Založ si blog

Kto je skutočný „volič“ ?

Každá osoba, ktorá dovŕšila osemnásť rokov a prešla testom ! Občania, ktorí testom neprejdú, uhradia všetky náklady za voľby! Kampaň si hradia strany samostatne .

Otázka pre každého občana , ako test:

,, Do kedy budú občania Slovenska trpieť, na základe vášho rozhodnutia? “

Po zodpovedaní otázky, si ako volič vyberiete konkrétnu politickú stranu alebo žiadnu politickú stranu a vhodíte do volebnej urny! Zvyšné, nepoužité lístky, hárky preškrtnete a vhodíte do vedľajšej volebnej urny!
Po sčítaní hlasov sa dozviete odpovede na otázky od politikov, na ktoré politici nevedeli ( nechceli ) odpovedať ani médiám ( lebo sa média nepýtali) !
Napríklad, prečo si politické strany robia volebnú kampaň ešte rok po parlamentných voľbách ?( vid billboardy, ktoré donedávna boli, za neplatné OĽANO, ešte s volebnými číslami na stenách niektorých budov v bratislavskej Petržalke)

https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2014/181/

Ale nedozviete sa odpovede na otázku: ,,Prečo ste sa spojili so stranou,ktorá má odlišný volebný program? Je to naozaj len kvôli tomu, kto má koľko percent, aby ste za každú cenu mali MOC?“

Inzerát

Poslanci Národnej rady Slovenskej republiky nemajú záujem o občanov, ale kto vie, čo sa za posledné roky zmenilo a …

Každý podnet nedokážeme spracovať do televíznej reportáže

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

Nikdy nemargíroval,až na to doplatil

Koho nám novinári pošlú do parlamentu

Kedy sa konečne klamlivé média zamerajú na to, že podvodník a klamár Matovič, Záborská a Budaj oklamali pri voľbách voličov? ? ?

Okamžite vieme každému nariadeniu Eú vyhovieť, ale aj každého z Eú podráždiť, ak tomu nariadeniu okamžite vyhovieme!

02.07.2024

Prečo ide o okamžité nariadenia? Lebo stále , aj keď nám to v predvolebných kampaniach viacerí kandidáti sľubovali, nemáme zrušený ústavný článok, ktorý nás, občanov Slovenska, voličov Slovenska, udržiava v neslobode! Aké nariadenie prišlo z Eú, keď dnes šéfuje Slovensku Kaliňák a ako dlho bude trvať PN pána Fica ? Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ? [...]

Ako zachrániť tisícky policajných výpovedí ?

25.06.2024

Počas uplatňovania základných ľudských práv som zistil, že policajt aj keby chcel plniť policajnú prísahu, nemá odvahu sa vzoprieť rozkazu, aj keď vie, že občan má pravdu a je občan v práve. Preosejme políciu! Policajný sľub – prísaha: „Sľubujem vernosť Slovenskej republike. Budem čestný, statočný a disciplinovaný. Svoje sily a schopnosti vynaložím na to, aby [...]

Kedy príde z europarlamentu na Slovensko ďalšia hanblivá správa o spolupráci slovenských europoslancoch

11.06.2024

Bude spoločnou témou pre slovenských europoslancov okamžité odstránenie chudoby na Slovensku ? Spätná väzba – ( čo si občan myslí? ) – ja Ťa volím, Ty mi pomôž ! Koho nám novinári pošlú do Európskeho parlamentu?

Peter Biroš

Zomrel bývalý politik a špičkový lekár Peter Biroš

21.07.2024 15:43

Okrem dlhoročnej medicínskej praxe sa výrazne angažoval vo verejno-spoločenskej činnosti ako funkcionár telovýchovy a športu.

hasiči česko zlínsky kraj

Rozsiahly požiar pneumatík v Česku: Oheň ničí okolité budovy, hasiči kolabujú

21.07.2024 15:29

K štyrom hasičským jednotkám povolali ďalšie posily.

Kmec, Hajko

Okrúhly stôl začiatkom septembra? Kmec: Prebiehajú intenzívne rokovania. KDH je za, no nevidí to reálne

21.07.2024 15:00

Peter Kmec pre Pravdu uviedol, že sa o okrúhlom stole intenzívne rokuje a konať by sa mohol začiatkom septembra.

vojna na Ukrajine, Vitalij Kličko

Kličko: Bojovať či rokovať? Zelenskyj riskuje politickú samovraždu, nech urobí hocičo. Bude treba referendum

21.07.2024 14:55

Pokračovanie vo vojne alebo kompromis s Putinom? Starosta Kyjeva Kličko hovorí, že Ukrajina musí vojnu vyhrať, ale bojovať ďalšie dva roky by bola nočná mora.