Založ si blog

Slovenský politický chliev počas víkendu

Ako ma potešili politici v nedeľu? Plná huba o spravodlivosti a pritom, by všetkým už mali vziať miery na pruhované rovnošaty do väzby.

Pán Blanár povedal múdru vetu, že robia dobrú opozičnú politiku so svojou politickou stranou. Znamená to vari, že vo väzbe skončia s koalíciou spoločne a tam sa môžu hrať na parlament?

Na TA3 som sa tiež zabavil. Reči o odvolaní Mikulca zas nedokázali riadne vysvetliť občanom Slovenska. Už aj matematická fakulta zvažuje, že bude musieť prepísať určité matematické vzorce a výpočty, aby sa potvrdilo podľa teórie súčasných politikov, že menšina môže a dokáže odvolať väčšinu.

Prezidentka Ćaputová v strihu relácie o 5 minút 12, hovorila o faktoch, ale fakt, že by mala mať miesto vo väzbe vedľa Jankovskej, ešte verejnosti nepriznala.

Saková sa čudovala, aký je na Slovensku bordel, ale že za čias, keď ona bola ešte na ministerstve vnútra sa vydávali potvrdenia politickým stranám, ktoré dodnes porušujú zákon o politických stranách a účasti vo voľbách, ani len nespomenula. Nie je teda tiež vinná za bordel, ktorý jej tu vadí a nemala, by tiež mať vedľajšiu celu pri Čaputovej a Jankovskej?

OĽaNO, KÚ, ZMENA ZDOLA, NOVA – biely kôň politickej mafie

V relácií na telo s Michalom Kovačičom zas podsúvali občanom Slovenska, spájanie sa neexistujúcich politických strán (podľa zákona o politických stranách a účasti v parlamentných voľbách) za každú cenu vytvoriť koalíciu.

So získanou mocou treba vedieť zaobchádzať

Tu Blanár povedal, že ľudia povedia, ale oni hovoria stále, len ich nikto nechce počuť. Je naozaj potrebné pripomínať stále občanom, ale aj politikom čierny týždeň?

video:

(https://www.youtube.com/watch?v=VUbjZvGLG4M&t=8s)

, , Čierny týždeň“ alebo už viete, prečo to má byť inak?

video:

 

(https://www.youtube.com/watch?v=aCUrNItbBSQ&t=106s)

Mikas , Krčméry, neklamte slovenských vedeckých pracovníkov a nerobte hanbu vede!

Ľudia , by si mali vziať príklad aj z detských príbehov alebo rozprávok, aby sa stali lepšími

Mimo – vládka (Vladka? ) alebo zapredanci Slovenska?

01.08.2021

Občania! Ak všetci budú držať jazyk za zubami, nedostanú sa nikam, aj keď reťaz je len taká silná ako je silný jej jeden článok. Takto sa poctivo plní na Slovensku ,, Program udržateľného rozvoja“? Video: https://youtu.be/kEJzw_37-RM (https://www.youtube.com/watch?v=kEJzw_37-RM ) Práve teraz – 27.07. 2021 16:30 ,, 27. júla, 16:30 Zdieľať Český súd zrušil [...]

Za čo alebo z akých peňazí postavíme nové výrobné fabriky a zaniknuté poľnohospodárstvo po nekalej privatizácií?

20.07.2021

Už tu bolo plno politických strán, ktoré občanom voličom toho dosť nasľubovali, ale nikto nedokázal napraviť ten úžasný demokratický bordel po totalite, ktorú poznajú skôr ročníky narodenia od 1941 do 1971, a len oni to môžu všetko znova napraviť ! A hlavne zmeniť na Novú spoločnosť. Ak chceme odstrániť dlh Slovenska a to tak, aby sme ho my a naše pokolenia [...]

, , Dobrovoľná“ politická eutanázia

17.07.2021

Na jednej strane sa môžu občania tešiť, že sa politika vytráca lebo aj tak nič užitočné neprináša, preto že to je len špekulatívna hra v rukách mediálnych zločincov. Na druhej strane, by mali občania veľmi potrápiť svoje hlavy myslením, aby si dali dohromady užitočné informácie odborníkov a mediálne hoaxy, ktoré im možno pomôžu pochopiť, čo je treba urobiť, [...]

Igor Matovič

Matovič: Držme si klobúky, na deltu sa vrháme s holými rukami

03.08.2021 13:21

Minister financií Igor Matovič (OĽaNO) vyrátal, že do dosiahnutia 85-percentnej zaočkovanosti chýba asi 800 dní.

dážď, dáždnik, búrka, žena, jeseň, počasie

Víkend bol mokrý. Najviac lialo v Čiernej Lehote

03.08.2021 12:52

Maximálny nameraný denný úhrn 89,5 milimetra v nedeľu bol v Čiernej Lehote v okrese Bánovce nad Bebravou.

Centrum Central, Bratislava

V kaviarni zaútočila jedna žena na druhú, spacifikovali ju traja muži

03.08.2021 12:26

V pondelok doobeda musela hliadka polície v jednej z kaviarní obchodného centra na Metodovej ulici v Bratislave riešiť fyzickú potýčku dvoch žien.

Branislav Gröhling

Gröhling vyzýva rodičov, žiakov a učiteľov, aby sa v auguste dali zaočkovať

03.08.2021 10:57

Vyššia zaočkovanosť pomôže školám vyhnúť sa ohniskám nákazy a prerušeniu prezenčnej výučby, tvrdí minister.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 458
Celková čítanosť: 4397404x
Priemerná čítanosť článkov: 9601x

Autor blogu

Kategórie