE. . .

18.02.2026

Chceme si to nechať vykántriť a pokryť betónovými stavbami alebo budeme mať rozum ? Nemusíte sa ma báť , poďte sa stretnúť a si potykať a môžeme všetko prebrať, prerokovať a navrhnúť našim zástupcom ! Reparácia je všeobecný pojem označujúci opravu, nápravu, obnovu do pôvodného stavu alebo náhradu škody. V kontexte medzinárodného [...]

Nárast inflácie, aj keď obchodné reťazsce nás v reklamách upozorňujú na zlacňovanie tovarov a akcie ?

17.02.2026

Inflácia, teda všeobecný rast cenovej hladiny a zníženie kúpnej sily peňazí, vzniká najmä vtedy, keď dopyt po tovaroch prevyšuje ponuku (dopytová inflácia) alebo keď rastú výrobné náklady (nákladová inflácia). Často je vyvolaná nadmerným zvyšovaním peňazí v obehu, zdražovaním energií/surovín, či vyššími mzdami. Hlavné príčiny vzniku inflácie: [...]

Jun Sok-jol

Dostal doživotie, teraz sa kajá. Exprezident Jun sa národu za vyhlásenie stanného práva ospravedlnil

20.02.2026 07:47

Exprezident začiatkom decembra 2024 vyhlásil stanné právo, ktoré však parlament krátko na to zrušil a pozastavil mu výkon funkcie.

Austria Tokyo Olympics Belarus Runner

Slováci, pozor. Viedenské letisko prerušilo prevádzku, lety sú presmerované inam

20.02.2026 07:28

Komplikácie sú tiež na cestách. Uzavretá je diaľnica A21.

ruský pilot, su-35, stíhačka, kokpit, vojna na Ukrajine

Pri Aljaške spozorovali ruské strategické bombardéry i Su-35. USA k nim vyslali stíhačky

20.02.2026 07:07

Išlo o dve ruské strategické bombardéry, stíhačky Su-35 a jedno lietadlo včasného varovania.

Venezuela / Amnesty / Delcy Rodríguezová /

Stovky politických väzňov na slobodu? Venezuela jednohlasne prijala zákon o amnestii

20.02.2026 07:00

Dočasná prezidentka Delcy Rodríguezová zákon už podpísala.