Odloženie sudcov do väzby, aby sa vyvolal u občanov dojem , že sa bojuje proti korupcií a vytvára sa spravodlivosť, môže byť len dočasná fraška, aby sa zamaskovalo niečo oveľa dôležitejšie!
Donútiť vymrieť národy ,,dobrovoľne“ a ešte na tom zarobiť, to je najväčší risk v dejinách ľudstva pre vyvolených , teda ,,raj na zemi“ .
Do leta sa udeje ešte veľa nekalých udalostí , čo nás asi potom čaká? Všetky scifi filmy sa začnú meniť na realitu.
Tak ako sa stalo scifi na Slovensku , že neexistijúca strana sa spolčila s neplatnými stranami a vytvorili parlament a vládu.
video:
Zvládnu to nevedomí občania? Masové vyvražďovanie , obchod s orgánmi a …možno sa premiestnia migranti a uvoľnia africký kontinent?
Bude to ,, Daňový tunel“ lebo Premiér , predseda vlády a aj Fico sa konečne odhodlali obviniť , čo najviac zlodejov a korupčníkov a rozkrádačov republiky – štátu , aby to stihli , až príde rad na nich ! RIEŠENIA ! Všetko sa dá ak sa chce ! [...]
Nikdy, by sa už do parlamentu , nemala ( obnoviť, ukázať,) dostať politická strana, ktorá tam už v akejkoľvek pomiešanej zostave bola ! Všetkým čitateľom ,ktorí majú trpezlivosť , ALE tiež si myslia, že je čas na riadnu zmenu a okamžitú, ĎAKUJEM za sledovanosť a aj kritikom želám veselé Vianoce a plno rodinnéj radosti a hlavne pevne nervy a zdravie pre každého [...]
Ak by také niečo Ukrajina priznala, tak 2/3 už niekto schoval alebo ukradol ( vzhľadom na ich renoné : Renomé (z francúzštiny) znamená dobrá povesť, dobré meno, úcta, vážnosť alebo sláva, ktorú si niekto alebo niečo získalo vďaka svojim kvalitám, schopnostiam a úspechom, čo vedie k pozitívnemu vnímaniu a dôvere v danej oblasti, napríklad v podnikaní, umení alebo vo [...]
áno Babi, len ty tú lepšiu dobu nevidíš... ...
Ale veď choďte. Je to predsa vaša slobodná ...
Tri hodiny nebudem počúvať o risku v dejinách.... ...
Celá debata | RSS tejto debaty