Hoci pred voľbami všetci rozprávali akých odborníkov na všetko majú, skutočnosť je iná. Možno, ak by sa naozaj vláda a jej členovia v určitých rozhodnutiach zamysleli ako konajú, mohlo by sa napraviť to 30- ročné zlo.
Skutočnosť, že niekto chce niekoho zbaviť funkcie alebo pracovného miesta, len preto, že je niekde podpísaný na nejakej zmluve, nemusí byť ešte dôvod na vyhodenie. Treba sa zamyslieť nad tým, čo je v zmluve napísané o porušeniach alebo sankciách.
Ak pán Matovič pochopí, že invetarizáciou zmlúv na konkrétnych ministerstvách a rezortoch, sa môže dostať až ratifikovaným zmluvám, potom si možno uvedomí, že začína chápať aj zákon o retribúcií.
Ak sa podarí Matovičovej vláde tento zákon pochopiť a po legislatívnej úprave v parlamente schváliť, potom sa nemusí obávať o svoje miesto a ľudia ho budú ,,nosiť na rukách“!
Má pravdu ĽSNS, Harabin alebo www.obcianskytribunal.sk, keď už zviditeľnili nezhody v Ústave SR ?
Trvám na okamžitom zrušení: Článku 7. ods. 2. Ústavy SR
Odôvodnenie : ak platia povinnosti a nerešpektujú sa práva , nečakajte nič ako odpor , využívam čl. 32. ústavy SR právo na odpor, ak nerešpektujete Ústavu SR, nie sme demokratický štát .V neslobodnej krajine neexistujú slobodné rozhodnutia .
Dôvod: predmetom referenda o vstupe do Európskej únie bolo odovzdanie zákonodarnej moci. Zákonodarná moc občanov sa nemôže zmeniť ani odovzdať.
- 37 ods. 2 Občianskeho zákonníka:
,, Právny úkon, ktorého predmetom je plnenie nemožné, je neplatný.“
,,Zborník IV . Neplatnosť právneho úkonu vyjadrená v § 37 Občianskeho zákonníka je absolútnou neplatnosťou od samého začiatku bez ohľadu na to , či sa niekto dôvodu neplatnosti dovolal, a je nerozhodné, či došlo k vydaniu súdneho rozhodnutia určujúceho, že právny úkon je neplatný.“
,,Zborník IV – Najvyšší súd ČSSR. Najvyšší súd ČSR a Najvyšší súd SSR o občianskom súdnom konaní a o konaní pred štátnym notárstvom (Zborník stanovísk, správ o rozhodovaní súdov a súdnych rozhodnutí najvyšších súdov ČSSR, ČSR a SSR (1970.1983). Vydal Najvyšší súd ČSSR.“
Moc a právomoc slovenských občanov je vzájomná.
Článok 2 odsek 1. Ústavy SR:
Ústavodarná a zákonodarná moc pochádza od občanov.
Príčina okupácie SR v súčasnosti: Článok 7 ods. 2 Ústavy SR: Ústavodarná a zákonodarná moc Európskych spoločenstiev a Európskej únie má prednosť pred mocou občanov Slovenskej republiky pred zákonmi Slovenskej republiky.
Štát existuje ústavodarnou a zákonodarnou mocou národa.
Právny zánik národa a štátu SR: Na základe hore uvedeného v súčasnosti u nás sudcovia, prokurátori, polícia, vojaci, exekútori, právničky, úradníci, politici a slovenskí zamestnanci parlamentu, vykonávajú právomoc cudzej ústavodarnej a zákonodarnej moci !!! Obrana vlasti je cťou a povinnosťou každého občana. Platí to aj pre Matoviča ?
+++ ...
Dobré ránko priateľ deltoid.A prečo ty ešte ...
chces zakazat taketo myslienky a uvahy ??? ...
Drahý bloger Takých , ako si ty je na Slovensku... ...
Celá debata | RSS tejto debaty