Víťazstvo treba pripraviť!

27. septembra 2020, volajte112, Nezaradené

Treba počítať so všetkými možnosťami. Jedna z nich je aj známe ,, dvakrát a dosť“, a preto to netreba podceňovať. Aj zakázané veci sa často objavujú a nikto nenesie za ne zodpovednosť. Vylákať ľudí na protesty je jedna možnosť, ale ochrániť následky zo zneužitia davu, to už je vedľajšie.

Priebežne aktualizované: Protestné pochody za práva všetkých zamestnancov

Malá konšpirácia nezaškodí. Ľudia nahrajú svojou účasťou organizátorom, ktorí dokážu v tajnosti udržať zámer, ktorý nemusia poznať občania v dave, ale hlavné je, že komu pomôže účasť takého množstva osôb, keď všetci politicky orientovaní z vyšším záujmom presadia svoj zámer.

Kam smeruje systém s rozpoznávaním tváre?

Ak sa zneužije zakázaná technológia na vyššie politické ciele, v snahe za každú cenu zachovať systém, nikto tomu neuverí. Média to dokážu perfektne opísať v spravodajstve tak, aby všetko , čo bolo zneužité voči občanovi, bolo považované za čistú hru a vina padne na niekoho iného- nepotrebného v systéme. Tak môže byť zneužitá aj technológia na rozpoznávanie tváre a občanov postupne zastrašia alebo obvinia. Občan ľahko podľahne zastrašeniu a uverí médiám. Systém znova vyhrá a vinníkov nikto nebude poznať.

Ako nám milionári . .. .. ..

——————————————————

Prečo sa vraví ,, Trpezlivosť ruže prináša“ ? Dobre je, ak sa občas nájde niekto, kto dokáže ,,zamiešať karty“ na oboch stranách barikád, ale len preto, aby občanov naviedol k dosiahnutiu celkového víťazstva.

https://www.mobbing-bossing.eu/

Celkovým víťazstvom je v tomto prípade neúčasť na nezmyselných protestoch, ktoré nemajú iný cieľ, ako je manipulácia občanov na poukazovanie ich vlastných , chybných rozhodnutí, ktorým ešte aj dokážu tlieskať. Preto je dôležité sa zameriavať na slobodu a dôstojný život, na osobné ciele a naplnenie potrieb občanov, a to bez obetovania občanov.

https://www.cas.sk/clanok/1029888/subova-hadze-spinu-na-sefa-hmotnych-rezerv-rudolfa-sikanoval-ma-a-kryje-kicurovych-ludi/

V článku sa spomína mobbing a bossing v poslednom odseku. Prečo je to zrazu medializované? Pre Inštitút Ochrany Ústavných Práv je to očakávaný úspech. Prichádza na naše slová a postupne sa odkryjú všetky ,,karty“, ktoré zapríčiňujú bezprávie občanov nie len na pracoviskách, ale aj v celom štáte.

Niekde si možno občania chránia, čo spoločne v štáte dosiahli, ale na Slovensku Slovák ukradne, čo vidí.

Matovičov detektor lži

Čo píše JUDr. Mária Ritomská alebo je pravda, že má na sebe mediálne embargo ?

História z budúcnosti

Matovičova vláda uvažuje VI. diel . . . . . . . budeme vedieť riadiť Slovensko?