Spojme sa a vyhráme všetci 23. diel

Vodu a prírodu na Slovensku je treba chrániť, zveľaďovať. To všetko sa dá, ale nepotrebujeme sa kvôli tomu zadlžovať alebo ÁNO?

video:

 

Voda

ČO BUDEME ROBIŤ BEZ VODY? Čo by sme robili, keby nám spolu s ďalšími 30 000 ľuďmi hrozilo, že prídeme o vodu? 😐To je realita, ktorá čaká obyvateľov Libereckého kraja, pokiaľ budú Poliaci pokračovať v ťažbe hnedého uhlia v bani Turow na hraniciach Poľska, Česka a Nemecka.🤷‍♂️Ľudia, ktorí žijú v okolí bane, nachádzajúcej sa iba 100 metrov od českých hraníc, majú už teraz veľké problémy s dodávkou vody, znečisteným ovzduším aj hlukom. Dnes som sa tam bol pozrieť. S kolegami totiž tlačíme na Európsku komisiu, ktorú sme požiadali, aby prípad urýchlene riešila▶Tento kraj potrebuje pomoc. A my mu pomôcť môžeme. ❎Nepokračujme s bezhľavou ťažbou uhlia. Nemôžeme ohrozovať našu budúcnosť a budúcnosť našich detí.Nemôžeme ignorovať požiadavky ľudí a našej planéty!

Uverejnil používateľ Martin Hojsík MEP Nedeľa 19. júla 2020

video:

Martin Hojsík: Čo budeme robiť bez vody? VIDEO

Pán minister Mičovský je len ďalší spolupáchateľ zla?

Michal Wiezik: Niečo sa deje v ochrane prírody, “ochrancovia” súkromných vlastníkov lesov vyšiľujú

Eugen Jurzyca o európskom megabalíku pomoci: Bez rastu nebudeme mať z čoho financovať dlh

 

Byrokracia a naturálie pre Zelenského ?

19.12.2025

Ak by také niečo Ukrajina priznala, tak 2/3 už niekto schoval alebo ukradol ( vzhľadom na ich renoné : Renomé (z francúzštiny) znamená dobrá povesť, dobré meno, úcta, vážnosť alebo sláva, ktorú si niekto alebo niečo získalo vďaka svojim kvalitám, schopnostiam a úspechom, čo vedie k pozitívnemu vnímaniu a dôvere v danej oblasti, napríklad v podnikaní, umení alebo vo [...]

Konšpirační teoretici mali pravdu vo VŠETKOM! Boh víťazí, zlo padá – WWG1WGA!

18.12.2025

Pridajte sa a pomáhajte lebo inak pasívne len škodíte ! https://www.facebook.com/100009324146672/videos/g.919673372369750/876057668329026 OTRAVA Z NEBA! Pracovná skupina RFK Jr. pre chemtrails odhaľuje podvod s rakovinou v hlbokom štáte a geoinžinierstvo – smrteľné toxíny prenášané vzduchom otravujú Ameriku, falošné diagnózy generujú [...]

Štruktúry odmeňovania po rokovaní vlády !

17.12.2025

Riešenia a súhrn Poberatelia dávok v hmotnej núdzi okamžite alebo do 1 hodiny zaniknú ! Zaniknú spolu so zrušením NRSR, sociálnou poisťovňou, zdravotnou poisťovňou, s URSO, Protimonopolný úrad SR, Úrad práce, ministerstvá aj s porazenými politickými stranami po voľbách a nakoniec a j zánik víťaznej politickej strany [...]

izrael, palestína, pásmo gazy

OSN vyhlásila koniec hladomoru v Gaze, situácia však podľa nej zostáva kritická

19.12.2025 17:14

Predpokladá sa však, že približne 1,6 milióna ľudí bude v období do apríla čeliť „krízovej“ úrovni potravinovej neistoty.

Dobrovolni hasici Slovenska

Víťazi 1. ročníka Ankety dobrovoľní hasiči roka prevzali hasičské štvorkolky

19.12.2025 17:07

Víťazi 1. ročníka celonárodnej Ankety dobrovoľní hasiči roka 2024 dnes slávnostne prevzali hlavnú cenu – hasičské záchranné štvorkolky, ktoré výrazne posilnia ich technické vybavenie a pripravenosť na zásahy v teréne.

Zelenskyj, Costa

Analytik: Pôžička pre Ukrajinu je dobrá správa. Na východnom krídle NATO je však diera

19.12.2025 17:00

Ukrajina dostane od Európskej únie na roky 2026 až 2027 pôžičku vo výške 90 miliárd eur.